Terrace Mogan Konakları ile Prestijli Bir Yaşam

Terrace Mogan Konakları, Mogan Gölü etrafında kusursuz bir yaşam vadediyor. Yüksek yaşam standartları ile Ankara konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, şehrin en merkezi bölgesinde hayata geçirildi. Lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan proje, Gölbaşı’nda sizleri bekliyor!

 

Ankara’nın Yeni Yaşam Merkezi


 

Ankara’nın en çok değerlenen ilçesi Gölbaşı’nda hayata geçirilen Terrace Mogan Konakları, 17 adet lüks ve konforlu villadan meydana geliyor. Her metrekaresinde kusursuz bir mimarinin yer aldığı villalar, lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Projenin etrafında yer alan özel tasarlanmış peyzaj alanları, ferah daireler ve ileri teknoloji donanımları ile şehrin en öncü konut projeleri arasında olan yapı, muhteşem bir konut hayatını da beraberinde getiriyor. Aynı zamanda Ankara’nın en etkileyici manzarasını da sizler için sunan proje, Mogan Gölü’nü yaşam alanlarınıza kadar getiriyor.

 

Mogan Gölü ile Komşu Olun!


 

Ankara’nın en dikkat çeken yerlerinden biri olan Mogan Gölü, doğal yaşamın en etkileyici anlarını sizlere yaşatacak. Eşsiz güzellikteki Mogan Gölü manzarası ile birlikte yaşam alanlarınızın tümü zenginleşecek. Sadece birkaç dakikalık bir mesafede yer alan Mogan Gölü, ülkemizin en eşsiz doğal yapılarından biri. Tertemiz doğa havası, etkileyici doğal yaşamı ve çok sayıda su hayvanını bünyesinde barındıran yapısıyla, Türkiye’nin nadide güzelliklerinden biri olan Mogan Gölü hemen karşınızda olacak! Bütün pencereleriniz harikulade bir göl manzarasına sahip olacak ve Terrace Mogan Konakları içinde yaşam vazgeçilmenizin olacak! Tertemiz atmosferi ve benzersiz doğası ile Mogan, bir konut yaşamından çok daha fazlasını sizlere sağlayacak!

 

Alışveriş Alanlarına Çok Yakın Olacaksınız!


 

Şehrin en prestijli konut projesi Terrace Mogan Konakları, gündelik yaşamdaki alışveriş ihtiyaçlarınızın tümünü en kolay yoldan halletmenize olanak tanıyor. Ankara’nın en donanımlı alışveriş merkezlerine dakikalar içinde erişim sağlamanıza olanak tanıyan Terrace Mogan Konakları, en pratik şekilde gündelik alışverişlerinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda fırın, manav, süpermarket zincirleri gibi birçok alana da dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, bütün alışveriş ihtiyaçlarınızı çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, en pratik şekilde halletmenizin önünü açıyor. Şehrin en merkezi bölgesinde kusursuz bir yaşam sizler için yükseliyor!

 

Doğanın Gücünü Hissedin!


 

Ankara’nın en özel konut projelerinden biri olan Terrace Mogan Konakları, kullandığınız tüm elektriği güneş panelleri sayesinde üretiyor. Bütün detaylarıyla doğaya tamamen uyumlu ve çevresine saygılı bir yapı olan konut projesi, bütün elektrik ihtiyacınızı güneş panellerinden üretmenizi sağlarken fazlasını da depolayacağınız bir şekilde tasarlandı. Doğanın bizlere sunduğu tüm avantajlardan faydalanan konut projesi, kesintisiz olarak elektrik kullanmanız için jeneratör sistemlerini de bünyesinde barındırıyor. Herhangi bir güç kaybı ya da elektrik kesintisi yaşamanız durumunda, anında devreye girecek olan jeneratör sistemleri sayesinde hiçbir işiniz yarım kalmayacak ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Ankara’nın en prestijli konut projesinde kusursuz bir yaşam sizlerle olacak!

 

Villanızda Ferahlığı Keşfedin!


 

Ankara’nın en özel tasarımlı projelerinden biri olan Terrace Mogan Konakları, ferah ve lüks yaşam alanlarını sizler için tasarladı. Özel tasarlanmış konut bahçelerinin arasında kusursuz bir gün, yaşam alanlarınızda sizler için şekillenecek. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren, 17 adet villaya ev sahipliği yapan konut projesi, sizleri her detayda kusursuzluğa davet ediyor! Her metrekaresinde kalite ve huzuru keşfedeceğiniz villalarınızda, ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceksiniz!

 

Geniş ve Kullanışlı Yaşam Alanları


 

Şehrin en prestijli konut projesi Terrace Mogan Konakları lüks ve konforlu bir yaşam sürmeniz için geniş ve kullanışlı yaşam alanları tasarladı. Farklı metrekare ölçülerine sahip bu yaşam alanlarında, seçim yaparken hiçbir zorluk yaşamayacaksınız. 6+2 ve 8+2 villa tiplerine yer verilen konut projesinde, geniş ve kullanışlı yaşam alanları sizlerle olacak. Her metrekarede kaliteli, her detayda ayrı bir konfor keşfedeceksiniz!

 

Farklı Metrekare Ölçüleri


 

Şehrin en kaliteli konut projesinde yer alan 6+2 villa tipleri 450 metrekareden oluşan son derece geniş ve kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Projedeki bir diğer kullanım alanı olan 8+2 villa tipleri ise 800 metrekareden meydana gelen ferah ve son derece büyük bir alanı, rahat ve konforlu bir yaşam sürmeniz için oluşturuyor. Tamamıyla geniş ve kullanışlı yaşam alanlarında, ferah bir yaşamın ayrıcalığını yaşayacak, kaliteli bir yaşamın bütün yanlarını sonuna kadar deneyimleyeceksiniz! Şehrin en kaliteli konut projesinde kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Açık Jakuzinin Konforunu Yaşayın!


 

Yatak odalarınızda, göl manzarası eşliğinde harika bir jakuzi deneyimi sizleri bekliyor… Günün bütün yorgunluğundan ve stresinden arınabileceğiniz jakuziler sayesinde yaşamın bütün olumsuz duygularını bir köşede bırakacaksınız. Konforlu bir yaşamı sonuna kadar deneyimleyeceğiniz projede, özel olarak tasarlanmış konut dairelerinizde, kusursuz bir yaşam sizleri bekliyor olacak! Mogan Gölü’ne karşı harika zamanlar geçireceğiniz jakuzinizde rahatlığın ve sakinliğin bütün tonlarını hissedeceksiniz.

 

Yaşamınızı Güzelleştiren Kış Bahçeleri!


 

Dört mevsim boyunca doğanın eşsiz güzelliğini hissetmenizi sağlayan kış bahçeleri ile yaşamın en güzel yanlarını deneyimleyeceksiniz. Şehrin en kaliteli konut projesi Terrace Mogan Konakları ile kusursuzluğun her haline şahit olacak, sizler için özel olarak tasarlanmış villarınızda huzurun her tonunu yaşayacaksınız! Tertemiz çimenler ve mis gibi doğa kokusuyla geçireceğiniz günlere eşlik eden kış bahçeleri, yaşam kalitenizi fazlasıyla arttıracak. Ankara’nın en kusursuz projesi Terrace Mogan Konakları ile benzersiz bir konut hayatının tam merkezinde olacaksınız!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu