Uygun Konut Fiyatları ile Makyol Santral Projesi

Makyol Santral konut projesi, uygun fiyatları ile Esenyurt’un en hızlı gelişen bölgesinde yükseliyor. Konfor ve rahatlığıyla ön plana çıkan konut projesi, modern mimarinin en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza geliyor. İçinde yer verdiği sosyal yaşam alanlarının zenginliği, ulaşım rahatlığı ve sağladığı kaliteli yaşam ile alıcılarını bekleyen Makyol Santral, İstanbul’un en merkezi yerinde inşa edildi.

 

Makyol Santral ile Yaşama Değer Katın!


 

Modern mimarisi ve eşsiz lokasyonuyla Makyol Santral herkesin ilgi odağında olan bir konut projesi. İçinde bulunan zengin donanımlar, ideal yaşam alanlarınızı oluşturacağınız, geniş oturma seçenekleri ve huzurlu bir ev ortamı sunan projeyle birlikte hayatınıza bu projeyle birlikte değer katın. Tek bir noktadan gündelik bütün ihtiyaçlarınıza cevap veren proje, özel tasarımlı yaşam alanları ve uygun fiyatları ile tam da hayalini kurduğunuz yaşam ortamını sizler için sunuyor!

 

Kolayca Seçim Yapmanız İçin Geniş Daire Planları


 

İdeal yaşam alanlarınızı rahatça seçebilmeniz için geniş oturma seçeneklerini sizler için sunan konut projesi, birçok farklı daire tipini bünyesinde barındırıyor. 1+1 ,2+1 ve 3+1 daire tiplerine sahip konut projesi, her daire tipinde farklılık gösteren metrekare ölçülerine sahip. 1+1 daireler 65 metrekarelik bir alanda tasarlanmışken 2+1 daire tipleri ise 104 metrekare gibi geniş bir alanı kapsıyor. Son olarak 3+1 daireler ise 171 metrekare ile 182 metrekarelik bir alandan meydana geliyor. Oldukça geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veren Makyol Santral projesi, ideal yaşam alanlarınızı kolayca seçmenizi sağlıyor. Daire plan ve seçeneklerinin çok geniş olması nedeniyle size en uygun yaşam alanını rahatça seçebilecek ve kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

 

Oldukça Zengin Sosyal Yaşam Alanları


 

Makyol Santral konut projesi hayatı en iyi şekilde yaşamanız için detaylı bir çalışmanın sonucu ortaya çıkan bir konut projesi. Bütün ihtiyaçlarınıza tek bir koldan cevap verebilecek kadar geniş sosyal imkanları bünyesinde barındıran projede, her yaşa uygun yaşam alanları mevcut. Akşamları, keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek, özel tasarımlı peyzaj alanlarına yer verilen projede, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte hoş vakitler geçirebileceksiniz. Çocuklu aileler düşünülerek tasarlanmış oyun ve park alanlarında çocuklarınız, son derece güvenli bir şekilde gönüllerince oyunlar oynayıp eğlenebilecek. Spor ve fitness salonlarına da yer verilen projede, sağlıklı yaşamı, hayatınızın merkezine koyabilecek ve ideal vücut formuna rahatça ulaşabileceksiniz. Dilerseniz spor sonrası ter atıp rahatlayabileceğiniz saunaları da bünyesinde barındıran konut projesinde, konfor ve rahatlığı tamamen yaşayabileceksiniz. Makyol Santral’in içinde bulunan çalışma ve toplantı salonları sayesinde iş hayatınıza da kolaylık geliyor. Ortak bir kullanım sunan bu alanlarda dilediğiniz gibi çalışabilir ve toplantılar düzenleyebilirsiniz. Makyol Santral konut projesi kalite ve lüksü bir arada harmanlayarak sizlere sunuyor. Hayatınızın her alanında, bir çözümü bulunan proje sayesinde pratik ve kolay bir yaşam fırsatı her daim yanı başınızda olacak.

 

Her Yere Kolayca Ulaşım Sağlayın!İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Esenyurt’ta yer alan Makyol Santral konut projesi, bütün ulaşım ihtiyacınızı karşılayabilecek eşsiz bir lokasyonda bulunuyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde bulunan projeyle birlikte artık bir yerlere ulaşmak sorun olmaktan çıkacak. İstanbul’un her bölgesine rahatça ulaşım sağlayabileceksiniz. Gideceğiniz yere rahatça ulaşacak ve evden erken çıkmak zorunda kalmayacaksınız. Aynı zamanda hastane, banka, çevre okullar gibi tüm kamusal alanlara da son derece kolayca ulaşım sağlayacağınız konut projesinde, ulaşım derdiniz ortadan kalkacak!

 

Projenin Her Alanı Güvenli!


 

Alanında uzman güvenlik ekiplerince güvenlik kontrolleri sağlanan konut projesinin her alanında güven duygusunu hissedeceksiniz. Her detayı, her alanı titiz bir şekilde denetlenen projede, atılan devriyeler ve kullanılan kapalı devre kamera sistemleri sayesinde konut güvenliği en üst düzeye çıkarılıyor. Makyol Santral konut projesinde huzur ve güven duygusunu tamamen yaşayacaksınız ve üst düzey güvenlik kontrolleri sayesinde içiniz rahat bir şekilde yatağınıza gireceksiniz. Makyol Santral, huzur ve güven duygusunu her an sizlere yaşatmak amacıyla tüm detayları düşünülerek tasarlandı.

 

Uygun Konut Fiyatları Makyol Santral Projesinde!


 

Makyol Santral konut projesi, sunduğu uygun konut fiyatları sayesinde oldukça dikkat çeken bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. 505.000 Türk lirasından başlayan daire fiyatları ve geniş oturma seçenekleri sayesinde herkesin kolayca ev sahibi olabileceği konut projesinde, kira ödemekten tamamen kurtulacaksınız. Artık size ait olan, her ay kira ödeme zorunluluğunuz bulunmadığı bir evde, gönül rahatlığı ile yaşayacaksınız. Makyol Santral projesinin sizlere sunduğu tüm ayrıcalıkları doyasıya yaşayacaksınız. Her bütçeye uyan, başlangıç fiyatlarının çok uygun olduğu konut projesi, Esenyurt’un merkezinde alıcılarını bekliyor.

 

Zengin Konut Özellikleri Bulunuyor


 

Hayatınızı her anlamda kolaylaştıracak, pratik çözüm önerilerin hepsi Makyol Santral konut projesinde yer alıyor. Son derece zengin donanımlara bünyesinde yer veren konut projesi sayesinde, gün boyu ihtiyaç duyacağınız tüm ihtiyaçları burada karşılayabileceksiniz. Merkezi ısıtma sistemleri, yük asansörü, lobi hizmeti, jeneratör sistemleri, hidrofor ve ADSL altyapısı gibi önemli donanımlara bünyesinde yer veren projede, hayatınız her alanda kolaylaşacak. Kış aylarında daima sıcacık bir konutta yaşamanıza olanak sağlayan merkezi ısıtma sistemleri sayesinde yüksek tutarlı doğal gaz faturaları ödemek zorunda da kalmayacaksınız, harcadığınız doğal gazda ciddi bir tasarruf sağlayan merkezi ısıtma, ay sonunda maddi olarak da sizi çok rahat ettirecek. Güç ve elektrik kesintileri yaşandığı durumda, anında devreye giren jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işinizi yarım bırakmak zorunda kalmayacak, yaşamınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Lobi hizmetleri ve yük asansörleri gibi yan işlevler sayesinde de gündelik ihtiyaçlarınızın tümünü çözebileceksiniz. Rahat bir yaşam sürmeniz için her detayın düşünüldüğü Makyol Santral konut projesinde, yaşamak için çok fazla iyi neden sahip olacaksınız!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu