Manzara Sarıyer

Manzara Sarıyer, İstanbul’un en yeşil, en temiz ve en değerli semtlerinden birinde, Sarıyer’de hayata geçiriliyor. Kentin karmaşasından uzak, sakin ve huzurlu bir yaşam isteyenler için özel olarak tasarlandı...

Hemen İncele

Proje Arayın

Farklı Projeler Keşfetmek İster misin?

BAB İstanbul

Hem Yaşam Hem Yatırım İsteyenlerin Tercihi...
BAB İstanbul, tarihi surların yanı başında, İstanbul’un Batı’ya açılan kapısı Belgradkapı’ da inşa ediliyor. Zeytinburnu; surları, tarihi yapısı ve yerel değerleri ile projeye benzersiz bir ayrıcalık ve prestij kazandırıyor.

Hemen İncele

Bodrumin

Bodrumin düşlediğiniz hayatı sizlere sunuyor… Bodrum’un en çekici lokasyonlarından Yahşi’de inşa edilen proje ile yeşile ve maviye doyacaksınız!

Hemen İncele

Japon Konutları

Anadolu Yakası’nın İlk ve Tek Sismik İzolatörlü Konut Projesi! Japon Konutları, bakanlık onaylı olan deprem izolatörlü bir konut projesi. Sancaktepe’de hayata geçiyor ve sakinleri için deprem korkusunu geride bıraktıkları, güvenli ve modern bir yaşam sunuyor.

Hemen İncele

Projeskop Global

Yurt dışında gayrimenkul yatırımı yapmak ister misiniz? 250.000€’dan başlayan fiyatlarla gayrimenkul yatırımınızı yapın, Golden Visa’nın sunduğu imkanlardan ailenizle birlikte yararlanmaya başlayın!

Hemen İncele

Projelerle Yenilikçi Adım: Online Görüşme İmkanı

Yeni bir konut projesine yatırım yaparak hayalinizdeki evi bulmak ister misiniz? Bunu yaparken zamandan tasarruf etmek mümkün. Projeskop ayrıcalığı sayesinde projelerle online olarak görüşebilir, satış ofisine geçmeden önce aklınızdaki tüm soruları yanıtlayıp emin bir şekilde projeyi ziyaret edebilirsiniz.

Hemen İncele

Projeskop

 

HAKKIMIZDA

Vizyon ve Misyonumuz


Türkiye’de yatırım amaçlı mülk satın almak isteyen veya yaşam standartlarını talepleri doğrultusunda şekillendirmeyi hedefleyen herkes için ihtiyaç duyulan ilham ve referansı sağlamak öncelikli hedefimizdir. Mülk satın alma işlemleri öncesinde ve sonrasında sağladığımız hizmetler ile küresel çaplı bir kitleyi hedeflemekteyiz. Kalite standartlarımızı ara vermeden geliştirmek ve taleplerinizi daha doğru anlayarak karşılamak ilk hedefimiz! Sizler için çeşitli hizmetler sunarken, çözüm ortağınız olmayı amaçlıyoruz.


Projeskop’un tamamen ücretsiz profesyonel satış danışmanlığı hizmeti ile en kolay yoldan geleceğinize yatırım yapın ve standartlarınıza en uygun konutu bulun! Türkiye emlak piyasasında sahip olduğumuz tanınırlık ve güvenilirlik ile yolumuza hızla devam ediyoruz. Yatırım stratejinizi belirlerken zaman kaybetmeyin! Sizin için uzun yıllardır sahip olduğumuz tecrübe ile en doğru analizleri yaparak, en yüksek kar ile hedeflerinize ulaşmanızı teklif ediyoruz. Türkiye’de gayrimenkul sektöründe sahip olduğumuz deneyimlerimizin yanı sıra farklı sektörlerden gelen gücümüz ile yatırımlarınız esnasında güvenli adımlar atmanız esas hedefimizdir.


Sizler için geniş emlak portföyü, zaman tasarrufu, yatırım stratejisi, bölge analizi gibi birçok hizmeti güvenilirlik, şeffaflık ve güçlü işbirliği ile gerçekleştirmeyi misyonumuz olarak belirledik. Türkiye’de yatırım yapmak ve yaşam alanınızı belirlemek için bize ulaşmanız yeterli olacak! Ayrıca Projeskop ekibi olarak sahip olduğumuz uluslararası satış ağımız ile tüm satın alma işlemleriniz esnasında yanınızda olmayı teklif ediyoruz.


Tamamen Ücretsiz!


• Konut Projeleri Hakkında En Güncel Bilgiler
• Satış Ofisinden Direkt Randevu
• Saha ve Bölge Analizi
• Güvenli Yatırım Stratejisi Oluşturmak
• Satış Öncesi ve Sonrası Danışmanlık Hizmeti
• Bütçenize En Uygun Ödeme Seçenekleri
• Projeskop Müşterileri için Özel İndirim KodlarıProjeskop Destek / Çağrı Merkezi Arayıp Bilgilendirelim.


Gelin Bütçenize ve Yaşam Standartlarınıza En Uygun Projeyi Bulalım!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu