Tekbaş City Projesi Adana’nın Yeni Değeri!

Tekbaş City projesi, şehrin en değerli bölgesinde Seyhan’da yükseliyor! Adana konut projeleri arasında yerini alan yapı, satılık daire fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor! Kusursuz bir konut deneyimi vadeden proje, hemen teslim seçeneğiyle sizleri bekliyor!

 

Tekbaş City Ferah Bir Yaşam Sizleri Bekliyor!


 

Adana’nın en prestijli konut projesi Tekbaş City, rahat ve ferah daire alanlarıyla huzurlu bir yaşam deneyimi sunuyor. Bütün ihtiyaçlarınız için uygun bir şekilde planlanan konut projesi, ideal daire alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanıza imkan tanıyor.

Her bütçe için uygun daire fiyatlarıyla kolay bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlayan proje, taksitlendirme seçenekleriyle de bütçeniz için ideal bir ödeme planı sunuyor! Seyhan’ın en değerli yerleşim yerinde yükselen Tekbaş City konut projesi, merkezi lokasyonu sayesinde birçok ayrıcalığı da sizler için sunuyor!

Şehrin tam kalbinde, harika bir ulaşım rahatlığı sağlayan konut projesi, şehir içi bütün yolcuklarınızı kolay bir şekilde yapabilmenize olanak tanıyor! Adana’nın en kaliteli konut projesinde, eşi benzeri olmayan bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Bütün Yollar Tekbaş City Projesine Çıkıyor!


 

Adana’nın en hızlı gelişim gösteren ilçesi Seyhan’da hayata geçirilen Tekbaş City konut projesi, bütün şehir içi seyahatlerinizi konforlu ve pratik bir duruma getiriyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek erişim sağlayabileceğiniz konut projesinde, şehrin her noktasına konforlu bir şekilde yolculuk edebiliyorsunuz!

Adana’nın en merkezi bölgesinde yükselen proje, şehrin bağlantı yollarına, komşu bir güzergahta yer alıyor! Böylelikle Adana’da istediğiniz her yere rahatlıkla ulaşım sağlayabiliyor ve konfor dolu yolculukların tadını çıkarabiliyorsunuz!

 

Huzurlu Günler Geçireceğiniz Peyzaj Alanları!


 

Tekbaş City konut projesi, tümüyle özel bir şekilde dizayn edilmiş, konut peyzaj alanlarını kendi içerisinde bulunduruyor. Konut projesinin dört bir yanında yer alan peyzaj alanlarıyla doğal bir yaşamın tüm halini, konut alanlarınızda hissedebileceksiniz!

Alanından uzman olan peyzaj mimarlarınca özenli bir tasarım çalışmasıyla yaşama geçirilen konut bahçelerinde ferahlığı ve huzuru sonuna kadar yaşayacaksınız!

Mis gibi bir doğa atmosferini keşfedecek, Adana’nın bütün mevsimlerini konutunuzda keşfedeceksiniz! Özenle tasarlanmış tertemiz çimenler ve rengarenk çiçeklerin arasında huzur ve konfor dolu günler sizin için şekilleniyor! Adana konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan yapı, benzersiz bir deneyimin kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Edebiyat Severler İçin Geniş Bir Kütüphane!


 

Şehrin en donanımlı konut projesinde edebiyat severler için tam donanımlı yapısıyla bir kütüphane yer alıyor! Binlerce farklı kitabın yer aldığı kütüphane alanında, dünya edebiyatının en iyi örneklerini keşfedebileceksiniz! Keyifle kitaplarınızı okuyabilecek, dostlarınızla birlikte kahve eşliğinde, harika kitap sohbetleri gerçekleştirebileceksiniz!

Şehrin en prestijli konut projesi Tekbaş City ile eşi benzeri olmayan bir yaşam deneyimi sizler için kurgulanıyor! Huzur ve konfor dolu bir hayatın tam merkezinde yer alacağınız konut projesinde, Adana’nın en merkezi bölgesinde şehir yaşamını deneyimleyebileceksiniz!

 

Tekbaş City Prestijli Bir Yaşamı Keşfedin!


 

Tekbaş City konut projesi, ideal oturma alanlarınızı rahat bir şekilde kurgulamanıza imkan sağlayan, geniş daire planlarına bünyesinde yer veriyor. Tüm ihtiyaçlarınız için en uygun olan oturma alanını, rahat bir şekilde bulabileceğiniz daire planlarıyla, rahatlıkla seçim yapabileceksiniz!

4.000 metrekarelik, geniş bir arazinin üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 384 adet konut dairesine de ev sahipliği yapıyor. Geniş ve kullanışlı daire alanlarını sizlerle buluşturan konut projesinde, her metrekarede konforu hissedeceksiniz.

Kullanışlı daire seçenekleriyle bütün ihtiyaçlarınıza cevap sağlayan konut projesi, tam donanımlı yapısıyla da rahat bir konut yaşamı vadediyor! İleri teknoloji konut özellikleri ile donatılan yapı, yaşamınızın her anına artı bir değer katıyor!

 

Adana’nın En İddialı Konut Projesi!


 

Tekbaş City konut projesi, estetik tasarımı ve ulaşım kolaylığıyla Adana’da muhteşem bir yatırım fırsatını sizler için sunuyor. Modern ve kullanışlı yaşam alanları, uygun konut fiyatları ve ödeme planlarıyla rahatlıkla ev sahibi olabileceğiniz projede, benzersiz bir yatırım fırsatı da sizi bekliyor!

Çizgi üstü tasarımı ile Adana’nın doğal atmosferini tamamen yansıtan konut projesi, yapısal özellikleriyle de çağımızın çok ötesinde bir hizmet vadediyor! Zengin sosyal alanları, merkezi konumu, teknolojik konut özellikleri ve kullanışlı daireleriyle Tekbaş City, şehrin en değerli yapısı!

 

Sağlıklı Bir Yaşam İçin: Fitness Salonları, Yürüyüş Parkurları


 

Şehrin en donanımlı konut projesinde, sağlıklı ve enerjik bir yaşam sürmenize yardımcı olacak birçok alan yer alıyor. Tamamıyla özel bir şekilde tasarlanmış, spor yapmaya elverişli yürüyüş ve koşu parkurlarında düzenli bir şekilde sporunuzu yapabilecek ve sağlıklı yaşama adım atabileceksiniz!

Evinizden çok uzaklara gitmenize gerek kalmadan, konutunuzun hemen altında yer alan spor ve fitness alanları, düzenli bir şekilde, profesyonel olarak spor yapmanızı sağlayacak! Adana’nın en değerli yapısında, eşsiz bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız!

 

Saunalarda Huzurlu Bir Yaşamı Keşfedin!


 

Gündelik yaşamın bütün stresinden ve kaygısından uzakta, kusursuz bir yaşamı Tekbaş City’nin saunalarında keşfedeceksiniz! İş yaşamının yorgunluğu bu alanlarda üzerinizde atacak, sakin ve huzurlu bir yaşamı bu alanlarda keşfedeceksiniz!

Şehrin en önemli konut projesinde, yaşam kaliteniz her an yükselecek! Dört dörtlük bir konut deneyimi kurgulayan, Adana’nın en değerli yapısında, eşi benzeri olmayan bir konut yaşamı sizler için kurgulanıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu