Yesshill Residence ile Ayrıcalığı Hissedin!

Yesshill Residence, Edirne’nin merkezinde hayata geçirildi. Uygun daire fiyatları ile Edirne konut projeleri arasında farkını gösteren yapı, sosyal yaşam olanaklarıyla da bir hayli dikkat çekiyor.

 

Uygun Fiyatları ile Kolayca Konut Sahibi Olun!


 

Şehrin en gözde konut projeleri arasında olan Yesshill Residence, uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Her bütçeye uygun fiyatları ile bütçenizi sarsmadan ödeme yapabileceğiniz konut projesinde, taksitlendirme seçenekleri de yer alıyor. Aynı zamanda banka kredisine uygun olarak satışlarına devam eden Yesshill Residence projesi, şehrin en güzel yerinde, rahat bir şekilde konut sahibi olmanızın önünü açıyor. Prestijli bir ev yaşamı vadeden proje, uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri ile sizleri bekliyor!

 

Dairenizde Huzurlu Bir Yaşam!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirilen Yesshill Residence, konutunuzun her alanında huzur ve konfor duygusunu sonuna kadar hissetmenizi sağlıyor! Geniş oturma alanları sunan konut projesi, birinci sınıf malzemelerle donattığı dairelerinde, prestijli bir hayat vadediyor! Kaliteli mutfaklar, geniş salonlar ve ferah yatak odaları… Yesshill Residence ile bir evden çok daha fazlasını kazanacaksınız!

 

Yesshill Residence ile Şehrin Merkezinde!


 

Edirne’nin en prestijli konut projesi Yesshill Residence, merkezi konumu ile konforlu bir yaşam sürmenizi sağlıyor! Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, birçok ayrıcalık ve avantajı sizler için sunuyor. Edirne’nin en donanımlı alışveriş alanlarına dakikalar içinde erişim sağlamanıza imkan tanıyan proje, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeye kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda süpermarket zincirleri, fırın, giyim mağazaları, manav gibi alışveriş alanlarına oldukça yakın olan konut projesi, gündelik alışverişlerinizi keyifli bir hale getiriyor. Şehrin en merkezi yerinden hayata geçirilen Yesshill Residence, yaşamınızın her anını kaliteli ve konforlu kılıyor!

 

Dairenizde Ferahlığı Hissedin!


 

Edirne’nin en kaliteli konut projesi Yesshill Residence, geniş ve kullanışlı oturma seçenekleri ile yaşamınıza ferahlık getiriyor! İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, kullanışlı daireler ile konforu keşfedeceksiniz! Şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, 2.000 metrekarelik bir arazi üzerinde yükselirken 20 adet konut dairesi seçeneğini sizlerle buluşturuyor. Son derece rahatça bir şekilde daire seçimi yapabileceğiniz proje 7 kattan meydana geliyor.
114 metrekarelik bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunan konut projesi, 2+1 daire seçenekleri ile konforlu ve rahat bir konut hayatı vadediyor! Her metrekaresinin, ince bir işçilik ile tasarlandığı projede, konfor duygusunu sonuna kadar hissediyorsunuz! Edirne’nin en kapsamlı konut projesinde prestijli bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Her Yere Rahatça Ulaşım Sağlayın!


 

Edirne’nin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen proje, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü kolay ve konforlu bir hale getiriyor. Sadece yürüyerek dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz toplu ulaşım araçları, konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlıyor. Şehrin her noktasına kolayca erişim sağlayabildiğiniz proje, Edirne’nin bağlantı yollarına da dakikalar içinde ulaşım sağlamanıza imkan tanıyor. Konforlu ve rahat bir seyahat kurgulayan konut projesi, Edirne’nin her noktasına rahat bir şekilde ulaşmanızın önünü açıyor!

 

Akıllı Ev Sistemi ile Kontrol Sizde!


 

Edirne’nin en kaliteli konut projesi olan Yesshill Residence, ileri teknoloji donanımları ile yaşamınızın tamamen pratik bir hale getiriyor. Akıllı ev sistemleri teknolojisinin kullanıldığı konut projesinde, kontrol tamamen sizde oluyor! Tablet veya telefonlarınıza yükleyeceğiniz programlar sayesinde evinizi, evde olmasınız dahi kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Uzaktan ışıkları kapatabiliyor, eve yaklaşırken kaloriferleri açıp evinizi ısıtabiliyor ya da fişte unuttuğunuz ütüyü, tek bir tuşa basarak kolayca kapatabiliyorsunuz. Yaşamınızın her anını kolay ve pratik bir hale getiren Yesshill Residence projesi, kaliteli ve konforlu bir yaşamın merkezinde olmanızı sağlıyor! Edirne’nin en donanımlı yapısında, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu