Triad Yunuseli Konut Projesi Bursa’da Yükseliyor

Triad Yunuseli konut projesi, uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleriyle Osmangazi’de yükseliyor! Özellikle uygun daire fiyatları ile Bursa konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, şehrin en önemli bölgesinde hayata geçirildi.

 

Bursa’nın En Değerli Projesi Triad Yunuseli


 

Şehrin en merkezi bölgesi Osmangazi’de hayata geçirilen konut projesi Triad Yunuseli, modern mimarisi ve yüksek yaşam standartlarıyla herkesin ilgi odağında! Merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile Bursa’nın en gözde projelerinden biri olan yapı, uygun fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor! Ferah ve şık daireleri ile lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar aralayan proje, kolay ödeme seçenekleri sayesinde de ev sahibi olmanızı kolay bir hale getiriyor. Prestijli bir yaşam vadeden Triad Yunuseli konut projesi, Bursa’nın en merkezi ilçesi olan Osmangazi’de sizleri bekliyor!

 

Ferah ve Kullanışlı Konut Daireleri


 

Triad Yunuseli konut projesi, geniş ve kullanışlı daireleri, sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarladı. Son derece şık ve ferah bir tasarıma sahip dairelerinizde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz. Rahat ve huzurlu bir yaşam anlayışı ile hayata geçirilen konut projesi, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlayan, kullanışlı daireleri sizlere sunuyor. Her metrekaresinde kalite ve konforu bulunduran dairelerde aileniz ve sevdikleriniz mutlu ve huzurlu günler geçireceksiniz. Yaşam alanlarınıza zenginlik taşıyan Triad Yunuseli konut projesi, bünyesinde yer verdiği 72 konut dairesiyle birlikte yaşamınıza değer kazandırmak için yükseliyor!

 

Hayalinizdeki Eve Rahatça Kavuşun!


 

Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren 72 konut dairesine ev sahipliği yapan proje, ideal yaşam alanlarınızı kolayca seçmenin önünü açıyor. 15.000 metrekarelik bir alanda inşaatına başlanan Triad Yunuseli konut projesi, 6 katlık harika bir yapı olarak karşımıza çıkıyor. 72 daireden meydana gelen konut projesi, ihtiyaçlarınıza en uygun olan yaşam alanını, rahatça seçebilmeniz için üç farklı daire konseptini bünyesinde barındırıyor. 2+1, 3+1 ve son olarak da 4+1 daire tiplerine yer verilen konut projesinde, ihtiyacınıza en uygun olan daire tipini rahatlıkla seçebilecek ve ideal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz.

Projedeki 2+1 daire tipleri 121 metrekarelik bir alandan meydana gelirken 3+1 daire tipleri ise 148 metrekarelik, geniş bir alandan oluşuyor. Konut projesindeki 4+1 daire seçenekleri ise 285 metrekarelik ferah ve kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Her daire seçeneğinde ince bir işçiliğin olduğu projede, geniş ve ferah kullanım alanları sayesinde bir konuttan beklediğiniz her şey, fazlasıyla karşılanıyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, uygun daire fiyatları ile hayalinizdeki eve rahatça kavuşabileceksiniz! Bursa’nın en iddialı konut projesi Triad Yunuseli, şehrin en gözde yeri Osmangazi’de sizleri bekliyor!

 

Daima Güvende Olacaksınız!


 

Bursa’nın en donanımlı konut projesi Triad Yunuseli, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz güvenlik hizmetlerini, sizlerin huzur ve güvende olmanız için sağlıyor. Uzman güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri, kesintisiz olarak çok sıkı bir şekilde sürüyor. Aynı zamanda konut projesinde kullanılan kapalı devre kamera sistemleri ile de güvenlik düzeyi çok üst seviyelere taşınıyor. Saat başı atılan güvenlik devriyelerinin yanı sıra giriş ve çıkış kapıları da 7 gün 24 saat boyunca denetleniyor. Güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissedebileceğiniz konut projesinde, içiniz rahat bir şekilde günlerinizi geçiriyorsunuz. Bursa’nın en prestijli konut projesinde, dört dörtlük bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Çocuklara Özel Tasarlanmış Parklar


 

Triad Yunuseli konut projesi, tamamıyla çocuklar için tasarlanan park ve oyun alanlarını bünyesinde barındırıyor. Tümüyle güvenli alanlardan oluşan park ve oyun alanlarından çocuklarınız, eğlence dolu bir dünyanın içinde yer alacak. Yeni oyun arkadaşlarıyla bu alanlarda tanışacak, sosyal yaşamı ilk adımlarını yine bu parklarda atacak. Her yanıyla güvenli olan bu oyun alanlarında çocuklarınız, çok özel bir şekilde büyüyecek. Dilerseniz sizler de onların bu, eğlenceli dolu dünyasına eşlik edebilecek ve neşelerine ortak olabileceksiniz. Şehrin en gözde projesinde her yaştan insanın, kendinden bir şeyler bulabileceği alanlar mevcut.

 

Şehrin Merkezinde Kusursuz Bir Yaşam!


 

Bursa’nın en merkezi ilçesi Osmangazi’de hayata geçirilen proje, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir hale getiriyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, otobüs ve minibüs duraklarına çok yakın bir mesafede yer alıyor. Böylece şehir içindeki tüm yolculuklarınız kolay ve pratik bir hale geliyor. Aynı zamanda şehirdeki tüm bağlantı yollarına komşu olan konut projesi, araçla yapacağınız tüm seyahatleri de konforlu bir hale getiriyor. Merkezi konumu sayesinde dikkatleri üzerine çeken proje, ulaşım kolaylığı konusundan birçok ayrıcalığı sizler için sunuyor! Şehrin en prestijli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizleri bekliyor!