Yaşamın Merkezinde: Mint Şişli Konut Projesi

Mint Şişli konut projesi, şehrin en canlı, en merkezi yerin konumlanıyor. İstanbul, Şişli bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, ulaşım, sosyal yaşam ve çok daha fazlasını sizlere vadediyor! Lüks bir yaşamı, merkezine alan proje sayesinde benzersiz duygular yaşayacak, hayatı burada yeniden keşfedeceksiniz!

 

Şehrin En Canlı Noktasında!


 

Mint Şişli konut projesi, İstanbul’un en canlı bölgesinde yer alıyor! Dostlarınız ve arkadaşlarınızla birlikte eğlenebileceğiniz, güzel zamanlar geçireceğiniz birçok yer Mint Şişli etrafında konumlanıyor! Sanatın, kültürün ve eğlencenin; İstanbul’daki başkenti olan Şişli’de, dolu dolu bir hayat sizleri bekliyor! Artık evinizden çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan eğlence mekanlarına gidebilecek, gece kulüplerinde arkadaşlarınızla dans edebilecek ya da şehrin en iyi kahvecisini bu bölgede keşfedeceksiniz! Hayatın en eğlenceli yanlarıyla Şişli, aktif sosyal yaşam alanlarıyla, yaşamına renk getirecek!

 

Uzak Doğu Yolculuğuna Hazırlanın!


 

Mint Şişli konut projesi, İstanbul’da çok nadir bulunan bir yapıyı bünyesinde barındırıyor. Uzman mimarlar tarafından, saatlerce mesai harcanarak tasarlanan Japon bahçeleri, konutunuza, Uzak Doğu ülkelerinin mistik havasını taşıyor. Rengarenk çiçeklerin eşsiz kokularıyla donatılmış bu alan sayesinde huzuru ve dinginliği hayatınızın merkezine yerleştirebileceksiniz. Birbirinden güzel renkleriyle sakura ağaçları, çeşit çeşit bitkiler, yemyeşil çimenler ile doğanın kollarında bir yaşamın içinde olacaksınız. Şehrin bütün ayrıcalıklarını tadarken, betondan, gürültüden uzak bir hayat süreceksiniz. Toplamda 220 metrekarelik, oldukça geniş bir alan içinde tasarlanan Japon bahçeleri, gününüzü güzelleştirmeye yetecek. Modern ve özgün bir tasarım sunan bu bahçelerde, günün yorgunluğunu geride bırakacaksınız. Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirebilecek, İstanbul’da yaşıyor olmanın farkını yine bu bahçelerde hissedeceksiniz.

 

Yaşam Alanlarınız Rahatça Oluşturun!


 

Mint Şişli konut projesi, ideal yaşam alanlarınız rahatça oluşturabilmeniz için çok seçenekli daire planlarına, bünyesinde yer veriyor. Oldukça geniş oturma seçeneklerini sizler için sunan konut projesi, seçim yaparken sizler için en uygun olanı, kolaylıkla bulmanıza olanak tanıyor. 77 konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda 5 kattan meydana geliyor. 1+0, 1+1 ve 2+1 daire tiplerine bünyesinde yer veren konut projesi, zorlanmadan seçim yapmanızın önünü açıyor. Her dairede farklı metrekare ölçülerine sahip Mint Şişli projesi, geniş daire planları sayesinde ideal yaşam alanlarınızı belirlerken sizlere bir hayli yardımcı oluyor.

1+0 stüdyo tipi daireler 43 metrekare ile 53 metrekare arasında değişkenlik gösterirken 1+1 daire tipleri ise 47 metrekare ile 67 metrekare arasında değişiklik gösteren, oldukça kullanışlı yaşam alanlarını sizlerin konforu için sunuyor. Son olarak da 2+1 daire tipleri 103 metrekarelik son derece geniş ve ferah kullanım alanlarından oluşuyor. Rahat ve son derece kolay bir şekilde seçim yapabileceğiniz konut projesi, henüz daire seçimi yaparken sizlere konfor duygusunu yaşatmaya başlıyor. Geniş oturma seçenekleri ve kullanışlı daire ile ideal yaşam alanlarınız rahatlıkla oluşturacağınız Mint Şişli, uygun konut fiyatları ile de bütçenizi sarsmadan ev sahibi olmanızın önünü açıyor.

 

Metro Hattı Yanı Başınızda Yer Alıyor!


 

İstanbul’un en merkezi bölgesinde bulunan konut projesi Mint Şişli, şehir içi ulaşım konusunu oldukça konforlu bir hale getiriyor. Levent metro durağına birkaç dakikalık yürüme mesafesinde yer alan proje, trafik derdi olmayan, son derece rahat bir ulaşım seçeneğini sizler için sunuyor. Diğer tüm toplu ulaşım araçlarına da yürüyerek ulaşacağınız Mint Şişli sayesinde ulaşım, tamamen sorun olmaktan çıkıyor! Aynı zamanda 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne de 5 kilometrelik bir mesafede bulunan proje, kıtalar arası yolculuğunu da son derece basit bir hale getiriyor. Konforlu bir şehir içi ulaşımı yaşayacağınız konut projesinde, İstanbul’un her noktasına, rahat ve pratik bir şekilde erişim sağlayabileceksiniz.

Ayrıca devlet hastanesi, alışveriş merkezi, bankalar, kültür merkezleri, eğlence mekanları gibi kamusal ve sosyal alan bölgelerinin tümünü de çevresinde bulunduran Mint Şişli konut projesi, daima hayatın merkezinde olmanızı sağlıyor. Gündelik yaşamda yapmanız gereken bütün işleri, çok uzaklara gitmeden, pratik yoldan halletmenizin önünü açıyor. İhtiyaç duyduğunuz her şeye Mint Şişli sayesinde kolay yoldan ulaşabiliyorsunuz!

 

Konfor Duygunuzu Arttıran Konut Özellikleri


 

Mint Şişli, yaşamın her anında konfor duygusunu hissetmek ve hayatınızı daha kaliteli bir hale getirmek adına oldukça donanımlı, konut özelliklerine bünyesinde yer veriyor. Gündelik yaşamda ihtiyacını duyacağınız her şeye cevap sağlayan bu özellikler, gününüzün hiçbir anında sizlere mağduriyet yaşatmıyor. Özenli bir çalışma sonucu hayata geçirilen konut projesinde yüksek hız sunan fiber altyapı, ısı yalıtımı, merkezi ısıtma sistemi, kapalı otopark, güvenlik ve temizlik hizmeti, hidrofor, jeneratör sistemleri, yük asansörü gibi bir konutun olmazsa olmazı olan donanım ve özellikleri bir araya getiriyor.

Herhangi bir elektrik kesintisi yaşamanız durumunda, anında devreye girecek olan jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işinizi yarım bırakmak zorunda kalmayacaksınız ve yaşamanıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Özellikle soğuk kış aylarında yüksek tutarda doğal gaz faturalarını ödemenizin önüne geçen merkezi ısıtma sistemleri, her zaman sıcak bir konutta oturmanızı sağlayacak. Su sorununu tamamen ortadan kaldıran hidrofor ve yüksek hızda internet erişimini sağlayan fiber altyapı da yine konutunuz da yer alıyor durumda olacak. En zorlu kış koşullarında dahi korunaklı bir alan için olacak araçlarınız, hiçbir zarar görmeyecek. Böylelikle beklenmedik, can sıkan maddi zararlar ile karşılaşmamış olacaksınız. Projede yer alan yük asansörleri sayesinde en ağır yüklerinizi dahi konutunuza rahatlıkla taşıyabileceksiniz. Böylece hiçbir zorluk yaşamayacak ve fazladan taşıma ücreti vermek durumunda kalmayacaksınız. Hayatınızın her anında sizlere kolaylık ve konfor sağlayan Mint Şişli konut projesi, yaşamdan daha çok keyif almanız için özenli bir çalışmanın sonucunda hayata geçirildi.