Temaşehir Konya Projesi ile Konforu Keşfedin!

Temaşehir Konya projesi, estetik mimarisi ve modern tasarımıyla şehrin en kaliteli konut projeleri arasında yerini aldı. Her bütçe için uygun daire fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde rahatça ev sahibi olabileceğiniz konut projesi, Meram’da sizler için yükseliyor!

 

Konya’yı Her Haliyle Keşfedin!


 

Temaşehir Konya konut projesi, 60.000 metrekarelik, son derece büyük bir arazi üzerinde hayata geçirildi. Şehrin en canlı bölgesi Meram’da konumlanan proje, hayatı, merkezde yaşamanızı sağlıyor! Konya’nın en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükselen konut projesi, modern ve estetik mimarinin, en kusursuz örneklerinden biri olarak karşımıza çıkıyor.

Eşsiz tasarımı ve merkezi lokasyonuyla tüm dikkatleri üzerine çeken proje, benzersiz bir konut yaşamının öncülüğünü yapıyor. Bütün ihtiyaçlarınızı karşılayan, kusursuz bir yapısıyla Temaşehir Konya projesi, hayalini kurduğunuz ev yaşamını sizler için sunuyor.

Hayatınızın tamamına konforu taşıyacak olan konut projesi, her detayında prestijli ve her alanında kaliteli bir yaşam vadediyor. Şehrin en kapsamlı konut projesi olan Temaşehir Konya, modern tasarımı ve seçkin yapısıyla, yaşamınıza yepyeni bir heyecan katıyor. Hayatı, merkezde yaşamanızı sağlayan konut projesi, yaşadığınız her ana, büyük bir ferahlık taşıyor. Bir evden çok daha fazlasını sunan konut projesi, modern ve kusursuz bir hayatı sizlere sunuyor!

 

Şehrin Her Yerine Kolayca Ulaşın!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi Meram’da yer alan konut projesi Temaşehir Konya, hayatı, merkezde yaşamanıza olanak tanıyor. Benzersiz bir lokasyona sahip olan konut projesi, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu hale getiriyor. Hem Konya’nın kalabalık ve yoğun ortamında uzak kalıyor hem de şehrin bütün avantajlarına sahip, ayrıcalıklı bir hayat yaşıyorsunuz. Bir konut yaşamından çok daha fazlasını sizlere sunan proje, yaşamı, merkezde keşfetmenizi sağlıyor!

Oldukça merkezi bir bölge olan Meram’da hayata geçirilen proje, toplu ulaşım araçlarına da bir hayli yakın bir konumda yer alıyor. Böylece şehir içindeki tüm seyahatleriniz son derece kolay ve konforlu bir hale geliyor. Sadece yürüyerek erişim sağlayabileceğiniz minibüs ve otobüs durakları, şehrin her noktasına konforlu ve rahat bir şekilde gitmenize olanak tanıyor. Aynı zamanda şehrin bağlantı yollarına komşu olan Temaşehir Konya konut projesi, ulaşım problemlerinizin tümünü ortadan kaldırıyor. Şehrin en kaliteli konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Herkes İçin Oturma Seçenekleri


 

Şehrin en gözde, en merkezi yerinde hayata geçirilen konut projesi Temaşehir Konya, uygun fiyatlı oturma seçeneklerini sizlerle buluşturuyor! 60.000 metrekarelik bir arazi üzerinde konumlanan proje, 728 konut dairesine ev sahipliği yapıyor. 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve son olarak da 6+1 daire tiplerinin yer aldığı konut projesinde, ihtiyacınıza en uygun daireyi rahat bir şekilde seçebileceksiniz. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı konut projesinde, huzuru ve konforu sonuna kadar hissedeceksiniz. Prestijli bir yaşama ilk adımı bu proje sayesinde atacak, hayatın tadını yine bu projeyle birlikte alacaksınız.

 

Uygun Fiyatlar ve Kolayca Ödeme İmkanı


 

Kullanışlı ve ferah daire seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturacak ve seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden konut projesi, rahatça ev sahibi olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda taksitlendirme seçeneklerini de sizler için sunan proje, rahat bir şekilde ödeme yapmanıza imkan tanıyor. Her bütçe için uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Özel Olarak Tasarlanmış Peyzaj Alanları!


 

60.000 metrekarelik, oldukça geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Temaşehir Konya konut projesi, kusursuz bir doğa hayatını sizlere sunuyor. Özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarına sahip olan konut projesi, ferah ve temiz bir nefes almanızı sağlıyor. Doğal yaşamın huzur dolu yanlarını keşfedebileceğiniz projede, ağaçların, bitkilerin ve yeşilin merkezinde, eşi benzeri olmayan bir yaşam süreceksiniz.

Akşam yürüyüşlerinizi sizin için tasarlanmış alanlarda gerçekleştirebilecek, sabah koşularınızı yine bu alanlarda yapabileceksiniz. Tertemiz bir nefes alacak, büyük bir huzur ve sakinlikle günlerinizi geçirebileceksiniz.
Her biri uzman olan peyzaj mimarları tarafından özenle hazırlanmış yeşil alanlar, konut yaşamınıza tümüyle renk getirecek. Yeşilin her tonunu keşfedebileceğiniz proje sayesinde doğal yaşamın, dört mevsim boyunca tadını çıkarabileceksiniz.

Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte keyifli bir yaşama adım atacak, Konya’nın en iddialı yapısında, konfor dolu duyguları deneyimleyeceksiniz. Doğal hayatın tam merkezinde yeşilin alanların tadını doyacaksınız! Konforlu ve ferah bir yaşamın yeni adresi olan Temaşehir Konya projesi, şehrin en değerli bölgesinde sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu