Seyran Şehir Konut Projesi İstanbul’un Merkezinde

Seyran Şehir konut projesi Başakşehir’de hayata geçirildi. Özellikle yeşil alan genişliği ile İstanbul konut projeleri arasında farkını ortaya koyan proje, daire fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam eden konut projesi, İstanbul’un en değerli bölgesi Başakşehir’de alıcılarını bekliyor!

 

İstanbul’da Harika Bir Yatırım

 

Seyran Şehir konut projesi, modern mimarisi ve merkezi lokasyonu sayesinde İstanbul’da harika bir yatırım fırsatını sizler için sunuyor. Lüks ve geniş daire seçenekleri, uygun fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olabilir, doğru bir adrese yatırım yapabilirsiniz. Modern tasarımıyla İstanbul’un ruhunu tamamen yansıtan konut projesi, konut özellikleri sayesinde de çağın ötesinde bir yaşam sunuyor. Zengin sosyal donatılar, merkezi konum, gelişmiş konut özellikleri ve ferah daireleri barındıran proje, şehrin en prestijli yapısı olarak karşımıza geliyor. Son yıllarda büyük yatırımların yapıldığı bir bölge olan Başakşehir’de hayata geçirilen konut projesi, kısa bir süre içinde değerinin çok üzerine çıkacak! Böylece buraya yaptığınız yatırım, sizlere harika bir geri dönüş sağlayacak. Seyran Şehir konut projesi ile bir evden çok daha fazlasını kazanacaksınız!

 

Doğa Ortamı, Yaşam Alanlarınızda!


 

Seyran Şehir konut projesi, harika bir doğa ortamını yaşam alanlarınıza taşıyor. Projenin %80’lik kadar geniş bir bölümü, özel tasarlanmış peyzaj alanlarından meydana geliyor. İstanbul’un yeşil alan sorununu tamamıyla ortadan kaldıran konut projesi, muhteşem bir doğa ortamıyla sizleri baş başa bırakıyor. Çeşit çeşit çiçeklerin ve yemyeşil bir ortamın arasında, tertemiz bir hava soluyacak, sabahlarınız kuş sesleri ile huzuru yansıtacak. İstanbul’un en iddialı konut projesinde yaşam, kusursuz bir şekilde akacak…

 

İstediğiniz Yere Kolayca Ulaşın!


 

İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Başakşehir’de hayata geçirilen Seyran Şehir konut projesi, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir hale getiriyor. Birçok toplu ulaşım seçeneğine yürüyerek dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, metro istasyonuna da 3 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Böylece İstanbul’un karmaşasına, trafiğine girmeden istediğiniz her noktaya, son derece konforlu ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda şehrin tüm bağlantı yollarına komşu olan Seyran Şehir konut projesi, Kuzey Marmara Otoyolu ve TEM Otoyolu’na yalnızca 4 dakikalık bir yakınlıkta yer alıyor. Tüm seyahatlerinizi kolay ve konforlu hale getiren konut projesi, şehrin en kusursuz ulaşım seçeneklerini sizlerin yaşam alanlarına taşıyor. Kaliteli ve huzurlu bir yaşamın yeni adresinde, şehrin tüm karmaşasından uzak, benzersiz bir hayat sizleri bekliyor!

 

Sosyal Hayatın Merkezinde Olun!


 

İstanbul’un en canlı ilçesi olan Başakşehir’de hayata geçirilen Seyran Şehir konut projesi, çevresinde yer alan sosyal yaşam alanları sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlıyor. İstanbul’un en donanımlı alışveriş merkezleri, kafeler, restoranlar, giyim mağazaları gibi gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz bütün alanlar, Seyran Şehir konut projesi ile yanı başınızda olacak. Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla keyifli kahve sohbetleri gerçekleştireceğiniz en şık kafeler, akşam yemeklerinizin lezzetine lezzet katacak restoranlar ve kendi stilinizi yaratacağınız giyim mağazalarına dakikalar içinde ulaşabilecek, hayatı merkezde yaşayacaksınız!

 

Yaşam Alanlarınızı Zenginleştiren Daireler


 

İstanbul’un en prestijli konut projesi Seyran Şehir, ferah ve şık daireleri sizlerin konforuna sunuyor. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzur içinde yaşayacağınız daire seçeneklerinde ferah bir yaşam sizler için şekilleniyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren konut daireler, geniş oturma seçenekleriyle birleşiyor ve ihtiyacınıza en uygun yaşam alanlarını, kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor. Uygun fiyatları ve kolay ödeme seçeneklerini de sizlere sunan konut projesi, bütçenizi zorlamadan, ihtiyacınıza en uygun daire alanını, kolay bir şekilde satın almanızı sağlıyor. 25.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Seyran Şehir konut projesi, 220 konut dairesiyle birlikte ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı sağlıyor.

 

Her Metrekarede Konforu Keşfedin!


 

220 daireye ev sahipliği yapan, İstanbul’un en prestijli projesi Seyran Şehir, geniş oturma seçenekleri ve yüksek yaşam standartlarıyla, kusursuz bir yaşam vadediyor. Farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap veren projede dört farklı konseptte daire seçeneği yer alıyor. Konut projesinin başlangıç daireleri 2+1’den oluşuyor ve sırayla 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 daire tipini, sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için sunuyor.
Projeden yer alan 2+1 daire tipleri 148 metrekareden meydana gelen geniş bir yaşam alanı sunarken 3+1 daire tipleri ise 186 metrekarelik bir alanda sizleri karşılıyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu bulunduran proje, geniş oturma seçenekleri ve lüks daire planlarıyla benzersiz bir konut yaşamı vadediyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde oluşturabileceğiniz projede, uygun daire fiyatları da seçim yapmanızı kolaylaştırıyor. İstanbul’un en prestijli konut projesi Seyran Şehir, dört dörtlük bir konut yaşamı sunmak için şehrin en merkezi konumunda sizleri bekliyor!

 

Günün Tüm Yorgunluğundan Arının!


 

Tam donanımlı yapısıyla birçok sosyal alana ev sahipliği yapan proje, bünyesinde yer verdiği spa kullanım alanları sayesinde hayat kaliteniz yükselmesini sağlıyor. Gündelik yaşamın tüm gerginliğinden ve stresinden arınabileceğiniz spa kullanım alanlarında, yaşamın en huzurlu yanlarını deneyimleyebileceksiniz. Geleneksel Türk mimari anlayışıyla, özel olarak tasarlanan Türk hamamları, tüm yorgunluğunuzu geride bırakmanızı sağlarken sağlıklı günleri de beraberinde getirecek. Şehrin en donanımlı konut projesinde, yedi yıldızlı bir otel konforunu yaşayacaksınız. Kaliteli ve huzurlu yaşamın yeni adresi olan projede, yaşadığınız her an, artı bir değer olacak.

 

Akıllı Enerji Kontrolü ile Tasarruf Sağlayın!


 

İstanbul’un en öncü konut projeleri arasında olan Seyran Şehir konut projesi, bünyesinde ileri teknoloji özelliklere yer veriyor. Projede yer alan akıllı enerji kontrolü, hem aidatlardan hem de elektrik faturalarınızdan tasarruf yapmanızı sağlıyor. Harcama ve tüketimlerinizin minimum seviyeye inmesini sağlayacak sistem, doğrudan güneş enerjisini kullanıyor ve elektriğe çeviriyor. Doğanın bize sunduklarından sonuna kadar yararlanan konut projesi, hem çevresine zarar vermiyor hem de maddi açıdan tasarruf yapmanızı olanak tanıyor. Şehrin en kaliteli konut projesinde, konforlu ve keyifli günler sizleri bekliyor!