Sinpaş Finans Şehir Projesi Ümraniye’de Yükseliyor

Sinpaş Finans Şehir projesi, şehrin en iddialı, en değerli projesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ümraniye’nin çehresini bütünüyle değiştiren proje, sadece kendi içinde değil çevresinde de büyük bir değer yaratmış durumda. İstanbul’un en değerli konut projesi olacak olan Sinpaş Finans Şehir, ilk etabında teslimlerine başladı.

 

Ümraniye’de Lüks ve Kaliteli Bir Hayat!


 

Sinpaş Finans Şehir projesi, Anadolu Yakası başta olmak üzere İstanbul’un en değerli projesi olarak karşımıza geliyor. Modern mimarinin, eşsiz bir estetik tasarımla buluştuğu projede, her gününüz, her anınız dolu dolu geçecek. İstanbul’un en geniş nüfus popülasyonuna sahip olan Ümraniye ilçesi, aldığı geniş yatırımlar sayesinde de bir hayli gelişmiş bir bölge. Projenin bulunduğu alan Ümraniye-Ataşehir-Kadıköy ve Çekmeköy’ün tam ortak noktasında bulunuyor. Böylesi eşsiz bir konumda, sadece kendi değerini değil, etrafını da değerlendiren Sinpaş Finans Şehir projesi, uluslararası arenada bir hayli ilgi gören bir proje. İçinde yer verdiği lüks imkanlar, ulaşım kolaylığı ve benzersiz yapısıyla Finans Şehir projesi, Ümraniye’nin en gözde bölgesinde, sizler için son derece lüks ve kaliteli bir hayat vadediyor.

 

Dünyaca Ünlü Markalar Yaşam Alanınıza Geliyor!


 

Sinpaş Finans Şehir projesi, dünyaca ünlü markaları ayağınıza kadar getiriyor. Konutunuzun hemen altında yer alan mağazalar ve alışveriş merkezleri sayesinde doyasıya alışveriş yapabilecek, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Dünyanın en ünlü giyim markalarına ev sahipliği yapan bu mağazalarda, size özel tanımlanan indirimlerle dilediğiniz gibi alışveriş yapabileceksiniz. Özellikle kadınlar için özel tasarlanmış bu alanlar sayesinde stilinizi özgürce yansıtabileceksiniz. Dünya modasını bu mağazalardan takip edebilecek ve gündemdeki en ses getiren kıyafetleri burada bulabileceksiniz. Gününüzü güzelleştirecek alışveriş alanlarını bünyesinde ağırlayan Sinpaş Finans Şehir projesi, gündelik yaşamdaki tüm ihtiyaçlarınızı giderebilecek kadar geniş bir potansiyele sahip.

 

Sağlıklı Yaşamın Adresi Finans Şehir


 

Sinpaş Finans Şehir sağlıklı bir hayatın en güzel adımlarınızı, burada atmanızı sağlıyor. İçerisinde yer verdiği fitness ve spor salonlarında dilediğiniz gibi sporunuzu yapabileceksiniz. İdeal vücut formuna rahatlıkla kavuşabileceğiniz bu spor alanlarında hem eğlenebilecek hem de yeni insanlarla tanışıp arkadaş ağınızı genişletebileceksiniz. Tam donanımlı bir yapıya sahip fitness alanlarında, evinizin hemen altında, uzaklara gitmeden sporunuzu yapabileceksiniz. Kısıtlı olan vaktinizi yollara vermeyecek, tüm vakitlerinizi kendinize ayırabileceksiniz. Sağlık bir yaşamı temel hayat anlayışınız yapacak bu alanlar sayesinde enerjik ve dinç bir bedene sahip olacaksınız. Sinpaş Finans Şehir projesinde, spor yapacağınız alanlar fitness salonları ile de kısıtlanmamış. Akşam yürüyüşlerinize eşlik edecek, özel tasarlanmış peyzaj alanlarında, yeşilin içinde keyifli adımlar atabileceksiniz.

 

Metro Hemen Yanı Başınızda


 

Ulaşım konusunda da bütün problemleri ortadan kaldıran, İstanbul’un en değerli projesi Sinpaş Finans Şehir, şehir içi seyahatlerinizi kolay bir hale getirme konusunda da oldukça başarılı bir pozisyonda. Harika lokasyonu sayesinde ulaşımınızı rahat bir şekilde gerçekleştireceğiniz projenin hemen yanı başında, yapımının tamamlanması çok az bir süre kalan metro hattı bulunuyor. Trafiksiz bir ulaşımı, yaşamınızın bir parçası haline getirecek Finans Şehir, yaşam kalitenizi bu alanda da bir hayli yükseltecek. Projenin hemen yanında yer alan metro hattı sayesinde şehrin her bir noktasına kolaylıkla erişim sağlayabileceksiniz ve İstanbul’un yoğun trafiğinden kendinizi uzakta tutacaksınız. Aynı zamanda, hali hazırda hizmet veren Üsküdar-Çekmeköy metro hattına da 10 dakikalık bir mesafede bulunan proje, diğer bütün toplu ulaşım seçeneklerine de yürüme mesafesinde bulunuyor.

Projenin içinde bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyor olmanız bir yana, Finans Şehir’in çevresi de sosyal alanlar açısında oldukça zengin. Üniversiteler, alışveriş merkezleri, marketler, iş merkezleri ve bankalar gibi resmi ve kamusal bütün alanlara oldukça yakın bir konumda yer proje, günlük hayatta yapmanız gereken bütün işleri, kolay yoldan halletmenizi sağlıyor.

 

Sebze ve Meyvelerinizi Yetiştireceğiniz Özel Bahçeler


 

Sinpaş Finans Şehir projesi, ihtiyacınız olan doğal sebze ve meyveleri kendinizin yetiştirmesine olanak tanıyor. İçinizdeki çiftçiyi yansıtabileceğiniz özel tasarlanmış bahçeler, son derece zengin bir tarım toprağını sizler sunuyor. Dört mevsiminin tümünü yaşayan İstanbul, eşsiz havasıyla bütün sebze ve meyveler için oldukça bereketli olan bir şehir. Sizler için özel tasarlanmış bahçelerde, dilerseniz çeşit çeşit çiçekler ekebilir, dilersiniz meyveler yetiştirebilirsiniz. Özellikle çocuklarınız için doğal ve organik meyveler yetiştireceğiniz bu alanlar sayesinde çocuklarınız, tamamen sağlıklı bir şekilde yetişecek. Dalında koparacağınız elmayı sevdiklerinize ikram edebilecek, ektiğiniz domateslerin, doğal kokusu eşliğinde, aileniz için harika bir salatalar hazırlayabileceksiniz. Doğal ve sağlıklı beslenme konusunda sizlere bir hayli yardımcı olabilecek bu alanlar sayesinde, şehrin merkezinde eşsiz bir köy hayatını da deneyimleyebileceksiniz.

 

Dünya Mutfağını Tadacağınız Harika Restoranlar


 

Sinpaş Finans Şehir projesinde içinde yer alan, dünya mutfağının en iyi örneklerini bulabileceğiniz, harika restoranlar yer alıyor. Öğle yemeklerini eşsiz yemeklerle tatlandırabileceksiniz ve belki de birçok lezzetle ilk kez burada karşılayacaksınız. Dostlarınız, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyif dolu akşam yemeklerinize eşlik edecek bu ışıltılı restoranlar, dünya çapında en iyi aşçıların bulunduğu mutfağı ve muazzam servisiyle gününüzü güzelleştirecek. Dünya mutfağını keşfedeceğiniz Finans Şehir restoranları, sizleri her tattığınız lezzette başka bir ülkeye yolculuğa çıkaracak.

 

İş Dünyasının Yeni Adresi: Sinpaş Finans Şehir


 

Sinpaş Finans Şehir, içinde yer verdiği, modern dizaynlı, kullanışlı ofisleriyle iş dünyasının yeni adresi oluyor. 250.000 metrekarelik devasa bir arazi üzerine konumlanan Finans şehir, 330 adet ofis ve 35 adet ticari üniteye ev sahipliği yapıyor. Projenin bütün avantajlarından ve ayrıcalıklarında yararlanabilecek olan ofis çalışanları, her gün büyük bir motivasyon ile gelecekler. Oldukça değerli bir yatırım bölgesinde planlanan proje, iş yaşamını burada sürdürmek isteyenler için benzersiz fırsat sunuyor. İstanbul’daki en büyük iş dünyası, Sinpaş Finan Şehir projesinin etrafında şekilleniyor. Burada işlerinizi oldukça fazla büyütebilecek, projenin sizlere sunduğu avantajlarla başarıdan başarıya koşacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu