Yeni Yaşam Merkeziniz Akkent Paradise Gardens Residence

Akkent Paradise Gardens Residence, Ankara’nın en merkezi bölgelerinden biri olan Batıkent’te hayata geçirildi. Ankara konut projeleri arasında gerek fiyatları gerekse ödeme kolaylıkları sayesinde ön plana çıkan proje, hemen teslim seçeneği ile satışlara sunuldu.

 

Yeni Bir Yaşam Merkezi!


 

Akkent Paradise Gardens Residence, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde hayata geçirildi. Çizgi üstü mimarisi ve lüks detaylarıyla, kusursuz bir konut projesi olan yapı, Ankara’nın yeni yaşam merkezi olarak görülüyor. İçerisinde yer verdiği zengin sosyal donatılar, ferah ve geniş daireler, konut bahçeleri ve daha nicesi… Hayalini kurduğunuz konut yaşamını, kusursuz bir formda tasarlayan proje, ideal bir yaşamı sizler için sunuyor. Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde konumlanan Akkent Paradise Gardens Residence, her bütçeye uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle de ev sahibi olmanızı bir hayli kolaylaştırıyor.

 

Ankara’nın En Merkezi Bölgesinde!


 

Akkent Paradise Gardens Residence, şehrin en çok yatırım alan bölgesi Batıkent’te hayata geçirildi. Merkezi konumu sayesinde hayatınıza artı bir değer katan konut projesi, ihtiyacınız olan her şeye kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Şehrin en merkezi, en canlı konumunda bulunan proje, daima sosyal yaşamın içinde olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda Ankara’nın birçok yerine de kolay ulaşım imkanı tanıyan proje, toplu ulaşım seçeneklerine de yürüme mesafesinde yer alıyor. Böylece şehir içi yolculuklarınızın tümü kolay ve konforlu bir hale geliyor.

 

Sosyal Alanlar Çevresinde Yer Alıyor!


 

Gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz birçok şeye en kolay yoldan erişim imkanı tanıyan konut projesi Akkent Paradise Gardens Residence, birçok sosyal ve kamusal alanı da çevresinde bulunduruyor. Ankara’nın en şık, en donanımlı kafe ve restoranlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla sosyal bir yaşamın merkezinde olmanızı sağlıyor. Bankalar, eğitim kurumları, hastaneler, PTT, süpermarket zincirleri gibi alanlara dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz ne varsa, kolayca erişmenize imkan tanıyor. Kaliteli ve konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Akkent Paradise Gardens Residence, her alanda lüks duygusunu sizlere hissettiriyor.

 

Ferah Kullanım Alanlarını Keşfedin!


 

Akkent Paradise Gardens Residence, geniş daire planları ve ferah oturma seçenekleri sayesinde konforlu bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor. İdeal yaşam alanlarınızı kolaylıkla keşfedebileceğiniz konut projesinde, farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren yaşam alanları yer alıyor. İhtiyacınıza en uygun daire seçeneğini, rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz konut projesinde, seçim yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. 10.000 metrekarelik, son derece geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Akkent Paradise Gardens Residence, 432 konuta ev sahipliği yaparken 36 ticari ünite ve mağazayı da bünyesinde bulunduruyor. Son derece ferah ve geniş bir şekilde tasarlanan konut dairelerinde, konforu ve huzuru sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

İhtiyacınıza Uygun Daire Seçenekleri


 

Akkent Paradise Gardens Residence, her aile ve bireye uygun gelecek şekilde, metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren daire seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. 432 daireden oluşan konut projesinde 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerine yer verilmiş. Her metrekaresinde kalite ve konforu keşfedebileceğiniz daire seçeneklerinde, ihtiyacınıza en uygun olanını rahat bir şekilde seçebileceksiniz.

Projede yer alan 2+1 daire tipleri 90 metrekareden meydana gelen kullanışlı bir yaşam alanı sunarken 3+1 daire tipleri ise 170 metrekarelik geniş bir alandan oluşuyor. Konut projesindeki 4+1 daire tipleri ise 176 metrekarelik ferah bir kullanım alanını, sizlerin konforuna sunuyor. Farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap veren konut daireleri, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızı sağlıyor. Sizlere de bu sonsuz konforu, doyasıya yaşamak kalıyor. Ankara’nın en prestijli konut projesi, her ihtiyaca cevap veren daire seçenekleri ve uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Yeşilin Her Tonunu Keşfedin!


 

Şehrin en iddialı konut projesi, toplamda 75 dönümlük bir yeşil alana ev sahipliği yapıyor. Alanında uzman peyzaj mimarları tarafında özenli bir çalışmanın sonucunda tasarlanan konut bahçeleri, doğanın en güzel halini sizlere sunuyor. Çeşit çeşit çiçeklerin, süs havuzlarının yer aldığı peyzaj alanlarında, yaşamınızın her anında farklı bir güzelliği keşfedebileceksiniz. Tertemiz çimenlerin arasında dolaşacak, çeşit çeşit çiçekleri koklayacak, doğanın merkezinde, kusursuz bir hayatın içinde olacaksınız. Tamamıyla özel bir şekilde tasarlanan yeşil alanlarda, çok özel anılar biriktireceksiniz!

 

Akkent Çarşı ile İhtiyaçlarınızı Karşılayın!


 

Akkent Paradise Gardens Residence, bünyesinde yer verdiği çarşı konseptiyle birlikte gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeyi, tek bir noktadan karşılayabiliyor. 36 ticari ünite ve mağazaya ev sahipliği yapan konut projesi, giyimden, şarküteriye, marketten, modaya kadar geniş bir ürün seçeneğini sizler için sunuyor. Artık alışveriş yapmak için uzaklara gitmenize gerek kalmayacak! İhtiyaç duyduğunuz her şeye, en kolay ve en pratik şekilde Akkent Çarşı’da ulaşabileceksiniz! Alışverişin yeni adresi olan şehrin en prestijli konut projesi Akkent Paradise, sizlere bir konut hayatından çok daha fazlasını sunuyor olacak!