Evim Yüksekdağ Projesi ile Esenyurt’ta Yeni Bir Hayat

Evim Yüksekdağ projesi, Yüksekdağ Gayrimenkul Yatırım tarafından İstanbul Esenyurt'ta, yüksek standartlarda geliştirilmiş bir emlak konut projesidir. 12.000 metrekare alana sahip olan projede her biri 21 katlı olarak 3 bloktan oluşmaktadır.

 

Evim Yüksekdağ Daima Değerlenen Bir Proje!


 

İstanbul’da sürekli gelişimin adresi olan Esenyurt’ta, yükselen bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Konut projesi lüks daireleri, yeşil alanları ve ailenin tüm fertleri düşünülerek dizayn edilmiş sosyal alanları ile beraber mutlu bir yaşam vaadinde bulunuyor.

Aile bireylerine uygun sosyal alanların yanı sıra sportif alanların varlığı ile Evim Yüksekdağ, şehrin bu yeni merkezinde huzurlu ve sağlıklı bir yaşamın anahtarını, sizlere teslim ediyor.

 

Esenyurt’ta Yükselen Beş Yıldızlı Bir Otel KonforuŞehrin en iddialı konut projesi barındırdığı birçok alternatif ile yaşamı kolaylaştırıyor. Spor sahasından, fitness salonuna, kapalı yüzme havuzundan Türk hamamına, saunadan buhar odasına, kapalı otoparklardan, 7/24 güvenliğe kadar birçok etkinlik alanını içerisinde barındırıyor. Beş yıldızlı otel içerisinde yaşam sürdürüyor gibi konforlu bir yaşam tarzını ailenize sunuyor.

 

Esenyurt'ta Harika Bir Yaşam Şekilleniyor!


 

Sosyal donanımlar, kapalı yüzme havuzu, kapalı spor salonu, Türk hamamı, sauna, peyzaj, spor sahası, TÜYAP Kongre Merkezi'ne yakınlığı, yürüyüş parkuru, kapalı otoparkı özellikleri ile çağdaş bir yaşamı sizlere sunuyor.

Dış mekan özelliklerinin yanı sıra tam donanımlı daire özellikleri ile Evim Yüksekdağ projesi, Esenyurt’ta dikkat çekici bir proje olma özelliği taşıyor. Parkeden seramiklere, mutfak dolabından, ankastreye, vitrin ürünlerinden, armatürlere ve kapılara kadar yüksek standartlı yaşam kalitesini bütünüyle hissedeceksiniz.

En ince ayrıntısına kadar hesaplanmış, geniş vizyonu ile Evim Yüksekdağ projesi, yepyeni bir hayatın kapılarını sizlere açıyor. Şehrin yeni yükselen yıldızı olarak Esenyurt’ta tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak titizlikle yükseliyor.

 

Evim Yüksekdağ ile Ulaşım Çok Kolay!


 

Büyük şehirlerin ve İstanbul’un en önemli ihtiyacı olan ulaşım, Evim Yüksekdağ projesi ile Esenyurt’taki yeni alıcılarına kolaylık imkanı sağlıyor. Konut projesi konum olarak; eğitim, sağlık, ulaşım, yaşam alışveriş ve diğer sosyal noktalar ile iç içe yer alıyor. Proje, metro istasyonlarına yakınlığı ile çok merkezi bir noktada yer alarak yaşamı kolaylaştırıyor. Metronun yanı sıra E-5’e yakın konumdan dolayı da dikkat çekici bir proje olarak yer alıyor.

 

Evim Yüksekdağ Proje Mimarisine Dair


 

Konut projesinin toplam 2.000 metrekarelik büyüklüğü sahip ticari alanları, tüm temel ihtiyaçlarınızı evinizin altında karşılayabileceğiniz şekilde Esenyurt’ta tasarlandı. Projenin bünyesindeki çarşısını keşfettikten sonra vazgeçemeyeceğiniz bir sosyal alana dahil olacaksınız.

Şehrin en değerli yapısı olan konut projesi, 11.000 metrekare inşaat alanı olmak üzere toplamda 64.000 metrekare inşaat alanına sahip proje olarak Esenyurt’ta yer alıyor. Sadece 2+1 ve 3+1, 90 metrekare ve 148 metrekare arasında değişen tam 363 adet daire yer almaktadır. Her biri 21 katlı olarak 3 bloktan oluşmaktadır.