Yelken Evleri Mudanya ile Kusursuz Yaşam

Yelken Evleri Mudanya, Bursa’da hayata geçirilen bir konut projesi. Deniz manzaralı olmasının yanı sıra modern mimarisiyle de ön plana çıkan proje, şehrin en değerli bölgelerinden birinde yer alıyor. Her bütçeye uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde Bursa konut projeleri arasında farkını net bir şekilde ortaya koyan Yelken Evleri Mudanya, şehrin en canlı bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Harika Bir Sahil Sizinle Olacak!


 

Yelken Evleri Mudanya, eşi benzeri olmayan, harika bir sahili, yaşam alanlarınıza taşıyor. Güneşin ve ferahlığın tadını sonuna kadar yaşayabileceğiniz bu sahil, evinizin hemen altında yer alıyor. Yaz aylarında, dört dörtlük bir tatil havasını bürüneceğiniz sahilde, denizin tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Dilediğiniz gibi güneşlenebilecek dilediğiniz gibi yüzebileceksiniz. Yelken Evleri Mudanya sayesinde hayatınızı kusursuz yaşayacak, evinizden çok uzaklara gitmeden, harika bir tatil yapabileceksiniz.

Aynı zamanda bütün pencereleriniz, şehrin en etkileyici denizine açılacak. Uyandığınız her sabaha, harika bir manzara ile başlayacak ve burada yaşıyor olmaktan dolayı daima özel hissedeceksiniz. Sabahlarına eşlik eden dalga sesleri ile huzurlu bir güne uyanacak, akşamlarınızı sütliman denizin sakinliğinde geçireceksiniz. Kusursuz bir konut projesini olağanüstü hislerle yaşayacaksınız. Bursa’nın en prestijli projesinde, hayal ettiğiniz hayata kavuşacaksınız.

 

Özel Tasarlanmış Havuzlu Bahçe!


 

Yelken Evleri Mudanya, alanında uzman olan mimarlar ile özenli bir çalışmaya daha imza attı. Tamamıyla özel tasarlanmış bir bahçenin içinde yer alan havuzla birlikte çok keyifli zamanlar geçireceksiniz. Hem yemyeşil bir alanında içinde huzuru bulacak hem de özel bahçenizin içinde yer alanda havuzda eğlenceli zamanlar yaşayacaksınız. Tertemiz doğa havasını ciğerlerinize çekecek bir yandan da güneşin tadını çıkaracaksınız. Cildinize iyi gelen yaz güneşi ile buluşurken evinizin hemen karşısında yer alan deniz manzarası ile farklı düşlere yolculuğa çıkacaksınız. Rüya gibi bir yaşamın içinde yer alacak, yaşadığınız her anın büyüsünü, kalbinizde hissedeceksiniz… Yelken Evleri Mudanya ile hayalini kurduğunuz hayatı yaşayacak, düşlerinizin perdesini bu konut projesi sayesinde aralayabileceksiniz. Şehrin en prestijli konut projesinde, kusursuz bir yaşamın içinde yer alacaksınız.

 

Dilediğiniz Daire Planını Seçin!


 

Lüks ve konforlu bir yaşamın adresi olan Yelken Evleri Mudanya, geniş daire planlaması sayesinde dilediğiniz alanı, rahatça seçebilmenizi sağlıyor. Son derece kullanışlı bir şekilde tasarlanan oturma seçenekleri, ihtiyacınız olan kullanım alanlarını sizlerin konforuna sunuyor. 12.000 metrekareye yakın bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesinde toplamda 88 daire seçeneği yer alıyor. Metrekare ölçülerine göre farklılıklar gösteren daire planları, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebilmenizi sağlıyor.
Projede 3+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Geniş metrekare ölçülerine sahip dairelerin tümü konforlu ve ferah bir yaşam anlayışını yansıtıyor. 3+1 daire tipler 163 metrekarelik geniş bir kullanım alanından oluşuyor. Projedeki diğer daire seçeneği olan 5+1’ler ise 170 metrekarelik ferah ve kullanışlı bir alanı, sizlerin konforlu bir hayat sürmesi için sunuyor. Son derece geniş ve kullanışlı yaşam alanlarına sahip Yelken Evleri Mudanya projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızı sağlıyor.

 

Depreme Tamamen Dayanıklı Bir Proje


 

Şehrin en gözde bölgesinde yer alan Yelken Evleri Mudanya projesi, depreme tümüyle dayanıklı bir şekilde hayata geçirildi. Zemin etüt çalışmalarının son derece özenli bir şekilde yapıldığı projede, güven içinde oturabileceksiniz. Birinci sınıf malzemeler ve usta bir işçilikle inşası gerçekleştirilen konut projesi, güven dolu bir yaşamı sizler için sunuyor. Deprem yönetmeliğine de tümüyle uyumlu olan Yelken Evleri Mudanya, geceleri içiniz rahat bir şekilde yataklarınıza girmenizi sağlıyor. Konutunuzun her alanında güven ve huzur duygusunu hissedebileceğiniz proje, tamamıyla depreme dayanıklı bir şekilde karşımıza çıkıyor.

 

Çocuklar İçin Oyun Alanları


 

Peyzaj mimarları tarafından tamamen çocuklara özel olarak tasarlanmış alanlar, Yelken Evleri Mudanya projesinde yer alıyor. Tümüyle güvenli alanlardan oluşan bu oyun alanları, çocuklarınızı eğlence dolu bir dünyaya davet ediyor. Eğitici oyunlar eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilecek çocuklarınız, bu alanlar sayesinde hem güvenli hem de çok özel bir şekilde yetişebilecekler. Yeni oyun arkadaşları ile tanışacak ve sosyal yaşama ilk adımlarını, bu oyun alanlarında atabilecekler. Tamamen güvenli olan oyun alanlarında çocuklarınız, gönüllerince oyunlar oynayıp eğlenirken sizler de onların, bu neşe dolu zamanlarına eşlik edebileceksiniz.

 

Spa Kullanım Alanlarında Rahatlayın!


 

Bursa’nın en donanımlı konut projesi olan Yelken Evleri Mudanya, içinde yer verdiği özel sosyal alanlar ile hayatınıza konfor duygusunu getiriyor. Özel olarak tasarlanmış spa kullanım alanlarını sizler için hizmete sokan proje, hayatınıza sakinlik ve huzur getiriyor. Gündelik yaşamdan tümüyle kurtulacağınız spa kullanım alanlarında, konforu ve dinliği keşfedeceksiniz. Hayatın bütün olumsuzluklarını bir kenara bırakacak ve vücudunuzda oluşan güzel hisler sayesinde yaşam kaliteniz tamamen artacak. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan proje, prestijli bir hayat sürmeniz için bütün ayrıntılara, bünyesinde yer vermiş.

 

Her Anlamda Konforu Tadın!


 

Yelken Evleri Mudanya projesi, hayatınızın her anında konforu tatmanız için birbirinden özel konut özelliklerine bünyesinde yer veriyor. Hayatınızın her anına kalite ve değer katacak bu özellikler, kaliteli bir yaşamdan ödün vermemeniz için özenle tasarlandı. Bursa’nın en iddialı, en prestijli konut projesi Yelken Evleri Mudanya, son teknolojik donanım ve donatılara bünyesinde yer veriyor. Merkezi ısıtma sistemleri, otopark, güvenlik hizmetleri, ısı yalıtımı, jeneratör sistemleri, ses yalıtımı, fiber internet altyapı, temizlik hizmetleri gibi son derece önemli donanım ve özelliklere bünyesinde yer veren konut projesi, yaşamınızın her anını değerli kılıyor! Konforlu ve kaliteli bir hayata adım atabileceğiniz konut projesi, şehrin en gözde yerinde konumlandı!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu