Tucana Evleri Projesi Mudanya’da Hayata Geçirildi!

Tucana Evleri, şehrin en özel bölgelerinden biri olan Mudanya’da hayata geçirildi. Lüks bir konut deneyimi sunan proje, satılık daire fiyatları ile de oldukça dikkat çekiyor! Bursa’nın harika atmosferini, konut yaşamınıza taşıyan yapı, şehrin en merkezi bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Ferah Bir Konut Yaşamı Sizleri Bekliyor!


 

Toplamda 18.000 metrekarelik, oldukça büyük bir arazi üzerine hayata geçirilen, Tucana Evleri konut projesi, lüks ve geniş daire tasarımları ile ferah bir konut deneyimi sunuyor.. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren, 34 konut dairesine ev sahipliği yapan proje, kusursuz bir konut deneyimi vadediyor!

Aynı zamanda taksitlendirme seçenekleri ve uygun konut fiyatlarıyla kolayca daire seçimi yapabileceğiniz projede, rahat bir şekilde ev sahibi olabiliyorsunuz. Bursa’nın en prestijli konut projesinde 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak 5+1 daire tipleri ve oturma seçenekleri yer alıyor. Her metrekaresinde konforu ve lüksü keşfedeceğiniz konut dairelerinde, ince bir işçilik ile bezenmiş alanlar sizlerin olacak!

 

Kapalı Otoparkla ile Aracınız Güven İçinde!


 

Bursa’nın en popüler ilçesi Mudanya’da yükselen Tucana Evleri, sunmuş olduğu otopark hizmetleriyle araçlarınızın daima korunan bir alanda, güvende olmasını sağlıyor. En zorlu mevsim koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesini önüne engelleyen kapalı otoparklar, kesintisiz olarak kontrol ediliyor.

Aynı zamanda araçlarınız kirlenmiyor ve aşırı soğuk herhangi yüzünden olumsuzluk çıkarmıyor. Başınıza gelmesinden çekindiğiniz tüm maddi zararların önüne geçen kapalı otoparklar ile içiniz tamamıyla rahat edecek! Bursa’nın en donanımlı konut projesi Tucana Evleri ile hayatınızın her anı değerli ve özel olacak!

 

Tucana Evleri ile Mutlu Bir Konut Deneyimi Sizi Bekliyor!


 

Tucana Evleri konut projesi, Bursa’nın en değerli bölgesi Mudanya’da hayata geçirildi. Modern tasarımıyla herkesin ilgi odağında olan proje, benzersiz bir konut deneyimi vadediyor. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber çok özel bir yaşamın kapılarını ardına kadar açacağınız projede, her anınız mutlu ve konfor dolu geçecek.

Tam donanımlı yapısı ile tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan konut projesi, prestij dolu bir hayatın tam merkezinde yer almanızı sağlıyor. Uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri ile kolayca konut sahibi olmanızı sağlayan proje, mutlu bir konut deneyimini sizler için sunuyor!

 

Alışveriş Merkezleri Yanı Başınızda!


 

Tucana Evleri konut projesi etrafında bulunan sosyal alanlarla, gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz ne varsa, kolay bir şekilde erişmeniz sağlıyor. Şehrin en kapsamlı alışveriş alanları, restoranları, şık kafeleri ve gününüze anlam katan tüm sosyal alanlar yanı başınızda olacak!

Konutunuzdan çok uzaklara gitmeden, alışverişlerinizi tümünü yapabilecek, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz her şeye en rahat şekilde ulaşım sağlayabileceksiniz.

Tucana Evleri, Bursa’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesi Mudanya’da, nereye gitmek isterseniz, dakikalar içinde orada olacaksınız! Şehrin en prestijli konut projesi Tucana Evleri ile konut deneyiminiz, kusursuz olacak!

 

Tucana Evleri ile Kolay Bir Şekilde Konut Sahibi Olun!


 

Bursa’nın en merkezi bölgesi Mudanya’da hayata geçirilen Tucana Evleri konut projesi, ferah ve geniş konut daireleriyle sizlere rahatlığı sonuna kadar hissettiriyor. Her metrekaresinde konforu keşfedeceğiniz konut dairelerinizde, rahat bir nefes alacaksınız. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren yaşam alanları, cazip fiyatları ile de satım alımlarınızı kolay bir hale getiriyor!

18.000 metrekarelik, büyük bir arazi üzerinde yükselen konut projesi, 34 konut dairesine de ev sahipliği yapıyor. Her biri şık ve geniş oturma alanları, değişkenlik gösteren metrekare ölçüleri ile bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlıyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 daire tiplerini bünyesinde bulunduran konut projesi, daire seçimi yaparken sizlere büyük bir rahatlık sağlıyor! Aynı zamanda her bütçe için uygun, cazip konut fiyatlarına sahip proje, son derece kolay bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu