Avantajlarımız

İşte müşterilerimizin taleplerini karşılamak için sektör lideri uzmanlarımız aracılığı ile sağladığımız 12 avantaj!

İşte müşterilerimizin taleplerini karşılamak için sektör lideri uzmanlarımız aracılığı ile sağladığımız 12 avantaj!1- Zaman Tasarrufu

Plan yaparken zaman kaybetmeyin… Geleceğinize yatırım yapmak amacıyla veya daha iyi yaşam standartlarına sahip olmak için bize ulaşabilirsiniz. Uzman gayrimenkul danışmanınıza hedeflerinizi veya ihtiyaçlarınız için anahtar kelimeleri verin, sizin için en iyi hizmet ve yatırım planını yapalım. Siz ise zamanınızı korurken pratik hizmetin tadını çıkarın!


2- Güvenilirlik

Türkiye’de mülk satın alma işlemlerinizi gerçekleştirirken çekinmeden ilk adımınızı atın. Emlak piyasasında sahip olduğumuz tanınırlık ve tecrübemizle sizler için hizmetlerimizi geliştirmeye durmadan devam ediyor ve tamamen ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlıyoruz! Aklınızdaki tüm soruların yanıtını gidermek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Türkiye’de ev sahibi olmak için hayal kuruyorsanız veya güçlü bir yatırım hedefliyorsanız yüksek standartlarla verdiğimiz hizmetlerden yararlanın, en yüksek kar ile hedeflerinizi gerçekleştirelim.


3- Çevrim İçi Güç

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler devrim niteliği taşıyor. Siz de Türkiye’de Projeskop ekibinin tasarladığı çevrim içi platform üzerinden, mülkler hakkında tüm detaylara ulaşabilir bunun yanı sıra Türkiye’de yaşamınızı kolaylaştıracak tüm güncel haber ve bilgilere ulaşarak kendi devriminizi yaratabilirsiniz.


4- Uluslararası Satış Ağı

Arapça, İngilizce, Rusça, Türkçe ve daha birçok dil bilen iyi eğitim almış deneyimli satış danışmanlarımız ile satın alma işlemleriniz esnasında en yüksek verimliliği hedefliyoruz. Deneyim ve eğitimin en büyük güç olduğuna inanan ekibimiz, farklı diller ve kültürlerin harmanlanması ile bir araya gelmiş bir topluluktur. Sizler için kalite standartlarımızı geliştirmeye durmadan devam ediyor ve taleplerinizi anlamak ve daha iyi karşılamak için her dilde hizmet vermeye devam ediyoruz.


5- Geniş Gayrimenkul Portföyü

Farklı sektörlerden gelen deneyimlerimiz ile uzun ömürlü bir çalışma ağına sahibiz. Türkiye’de var olan güçlü altyapımız ile sağladığımız güçlü ve çeşitli portföyümüz, emlak sektörü içinde bizi lider bir otorite statüsüne taşıyor. Sizler için özel satın alma şartları, fiyatları ve en önemlisi müşteri memnuniyeti sağlamayı öncelikli hedeflerimiz olarak belirledik.


6- Sürdürülebilirlik

Şartlar ne olursa olsun deneyimli kadromuz ile piyasadaki gücümüze güç katarak sizler için en iyi hizmeti sağlamaya hiç durmadan devam etmek için özen gösteriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak en büyük tutkumuz ve bu hedef doğrultusunda yolumuza tüm bağlılığımız ile devam ediyoruz.


7- Güçlü Referans

Türkiye’de sahip olduğumuz uzun ömürlü deneyimlerimizi yanımıza alarak sürekli merdivenleri çıkmaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz yüksek itibar ile sektör lideri olmanın ötesinde sizler için en verimli hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Elde ettiğimiz referanslar ise gücümüze güç katmaya devam ediyor ve yüksek motivasyonumuz ile yarattığımız döngü uzun vadeli ilişkiler kurmamızı sağlıyor.


8- Yüksek Standartlı Hizmet

Çalışma atmosferimizin büyüleyici etkisinden sizler de yararlanabilirsiniz. Sahip olduğumuz dinamik yapı, Projeskop’un sahip olduğu eşsiz ekip ruhu ile güçlenmeye devam ediyor. Genç ve iyi eğitimli ekibimiz ile verimliliğimiz sürekli artarken, sizler için hizmet kalitemizi de sürekli yüksek enerjili atmosferimize dahil ediyoruz.


9- Maksimum Verimlilik

Türkiye’de mülk satın almayı hedefleyen herkese optimum faydayı sağlayarak satış öncesi ve sonrası hizmeti vermek bizim tek tutkumuz. Müşterilerimiz için olağanüstü sonuçlar elde etmeyi ortak vizyon ve hedef olarak belirledik. Yola çıkarken sizin ihtiyaçlarınızı düşündük, bütün yol boyunca ise nasıl geliştireceğimizi düşünmeye devam etmek için sürekli çalışıyoruz. Biz müşterilerimiz için verimli bir yatırım veya yaşam hizmeti sunarken bile becerilerimizi ve performansımızı daha üst seviyelere çıkarmayı hedefleyen dinamik bir yapı olarak Türkiye’de hizmetlerimize en yüksek verimlilikle devam ediyoruz.


10- Projeskop İndirim Kodu

Projeskop’un müşterileri için sunduğu diğer bir ayrıcalık ise indirim kodu sistemi olarak belirlenmiştir. İndirim kodunuzu seçilen projelerde alın ve herkesten daha fazla kazanmanın farkını her an yaşayın.


11-Projeskop Tv

Alanlar, kriterler vb. İle ilgili gayrimenkul uzmanlarından ücretsiz bilgi alacağınız platformumuzu hizmetinize sunduk. Türkiye’de yapacağınız gayrimenkul yatırım işlemlerinizden önce Youtube kanalımızı takip etmeye başlayın. Sizler için tüm imkanları sunmaya ve geliştirmeye devam ediyoruz.


12-Şeffaflık ve Güçlü İş Birliği

Güçlü şirket yapısının sırrı olarak iş birliğini görmekteyiz. Projeskop’un Türk pazarındaki gücünün gerçek kaynağı iç yapısında sahip olduğu gücüne dayanmaktadır. Şirket organizasyon yapısı ise yönetici ve çalışanların işbirliği içerisinde ve hiyerarşik kuralların sınır dışı edildiği gelişime açık, modern bir yapı üzerine kurulmuştur. Modern, dinamik ve genç ekibi ile hizmet standartları sürekli gelişen Projeskop, Türk emlak sektöründe sizler için hizmetlerine devam ediyor.


Youtube Banner
Bilgilendirme Takımı