Seçkin Yaşamın Adresi Zeray Country Bursa’da Yükseliyor!

Zeray Country projesi, Bursa, Bademli’de hayata geçirildi. Seçkin ve müstakil bir yaşam tarzını sizler için oluşturan Zeray Country, uygun fiyatları ve geniş oturma seçenekleriyle hayalinizdeki yaşamı sizlere sunuyor! Hemen teslim edilmek üzere satışa çıkarılan projede, toplamda 10 müstakil villa yer alıyor.

 

Klasik Mimarinin Öncüsü Zeray Country


 

Zeray Country projesi, müstakil bir yaşam ile geleneksel mimariyi harmanlayarak ortaya kusursuz bir proje çıkardı. Modernist bir anlayışı, klasik mimari ile bütünleştiren konut projesi, özel ve lüks bir yaşam odaklı bir yaklaşımın ürünü olarak tasarlandı. 10 müstakil villadan meydana gelen Zeray Country, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız kusursuz bir yaşam alanı sunuyor. Klasik mimarinin öncüsü olan proje, gelenekselleşmiş saray detaylarına bünyesinde yer veriyor. Her detayında kaliteyi keşfedeceğiniz villanızda, prestijli bir yaşam sizleri bekliyor olacak. Geleneksel saray mimarisinin, etkileyici görselliğini burada tadacak, modern hayatın bütün avantajlarına yine burada sahip olacaksınız. Modern mimari ile klasik estetik anlayışının bütünleştiği konut projesinde, kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

 

Hemen Yanı Başınızda Doğanın Kendisi!


 

Zeray Country konut projesi, benzersiz bir doğa hayatını, yaşam alanlarınıza getiriyor. Evinizin hemen yanı başında, kendinizi Anadolu’nun organik bahçelerinde hissedeceğiniz, zeytin ağaçları yer alıyor. Burada mis gibi temiz havayı içinize çekecek, konutunuza dolan zeytin kokusuyla, her güne huzurla başlayacaksınız. Çimenlerle kaplı bahçenizde, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifli zamanlar geçirebilecek, ister çay sohbetleri isterseniz de barbekü partileri düzenleyebileceksiniz. Doğayla bütünleşmiş, sakin ve huzurlu bir hayat süreceğiniz Zeray Country projesinin her detayında kusursuzluğu keşfedeceksiniz.

 

Şehrin Merkezinde Olacaksınız!


 

Zeray Country, Bursa’nın en hızlı gelişen bölgesi Bademli’de yer alıyor. Şehrin kalbinde olacağınız konut projesinde, yaşamın merkezinden hiç ayrılmayacaksınız. Çünkü Bursa’daki tüm yollar Zeray Country projesine çıkıyor olacak! Hem şehir kalabalığında uzak, sakin bir yaşam süreceksiniz hem de Bursa’nın sizlere sunduğu bütün avantajlara sahip olacaksınız. Ayrıcalıklı bir hayatı sizlere sonuna kadar yaşatan konut projesi, bulunduğu merkezi konum sayesinde de hayatınıza kolaylığı getirecek. Bursa-Mudanya yolu üzerinde yer alan proje, şehir merkezine dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda gündelik yaşamda ihtiyacını duyacağınız her şeye de kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Konut projesine oldukça yakın olan devlet hastanesi, özel hastaneler, okullar, bankalar ve diğer kamusal alanlar, günlük yaşamdaki birçok işinizi, pratik bir şekilde halletmenize olanak tanıyor. Bursa’nın kalbinde, her yere rahatça ulaşım sağlayacağınız konut projesi, şehir içi ulaşımınızı tamamıyla konforlu bir hale getiriyor.

 

Depreme Tümüyle Dayanıklı Bir Yapı


 

Birinci dereceden deprem bölgesi olan Bursa’da meydana gelen depremler, özellikle depreme uyumlu olmayan konutlarda büyük yıkım ve zararları meydana getiriyor. Hal böyle olunca insanlar hem oturacağı konutun sağlamlığını sorguluyor hem de deprem korkusu yaşıyor. Zeray Country konut projesi sağlamlığı ile deprem korkusu yaşamınızın önüne geçiyor. Tümüyle depreme dayanıklı bir şekilde inşa edilen proje, sağlamlığı ile içinizin rahat olmasını sağlıyor. Zemin etüt çalışmalarının oldukça özenli bir şekilde yapıldığı proje sayesinde geceleri, içiniz rahat bir şekilde yataklarınıza gireceksiniz. Deprem yönetmeliğine tamamen uyumlu bir şekilde tasarlanan Zeray Country projesinin her alanında, her detayında güven ve huzur duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Villanızdaki Havuz ile Lüksü Tadın!


 

Zeray Country lüks ve ihtişam dolu bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor. Villanızın hemen önünde bulunan havuz sayesinde eğlenceye, tatile doyacaksınız! Sıcak ve bunaltıcı yaz günlerinde, serin bir havuza atlayıp, doyasıya yüzmeyi kim istemez ki? Bursa’nın en iddialı yapısı olan proje, sizlere harika bir eğlence ve mutluluk imkanı sunuyor. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte keyifle yüzeceğiniz, geniş havuzunuzda mutlu zamanlar geçireceksiniz. Artık tatil yapmak için fazladan para harcamanıza, uzaklara gitmenize gerek kalmayacak. Çünkü kusursuz bir tatil fırsatı hemen evinizin önünde olacak! Şezlonglarınızda güneşlenmenin tadını çıkaracağınız, villanızın hemen önünde, doğayla iç içe bir tatil şansını Zeray Country ile yaşayacaksınız!

 

Güvenliğiniz Emin Ellerde Olacak!


 

Bursa’nın en nezih bölgesi Bademli’de yer alan proje, hem şehrin huzurlu ruhunu, sizlere yaşatacak hem de villanızdaki güvenlik ekipleri sayesinde güven duygusunu sonuna kadar hissedebileceksiniz. Alanında tamamen uzman olan güvenlik ekiplerince sağlanan kontroller, konutunuzda huzurla yaşamınızı sağlayacak. Kapalı devre kamera sistemleriyle gün boyu izlenen konut çevreniz, bütün tehditlerden uzak, rahat bir yaşamı sizler için sunacak. Çocuklarınız ve ailenizle birlikte güven dolu bir yuvayı paylaşacak, aklınızda hiçbir soru işareti kalmayacak! Zeray Country konut projesi sayesinde huzurlu ve tamamen güvenli bir yaşamın merkezinde olacaksınız!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu