Vega Hills Atakum ile Prestijli Bir Hayat!

Vega Hills Atakum projesi, Samsun’da yükseliyor! Cazip daire fiyatları ve ödeme kolaylıkları ile Samsun konut projeleri arasında farkını gösteren yapı, prestij dolu bir yaşam vadediyor! Geniş ve ferah oturma alanları ile konforlu bir konut yaşamı sunan proje, Atakum’da sizleri bekliyor!

 

Kaliteli Bir Hayata Adım Atın!


 

Samsun’un tam merkezinde, hayatı şehrin merkezinde deneyimleyin! Sizler için oldukça lüks konut standartlarını bir araya getiren Vega Hills Atakum projesi, benzersiz ve özgün tasarlanmış mimarisiyle, lüks bir hayatı burada keşfetmenizi sağlıyor. Herkesin bütçesine kolayca uyacak, rahat ve ferah oturma alanları sunan konut projesi sayesinde evinizde her anınız huzurlu geçecek. Her yaştan insana hitap eden sosyal donatılarıyla, herkesin keyif dolu olacağı bir konut projesi olan Vega Hills Atakum, prestijli ve konfor dolu bir yaşam vadediyor!

Sevdiklerinizle, ailenizle, dostlarınızla birlikte benzersiz bir yaşamın içinde olacaksınız. Gündelik hayattaki tüm olumsuz duyguları bu proje ile geride bırakacak, konfor dolu bir konut hayatı süreceksiniz. Modern tasarımı ve eşsiz mimarisiyle Samsun’un merkezinde, harika bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Her Yere Rahat Bir Şekilde Ulaşın!


 

Şehrin en popüler ve en hızlı gelişen bölgesi Atakum’da konumlanan konut projesi, ulaşım konusunda da sizlere birçok avantaj sunuyor. İstediğiniz her yere kolayca ulaşım imkanını sizlere sunan konut projesi, Samsun’daki ulaşım sorununa tümüyle çözüm sunuyor! Toplu ulaşım araçlarının hepsine yürüyerek erişim sağlayabileceğiniz proje sayesinde Samsun’un her noktasına kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Aynı zamanda üniversiteler, devlet hastaneleri, alışveriş alanları, mağazalar, bankalar gibi kamusal alanlara da yakın bir konumda yer alan proje, gündelik yaşamınızı konforlu bir hale getiriyor. Şehrin en prestijli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için kurgulanıyor!

 

Havuzun Keyfi Vega Hills Atakum ile Çıkar!


 

Vega Hills Atakum projesi, her yaştan insana hitap eden sosyal yaşam donatıları bünyesinde bulunduruyor. Yaşamınıza her anına renk getirecek bu sosyal yaşam alanları tümüyle sizin konforunuz için tasarlandı. Konut projesinin her alanında kendinize ait bir alanı keşfedecek, sizin için özel olarak tasarlanmış, sosyal yaşam alanlarında çok keyifli zamanlar geçirebileceksiniz

Konut projesinin bünyesinde yer verdiği geniş yüzme havuzlarında, kusursuz bir tatil ruhunu hissedeceksiniz. Sevdikleriniz ve ailenizle beraber bu alanlarda yüzmeye doyacaksınız ve keyif dolu anlar yaşayacaksınız. Aynı zamanda çocuklarınız için özel tasarlanmış oyun ve park alanlarında çocuklarınız, güvenli bir şekilde oyunlar oynarken sizler de onların bu neşelerine ortak olabileceksiniz.

 

Vega Hills Atakum ile Çok Fazla Şey Kazanacaksınız!


 

Vega Hills Atakum projesi, Samsun’un en merkezi ve en çok yatırım alan bölgesinde hayata geçirildi. Bünyesinde yer alan lüks sosyal donatılar, zengin konut donanımları ve merkezi lokasyonu ile her geçen değer kazanıyor! Herkes için uygun daire fiyatları, rahat ödeme seçenekleri ve ferah oturma seçenekleri ile harika bir yatırım aracı olarak görülüyor!

Vega Hills Atakum projesinden yatırımlar, çok kısa bir süre içinde kendi değerinin çok üzerine çıkacak ve Samsun’un en değerli projelerinden biri haline gelecek. Hali hazırda yükselen değeri, gün geçtikçe üzerine katarak ilerleyecek. Kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunan Vega Hills Atakum projesi, maddi açıdan sizlere çok şey kazandıracak. Harika bir yatırım seçeneği olan konut projesi, hem Samsun’un merkezinde kusursuz bir hayatı sizlere sunacak hem de yatırımınıza muhteşem bir geri dönüş sağlayacak.

 

Her Bütçeye Uyan Daire Fiyatları!


 

Vega Hills Atakum konut projesi, son derece cazip daire fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bünyesinde yer verdiği, ferah daire seçenekleri sayesinde de sizler için ideal olan yaşam alanını, rahat bir şekilde belirlemenize olanak tanıyor. 9.000 metrekarelik, geniş bir arazide hayata geçirilen konut projesi, 96 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. Toplamda 16 kattan meydana gelen konut projesi, cazip fiyatlarının yanı sıra banka kredisi seçeneği ile de kolayca konut sahibi olmanıza olanak tanıyor.

Ferah oturma alanları sayesinde kolayca daire seçimi yapabileceğiniz konut projesi, uygun daire fiyatları ve bütçenizi aşmayan ödeme planlarıyla, sizleri kira ödeme derdinden kurtarıyor. Samsun’un en değerli yapılarından biri olarak görülen konut projesi, kusursuz bir yaşam sunmak için şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu