Varyap Yalıkavak Residences ile Denize Karşı Yaşam!

Varyap Yalıkavak Residences projesi, Bodrum’un eşsiz denizini yaşam alanlarınıza taşıyor. Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken proje, Muğla konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlıyor! Dört dörtlük bir konut yaşamını sizler için sunan yapı, Bodrum’un en özel yerinde yükseliyor!

 

Bodrum’un En Özeli: Varyap Yalıkavak Residence


 

Modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olan Varyap Yalıkavak Residences projesi, Bodrum’un en özel konutu olarak karşımıza çıkıyor. Özel tasarımlı peyzaj alanları ve konut sahipleri için özel kurgulanmış plajı ile kusursuz bir yaşam bu projeyle şekilleniyor!

Şehrin en özel konut projeleri arasında yer alan Varyap Yalıkavak Residences, aynı zamanda yüksek potansiyele sahip bir yatırım fırsatı olarak karşımıza geliyor. Cazip konut fiyatlarının yanı sıra ödeme kolaylıkları da sunan konut projesi, bütçeniz için en ideal ödeme planını, rahatça seçmenizi sağlıyor.

Hayata geçirildiği bölgenin de değerine fazlasıyla etki eden konut projesi, günden güne yükselen bir değeri sahip. Muğla konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, Bodrum’un en özel bölgesinde hayata geçirildi!

 

Sizin İçin Özel Tasarlanmış Bir Kumsal!


 

Varyap Yalıkavak Residences projesi özel olarak tasarlanmış bir kumsala ev sahipliği yapıyor! Alanında tamamen uzman peyzaj mimarlarınca özenli bir şekidle tasarlanan kumsal alanları, dört mevsim boyunca tatil ruhunu hissetmenizi sağlıyor. Güneşin ve tertemiz plajın tadını, konutunuzun hemen önünde yaşayabileceğiniz projede, prestij dolu bir konut deneyimi sizleri bekliyor!

Ferah ve konfor dolu bir konut deneyimin kapılarını ardına kadar açan Varyap Yalıkavak Residences projesi, konut alanlarınızı tamamıyla zenginleştiriyor. Artık tatil yapmak için pahalı otellere para vermek zorunda kalmayacak, kendinize özel plajlarda, prestiji tamamıyla yaşayacaksınız!

 

Güneşin Tadı Varyap Yalıkavak Residences ile Çıkıyor!


 

Muğla’nın en prestijli konut projesinde, tamamıyla özel bir şekilde tasarlanmış kumsallarda, şezlongunuzu açıp tatilin tadını dilediğiniz gibi çıkarabileceksiniz! Konutunuzun hemen önünde, benzersiz bir konut hayatı kurgulayan konut projesi, şehrin en değerli bölgesinde sizleri bekliyor! Beş yıldızlı bir otel lüksünde, evinizden uzaklara gitmenize gerek kalmadan, keyif dolu bir tatil yapmak çok kolay ve masrafsız olacak!

En güzel duyguları hissedeceğiniz konut projesinde, eşsiz bir tatil yapabilecek ve masmavi denizin, ferahlatıcı havasını içinize çekip rahatlayacaksınız! Üstelik tüm bu lüks tatil deneyimini, evinizin hemen önünde, son derece konforlu bir şekilde deneyimleyeceksiniz!

 

Ferah Bir Konut Deneyimi Sizleri Bekliyor!


 

Bodrum’un en özel konut projesi Varyap Yalıkavak Residences, geniş ve ferah yaşam alanlarıyla harika bir konut deneyimi vadediyor! Son derece geniş daire seçeneklerini oldukça rahat bir şekilde seçebileceğiniz konut projesinde, konfor dolu bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

İhtiyaçlarınıza yönelik geniş ve ferah yaşam alanlarıyla Varyap Yalıkavak Residences projesi, prestij dolu bir yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor. 22.000 metrekarelik, son derece geniş bir alan üzerinde hayata geçirilen konut projesi, toplamda 52 konut dairesine de bünyesinde yer veriyor.

Tümüyle rahat ve kullanışlı oturma alanlarını sizlerin prestij dolu bir yaşam sürmesi için kurgulayan konut projesi, kolay bir şekilde daire seçimi yapmanıza olanak tanıyor. Muğla’nın en iddialı konut projesinde, farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tipleri yer alıyor!

 

Şehrin En Kaliteli Kafe ve Restoranları Sizlerle!


 

Bodrum’un en prestijli konut projesi Varyap Yalıkavak Residences, kendi bünyesinde yer verdiği kafe ve restoranlar ile sosyal yaşamın tam kalbinde yer almanızı sağlıyor. Muğla’nın en özel bölgesi Bodrum’da yükselen proje, keyif ve konfor dolu günler geçirmenizi sağlıyor!

Akşam yemeklerinizi lezzetli bir şekilde yiyebilecek, dünyanın en ünlü şeflerinin, en özel menülerini tadabileceksiniz. Aileniz ve dostlarınızla birlikte yeni lezzetleri keşfedecek, birbirinden şık kafelerde, kahve eşliğinde keyifli sohbetler edebileceksiniz! Muğla’nın en modern konut projesinde, dört dörtlük bir konut deneyimi sizler için kurgulanıyor!

 

Sağlık Dolu Bir Hayatı Varyap Yalıkavak Residences Keşfedin!


 

Muğla’nın en özel tasarlanmış konut projesinde, doğanın merkezinde, sağlık dolu bir yaşam sizler için kurgulanıyor! Düzenli bir şekilde günlük sporlarınızı yapabileceğiniz yürüyüş ve koşu parkurları, peyzaj mimarları tarafından özenli bir çalışmayla hayata geçirildi.

Sağlıklı ve enerjik bir bünyeye sahip olmak isteyenler için özel bir şekilde dizayn edilmiş, donanımlı yapısıyla fitness ve spor alanları sizleri bekliyor!

Dilediğiniz vücut şekline kolay bir şekilde kavuşabileceğiniz fitness ve spor salonlarında, bütün sportif aktiviteleri gerçekleştirebileceksiniz. Tam donanımlı yapısıyla rahat ve konforlu bir spor hayatını deneyimleyeceğiniz, şehrin en değerli yapısı olan konut projesi, Bodrum’da sizler için yükseliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu