Seba Suites ile Hayatı Merkezde Yaşayın!

Seba Suites, İstanbul’un en merkezi konumu olan Kağıthane’de yükseliyor. Çok değerli bir arazi ve popüler bir konum üzerine tasarlanmasına rağmen her bütçeye uyan konut fiyatlarına sahip Seba Suites, her geçen gün değerine değer katıyor. Tüm ayrıcalıklara bünyesinde yer veren Seba Suites ile hayatı merkezde yaşayın!

 

İstanbul’un En Önemli Noktasında


 

Seba Suites projesi, İstanbul’un en değerli ve en önemli noktasında tasarlandı. Hayatın başladığı alan olan Kağıthane’de konumlanan proje sayesinde metropol şehir İstanbul’da yaşamanın ayrıcalığını sonuna kadar hissedeceksiniz. Bütün toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunan proje, İstanbul’un en uç noktasına dahi rahatça ulaşmanıza olanak tanıyor. Özellikle Kağıthane Metrosu’nun hemen yanında yer alan proje, sizleri İstanbul’un yoğun trafiğinden de kurtaracak. Her yere rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz projede, işe geç kalma gibi dertleriniz de ortadan kalkacak. Artık bir yere ulaşmak istediğinizde evden erken çıkmak zorunda kalmayacaksınız. Sorunsuz ve kesintisiz bir ulaşım yolunu sizler için sunan Seba Suites sayesinde tüm şehir yanı başınızda olacak.

 

İster İşe İster Alışverişe


 

Seba Suites, İstanbul’un en merkezi yerinde bulunmasının yanı sıra iş ve alışveriş merkezlerinin de hemen orta noktasında yer alıyor. Tüm iş alanları, plazalar, iş merkezi ve çalışma ortamının göbeğinde yer alan proje sayesinde hem sizlere yepyeni çalışma alanları açılacak hem de rahat bir iş ortamı sağlanacak. Aynı zamanda alışveriş merkezlerinin tümüne oldukça yakın bir mesafede bulunan Seba Suites sayesinde gündelik ihtiyaçlarınızın tümünü çok uzaklara gitmeden halledebileceksiniz.

 

Modern Mimarinin Öncüsü Seba İnşaat


 

Bugüne kadar 20 yıllık tecrübesinin ışığında onlarca başarılı projeye imza atan Seba İnşaat, Seba Suites projesinde de farkını ortaya yansıtmış. Müşterilerinin daimi mutluluğunu hedefleyen projenin, temel iş anlayışı da “kaliteli yaşam” olgusu etrafında şekillendiriyor. Modern mimarinin en önde gelen isimlerinden biri olan Seba İnşaat, çeyrek asra yaklaşan tecrübesi ve projelerine gösterdiği özverisiyle; birçok otorite tarafından başarılı bir kurum olarak gösteriliyor.

 

Sosyal Yaşamın Yeni Adresi


 

Seba Suites, İstanbul’daki tüm sosyal yaşam alanlarını bünyesinde barındıran, oldukça geniş potansiyele sahip, sosyal donatıları bünyesinde barındırıyor. Hayatın en konforlu, en kaliteli yanlarını keşfedip deneyimleyeceğiniz bu alanlarda, yaşamdan daha fazla keyif alabileceksiniz. Donanımlı spor alanlarını bünyesinde bulunduran projede, ideal vücut formunu yakalayabileceğiniz fitness salonu, yeteneklerinizi sınayacağınız basketbol sahası; akşamları keyifli yürüyüşlerinize eşlik edecek yürüyüş parkurları ve bisiklet sürme alanları bulunuyor. Mevsim ne olursa olsun, havalar ne kadar soğuk olursa olsun daima yüzebileceğiniz kapalı yüzme havuzlarına da yer veren proje, dört mevsimde de sizlere tatil ruhunu yaşatacak. Aynı zamanda aileniz ve sevdiklerinizle birlikte çay içip samimi sohbetler edebileceğiniz kameriyelere de projede yer verilirken, çocuklu aileler için de özel alanlar tasarlanmış durumda. Tamamen güvenli oyun alanlarını bünyesinde bulunduran Seba Suites’te, çocuklarınız gönüllerince oyunlar oynayabilecek. Dilersiniz sizler de çocuklarınız, eğlence dolu dünyasına adım atabilir, onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.

 

Konut Güvenliğiyle İçiniz Rahat!


 

Kesintisiz güvenlik kontrollerinin sağlandığı Seba Suites projesinde, uzman güvenlik ekiplerince 7 gün 24 saat boyunca güvenlik hizmeti veriliyor. Konutunuzun her alanında güven ve huzur duygusunu tadacak, Seba Suites’te içiniz rahat bir şekilde yaşayacaksınız. Projenizin güvenliği, nokta ve gece devriyeleri sayesinde üst düzeye çıkarılırken kapalı devre kamera sistemleri ile de bu üst düzey güvenlik kontrolü destekleniyor. Gece, gündüz rahat ve huzur içinde yaşayacağınız konutunuzda, konfor duygunuz hiç eksik olmayacak.

 

Ferah Daire Alanları Burada!


 

Seba Suites, sizlere sunduğu geniş oturma seçenekleri ve çok seçimli daire planlarıyla, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçmenize olanak tanıyor. Toplamda 37.229 metrekarelik büyük bir arazi üzerine konumlanan proje, 15 katlık bir yükseklikte, 144 daireye ev sahipliği yapıyor. Yalnızca kullanacağınız alanlara para ödeyeceğiniz proje, sizler için en uygun konutu seçmenize olanak tanıyor. Kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz hiçbir alanı satın almıyor yalnızca istediğiniz yaşam alanlarını kullanıyorsunuz. Seba Suites’te sizin konforunuz için bütün detaylar, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş.

 

Günden Güne Artan Proje Değeri


 

Bulunduğu mükemmel lokasyonuyla, sunduğu lüks ve ayrıcalıklı imkanlarıyla Seba Suites projesi, İstanbul’un yükselen konut değerini en iyi yansıtan projelerden biri olarak karşımıza geliyor. Kağıthane’nin kalbinde yer alan proje, tüm iş merkezlerine, alışveriş ve yaşam alanlarına yürüme mesafesinde yer alıyor. Ulaşım rahatlığı, modern tasarım anlayışı ve yüksek konfor duygusuyla Seba Suites günden güne değerine değer katan bir konut projesi olarak karşımıza geliyor. Projeye yapacağınız yatırım; aylar sonra büyük bir değer kazanacak ve maddi olarak yaptığınız bu yatırım misliyle size geri dönecek. Kaliteli bir yaşam ve modern şehir hayatını bir arada sunan konut projesi, hem maddi anlamda sizi tatmin edecek hem de kaliteli bir yaşamın merkezin olmanın ayrıcalığını sonuna kadar yaşatacak. İdeal bir yatırım aracı olan Seba Suites, sizlere tüm avantajları sunuyor. Uygun konut fiyatları ile herkesin bütçesine hitap eden konut seçeneklerini sunan proje, uygun fiyata kaliteli bir konutta yaşama şansı tanıyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu