Westside İstanbul Konut Projesi ile Yepyeni Bir Yaşam

Westside İstanbul konut projesi, Beylikdüzü’nün en yeni değeri olarak yükseliyor. İdeal ve kaliteli yaşam alanları sunan konut projesi; modern mimarisi, içinde barındırdığı zengin donatılar ve yüksek yaşam standartları ile İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alıyor! Uygun konut fiyatları ile Westside İstanbul konut projesi alıcılarını bekliyor!

 

Yaşam Alanlarını Kendiniz Belirleyin!

 

Westside İstanbul konut projesi, bünyesinde son derece geniş oturma seçeneklerine yer veriyor. Bu sayede size en uygun olan, ideal yaşam alanlarınızı kendiniz belirleyebilecek ve seçim yaparken hiç zorlanmayacaksınız. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire tiplerinden oluşan proje, zengin daire planları sayesinde size en ideal daire seçeneğini sunuyor! 1+0 stüdyo tipindeki daireler 38 metrekarelik kullanışlı bir alandan oluşurken 1+1 daire tipleri ise 67 metrekarelik bir alanda tasarlanmış. 2+1 daireler ise 102 metrekarelik son derece kullanışlı bir şekilde planlanmışken 3+1 daireler 168 metrekarelik bir alanı sizlere sunuyor. Son olarak da 4+1 tipindeki daireler 212 metrekarelik, oldukça geniş ve ferah bir alandan meydana geliyor. Tüm dairelerinde üst düzey konfor ve kaliteyi yaşayacağınız Westside İstanbul’da, ideal yaşam alanlarınızı seçmek son derece kolay! Geniş oturma seçenekleri sayesinde yalnızca kullanacağınız alanları seçecek ve gereksiz olan hiçbir alana fazladan para ödemek durumunda kalmayacaksınız.

 

Sosyal Donatılar ile Hayatı Keşfedin!


 

Son derece geniş sosyal yaşam alanlarını bünyesinde barındıran konut projesi, hayatı dolu dolu yaşamanızı sağlayacak birçok alanı sizlere sunuyor. Lüksü, konforu ve kaliteyi bu alanlarda tadacak, Westside İstanbul projesinde “iyi ki yaşıyorum” diyeceksiniz. Beylikdüzü koruları hemen yanı başınızda bulunuyor, bu alanlarda sabah koşularına çıkabilir, tertemiz bir doğa havasını tadabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşam süreceğiniz yemyeşil bir hayat ile burada tanışabilirsiniz. Aynı zamanda birçok spor türünü yapabileceğiniz fitness ve spor salonları sayesinde hep hayalini kurduğunuz, ideal vücut formunuza burada rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Spora hiç ara vermeyeceğiniz orijinal boyutlarında basketbol sahaları ve voleybol salonları da projede bulunuyor. Tümüyle konfor ve lüksü yaşatan projede, çocuklar için özel bir şekilde dizayn edilmiş oyun ve park alanları da bulunuyor. Tamamıyla güvenin ve eğlencenin temel alınmasıyla oluşturulan bu alanlarda çocuklarınız, diledikleri gibi oyunlar oynayıp eğlenebilecekler. Günün bütün yorgunluğu ve stresini atabileceğiniz saunaların yanı sıra sizi bütün olumsuz duygulardan arındırıp vücudunuzu tamamen rahatlatacak Türk hamamları da yine bu projede yerini almış durumda. Aynı zamanda keyifle yürüyüşlerinizi gerçekleştireceğiniz özel tasarımlı peyzaj alanları sayesinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz.

 

Cadde Dükkanlar ile Tüm İhtiyaçları Giderin!


 

Westside İstanbul, Beylikdüzü’nün en hızlı gelişen bölgelerinden birinde yer alıyor. Yakın çevrede bulunan alışveriş merkezlerinin yanı sıra projenin içinde cadde dükkanlar da bulunuyor. Bu cadde dükkanlar sayesinde gündelik bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz ve alışveriş yapmak için çok uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Hayatınızı bütün alanlarda kolaylaştırmak için en ince detayına kadar düşünülmüş proje alanları sayesinde tamamıyla konforlu bir yaşam süreceksiniz. Westside İstanbul konut projesinde, metropol şehir hayatının bütün avantajlarını sonuna kadar yaşayacaksınız!

 

Hayatı Kolay Hale Getiren Konut Özellikleri


 

Yaşamınızı tümüyle kolaylaştıracak konut özelliklerinin hepsi Westside İstanbul projesinde yer alıyor. Oldukça zengin donanımlara sahip konut projesi sayesinde, günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz ya da duyacağınız her şeyin çözümünü bu konut özelliklerinde bulacaksınız. Lobi hizmetleri, yük asansörü, merkezi ısıtma sistemleri, hidrofor, ADSL altyapı ve jeneratör sistemleri gibi önemli donanımlara bünyesinde barındıran konut projesi sayesinde hayatınızın her anlamda çok kolay bir hale gelecek, Westside İstanbul’da hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. Elektrik ve güç kesintileri yaşamanızı durumunda direkt olarak devreye girecek jeneratörler ile herhangi bir işinizi yarım bırakmayacaksınız ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Lobi hizmetleri ve yük asansörleri gibi yan işlevler sayesinde de gündelik ihtiyaçlarınızın tümünü çözebileceksiniz. Özellikle kış aylarında sıcacık bir konutta yaşamanın ayrıcalığını sizlere sunan merkezi ısıtma sistemleri sayesinde yüksek meblağlı doğal gaz faturalarını da ödemek zorunda kalmayacak, maddi olarak da büyük bir tasarruf sağlayacaksınız. Westside İstanbul konut projesinde, konforunuz ve rahatlığınız için her detay düşülmüş durumda.sm

 

Uygun Fiyat Seçenekleriyle Westside İstanbul


 

Westside İstanbul konut projesi, alıcılarına sunduğu oldukça uygun fiyatları sayesinde bir hayli ilgi gören bir proje! 300.000 Türk lirasından başlayan konut fiyatlarıyla herkesin kolayca ev sahibi olabileceği projede, kira ödemekten kurtulacaksınız. Artık tamamı size ait olan konutunuzda, huzur dolu bir yaşamın içinde olacak, Westside İstanbul sayesinde yaşamın bütün ayrıcalıklarını doyasıya yaşayabileceksiniz. Her bütçeye uygun başlangıç fiyatlarıyla Westside İstanbul konut projesi, Beylikdüzü’nde sizleri bekliyor!