Topkapı Konut Projeleri Hızla Yükselişe Geçiyor!

Topkapı konut projeleri, İstanbul kentsel dönüşüm merkezlerinin başında yer alıyor. Topkapı, dönüşüm süreci ile birlikte marka değeri yüksek konutlara ev sahipliği yapıyor. Boşalan fabrika arazileri; inşaat süreçlerin gelişmesine, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin ön plana çıkmasına sebep olmuştur.


Gayrimenkul geliştirici firmalarının dikkatini çeken Topkapı konut projeleri, prestijli yapılar ile yatırım değeri yüksek konutların gelişimine destek oluyor.


Topkapı Konut Projeleri ile Yatırımınıza Değer Katın!


Topkapı konut projeleri, yüksek emlak getirisine sahip markalı konut projelerin bölgeye gelmesi ile değer kazanmaya devam ediyor. Tarihi surlarının yanı başında yer alan gecekonduların kaldırılmasıyla yeniden şekillenmeye başlayan süreç, yeni konut projelerin inşası ile gelişmeye devam ediyor.
Topkapı, yatırımcılar açısından önem arz eden ulaşım avantajları sunuyor. Toplu taşıma araçları sayesinde şehrin her bölgesine kolayca ulaşabiliyor olmanız, bölgede yatırım yapmak isteyenlerin sayısını her geçen gün artırıyor. İstanbul konut projelerinin ön plana çıkan bölgeleri arasında yer alan Topkapı, yüksek emlak getirisine sahip dairelere yer veriyor.


Topkapı’da konut sahibi olmak pek çok avantajı beraberinde getiriyor. Mahmutbey TEM gişelerinin yer aldığı aks üzerinde konumlanan bölge, markalı konut projelerinin artışıyla değer kazanmaya devam ediyor. Şehrin merkezinde yer alan konumu ile yatırımcıların ilgisi çeken Topkapı, Avrupa Yakası’nın tercih edilen adresleri arasında yer alıyor.


Projeskop, yatırım ya da oturum amaçlı değerlendirebileceğiz 3 Topkapı konut projesini derledi! Topkapı evleri, fiyatları, örnek daireleri, teslim tarihleri ve öğrenmek istediğiniz diğer detaylar için gayrimenkul çalışanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.


1. 3S Topaz Topkapı
3S Topaz Topkapı, E-5 Çevre Yolu’nun kıyısında konumlanıyor. Cadde mağazaları, ofis katları ve 228 dairenin yer aldığı Topkapı konut projesi, bölgenin seçkin noktalarından birinde yükseliyor. Metrobüs, raylı sistemler gibi toplu taşıma araçlarının hemen yakınında yükselen proje, Yeni Yüzyıl Üniversitesi ile İstinye Üniversitesi’nin arasında bulunuyor.


Topkapı bölgesinde konut isteyen yatırımcılar ile buluşmaya hazırlanan projede iki farklı konut seçeneği bulunuyor. Topkapı, İstanbul'un kültürel ve ticaret ile bütünleşmiş yaşam merkezlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. 3S Topaz ile karma yaşam projesine dahil oluyorsunuz.


Topkapı konut projeleri arasında yer alan yapı, ofis ve ticari üniteler ile iş yaşamını hareketlendiriyor. Sitede yer alan cadde mağazaları ile markanızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.


2. Beyaz Park Topkapı 
Beyaz Park Topkapı, 371 konut 9 ticari ünite alanı ile geniş bir yaşam alanı sunuyor. Topkapı konut projeleri arasında ön plana çıkan yapı, Beyaz İnşaat tarafından geliştiriliyor. Farklı daire tipleri ile her kesimden alıcıya seslen proje, geniş bir alanda yükseliyor.


Beyaz Park Topkapı; hemen teslim, hemen tapu seçeneği ile alıcılarına direkt yaşama davet ediyor. İstanbul emlak konut projesi, Avrupa Yakası’nın yatırım değeri yüksek bölgesi Topkapı’da hayat buluyor.


İstanbul’un en eski ve köklü semtlerinden biri olan Topkapı, yeni bir konut projesine ev sahipliği yapıyor. Beyaz Park Topkapı; İstanbul’un merkezinde, Beyaz İnşaat’ın 43 yıllık tecrübesi ile geliştiriliyor. Proje, Bakırköy Adliyesi’ne 6 km, İstanbul Adliyesi’ne 11 km uzaklıkta bulunuyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)


3. Sur Yapı Topkapı Evleri
Sur Yapı Topkapı Evleri, eski Boyner Fabrikası alanına konumlanıyor. E5’e en yakın lokasyonlardan biri olan yapıda 224 konut bulunuyor. Sur Yapı Topkapı Evleri, Davutpaşa Caddesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi gibi şehrin önemli noktalarının hemen yanı başında yer alıyor.


Sur Yapı’nın geliştirdiği projeler arasında yer alan Topkapı Evleri, şehrin içinde bir yaşam sunuyor. İç bahçe ve avlu gibi alanların yer aldığı Topkapı konut projesi İstanbul’un tarihi semtlerinden birinde alıcılarını bekliyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)
Tarihi geçmişi ile önemli bir konumda yer alan Topkapı, yatırım değeri yüksek konut projelerine ev sahipliği yapıyor. Ulaşım akslarının merkezinde, köklü bir geçmişe ev sahipliği yapan bu bölgede ev sahibi olmak istiyorsanız web sitemizdeki projeleri inceleyebilirsiniz.


Topkapı konut projeleri, İstanbul emlak konut projeleri, kampanyalı projeler, ev projeleri, yeni projeler, 2021 teslim projeler ve daha birçok bilgi için Projeskop'un web sitesini  ziyaret edebilirsiniz. Gayrimenkul uzmanlarımız size en uygun konutu seçmenizde yardımcı olacaktır.