Yükselen Bir Yatırım Projesi: Gümüş Panorama

İstanbul’un en hızlı gelişen ve yükselen bölgelerinden Esenyurt’ta Uçar Grup tarafından yapılan Gümüş Panorama, yatırımcılar tarafından iyi bir yatırım projesi olarak görüldü. Yerli ve yabancı müşterilerin gözdesi olan Gümüş Panorama kurduğu satış ekibi ile Kuveyt ve Suudi Arabistan’daki yatırımcılar tarafından, projenin yüzde 25’lik kısmı, satışın lansmanından önceki dönemde gerçekleştirildi.


Lüksü Sonuna Kadar Yaşatıyor!18.693 metrekare arsa alanında inşa edilen Gümüş Panorama, 991 konut ve 97 ticari ünitesiyle, sizlere birçok olanak yaratmış oluyor. Aynı zamanda yüksek katlı apartmanları ile şehri ayaklar altına seren harika bir manzara sunuyor. Son derece kullanışlı ve şık daireyle lüks yaşamı sonuna kadar hissetmenizi sağlıyor. Şehrin en değerli yapısı ile kusursuz bir yaşam sizleri bekliyor!


Ülkenin Yarınlarına Güveniyoruz!Çok kısa bir dönem olmasına rağmen harika bir satış grafiği yakaladıklarını ifade eden, Uçar Grup Yönetim Kurulu Üyesi Hilmi Uçar; “İstanbul’un oldukça değer gören bölgelerinden biri olan Esenyurt’ta, Gümüş Panorama projemizle iyi bir lokasyonda yer alıyoruz. Tanıtım öncesi dönemde olmamıza rağmen mükemmel bir satış grafiği yakaladık. Bugüne değin hayata geçirdiğimiz tüm projelerde, yatırımcılarımıza yüksek kazanç ve güven duygusu sağladık, bunların karşılığını da fazlasıyla alıyoruz. Hali hazırda Gümüş Panorama’daki 120 dairemizin satışını gerçekleştirdik. İmza aşamasında olan 30’a yakın daire satışımız da gerçekleşmek üzere. Biz ülkemizin yarınlarına güveniyoruz. Bu güven ve inanç duygusu doğrultusunda da yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.


Alternatifi Bir Yaşam SunuyorBu proje 18.693 metrekarelik alan üzerine, İstanbul’un değer kazanan ve hızla yükselen yerlerinden Esenyurt’ta inşa edildi ve tam bir yatırım projesi haline geldi. Gümüş Panorama, sosyal ayrıcalıkları ve konumu itibari ile etraftaki projelerden ayrışıyor. 34 ticari üniteyle birlikte 991 konut, 33 cadde mağazası ile alıcılarına çok özel bir fırsat sunmuş oluyor. Farklı tip ticari üniteleri ile yatırımcılarına da daha kapsamlı ve seçenekli bir yaşam alanı sağlıyor. Gümüş Panorama, lüks bir rezidansın konforu ve şıklığı ile kaliteli bir iş merkezini beraberinde getiren, farklı bir proje oluyor. Farklı tipte ticari ünitelere sahip olan proje karma fonksiyonun getirdiği meskenleri alıcılarına alternatifli sunmuş oluyor.


Modern Yaşamın Tarihi Dokusu Bu Projede!Marmara Denizi ve Küçükçekmece Gölü manzarasına sahip proje, ofislerini ev rahatlığı ve konforuyla sizlere sunuyor. Gümüş Panorama, Esenyurt’ta modern yaşamın içerisinde tarihi dokuları da birleştiriyor. Bu zamana kadar yapılan projelerde, çarşı konseptinden farklı olarak alıcılarına kültürel değerlerin aktarıldığı yeni bir konsept sunan Uçar Grup, geçmiş zamanlardaki bedesten adı verilen çarşı konseptini günümüze uyarlayarak, harmanlıyor.


Gümüş Panorama’da Yok Yok!Sosyal donatı alanlarının fazla olduğu Gümüş Panorama projesinde, konut sahiplerine sunduğu ayrıcalıklar saymakla bitmiyor. Koşu yolları, basket sahası, biri açık biri kapalı olmak üzere iki yarı-olimpiyat yüzme havuzu, tenis kortu gibi spor alanları yer alıyor. Tüm bunların yanında spa salonu, kapalı fitness salonu, spa kullananlar için kapalı yüzme havuzu, sauna, hamam ve yaş gruplarına göre ayrılmış açık ve kapalı çocuk oyun alanları mevcut. Gümüş Panorama, konut sahipleri için dairelerinin dışında da güzel ve keyifli vakit geçirebilmeleri için birçok sosyal alanı içinde barındırıyor.


Farklı Bir Yatırım SeçeneğiGümüş Panorama birçok daire seçenekleri ile sizlere farklı alan ve yatırım için alternatif sunuyor. Bahçe dairelerden, dubleks dairelere, 1+1, 4+1 dublekslere, 65 metrekare ila 500 metrekareye kadar onlarca yatırım imkanı veriyor. Oda sayısı aynı olan odalarda dahi iç mekanlarındaki odaların alternatifleri bulunuyor. Proje, lokasyon olarak İstanbul’un birçok yerine kısa sürelerde ulaşmanın imkanını veriyor. Gümüş Panorama, E-5 ve TEM otoyollarının tam arasında yer alıyor ve harika bir ulaşım seçeneği sağlıyor. Yeni havalimanı olan İstanbul Havalimanına ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarına kısa bir zamanda ulaşma imkanı sağlıyor.