Sancaktepe’nin Yükselen Değeri: Sinpaş Metrolife

Sinpaş Metrolife, Anadolu Yakası’nın en iddialı konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Geniş daire seçeneklerinin yanı sıra cazip fiyatları ve uygun ödeme planlarıyla, herkesin ev sahibi olmasına olanak tanıyan Sinpaş Metrolife, Sancaktepe’nin yükselen değeri olmaya devam ediyor.

 

Metro Hattı Kapınızın Önünde


 

Sinpaş Metrolife, trafiksiz, ulaşım sorunu olmayan rüya gibi bir yaşam vadediyor. Evinizden birkaç dakikalık mesafede bulunan metro hattı ile trafiğe harcadığınız zamanı, hayatınıza katabiliyorsunuz. İstanbul’un her yerine rahatça ulaşım imkanı tanıyan bu metro hattı, ulaşım sorununuzu tamamen ortadan kaldırırken trafiksiz bir yaşamın ayrıcalığını da sizlere yaşatıyor. Diğer toplu ulaşım araçlarına da yürüyerek erişebileceğiniz proje sayesinde şehrin her noktasına rahatça ulaşırken Metrolife projesiyle bütün uzaklar, yakın hale geliyor! Aynı zamanda hastaneler, alışveriş merkezleri, okullar, bankalar ve diğer tüm kamusal alanlar da evinizin yakınında yer alıyor! Böylece gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye kolayca ulaşabiliyorsunuz ve halletmeniz gereken bütün işleri, evinizde uzaklaşmadan yapabiliyorsunuz. Sinpaş Metrolife konut projesinin sizlere sunduğu ulaşım rahatlığı ile hayatı ayrıcalıklı yaşıyorsunuz.

 

Gökyüzü Havuzu ile Rüya Gibi Bir Hayat


 

Sinpaş Metrolife; yalnızca pahalı turistik ülkelerin, üst düzey otellerinde yer alan gökyüzü havuzu modelini sizlerle buluşturuyor. Beş yıldızlı bir yaşamı sizlere sunan gökyüzü havuzu ile hayatın tadına varacaksınız! Muhteşem bir İstanbul manzarası ile büyüleneceksiniz ve gökyüzü havuzunda keyif yaparken kendinizi bir rüyanın içinde bulacaksınız. Hayat arkadaşınız ile birlikte etkileyici bir gün batımının tadına, gökyüzü havuzları sayesinde varacaksınız. Dilerseniz sevdikleriniz ve ailenizle birlikte, efsunlu İstanbul manzarasını doyasıya seyredebileceksiniz. İstanbul’un en iddialı konut projesi olan Sinpaş Metrolife ile lüksü, hayatınızın bir parçası yapacaksınız. Yalnızca beş yıldızlı otellerde, oldukça fazla para ödeyerek girebileceğiniz bu gökyüzü havuzlarına, Metrolife ile ücretsiz ve sınırsız bir şekilde erişim sağlayacaksınız. Konfor duygunuzu üst düzey yaşamınız için bütün detayların düşünüldüğü konut projesinde, sizlere sadece yaşamın tadını çıkarmak kalacak!

 

Sinpaş Metrolife Çarşıyı Ayağınıza Getiriyor


 

Sinpaş Metrolife konut projesi, birbirinden seçkin mağazaların yer aldığı mağazaları sizler için bir araya getiriyor. Tam donanımlı, tüm ihtiyaçlara cevap verecek kadar geniş potansiyele sahip bir çarşı konseptini, sizler için yaratan proje, alışveriş ihtiyaçlarınızın tümünü buradan karşılamanızı sağlıyor. Dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapan bu çarşı konsepti sayesinde kaliteyi, evinizin hemen altında bulacaksınız. Sizlere özel indirimler ve ayrıcalıklar sunan bu çarşıda alışveriş yapmak çok keyifli olacak! Hali hazırda kısıtlı olan zamanınızı, uzaklardaki alışveriş merkezlerine gitmek için harcamayacak, sizler için özel olarak tasarlanan bu çarşı konseptinde, bütün zamanınızı kendinize ayırabileceksiniz.

 

Dünya Mutfağıyla Eşsiz Lezzetlere Yolculuk!Sinpaş Metrolife projesinin içinde yer alan çarşı konseptinin içinde başka sosyal alanlar da yer alıyor. Alışveriş mağazalarının yanı sıra birbirinden güzel kafe ve restoranlara da yine bu alanlarda yer verilmiş. Dünya mutfağının en lezzetli, en kaliteli örneklerini bulabileceğiniz restoranlar sayesinde birbirinden güzel tatları deneyimleyebileceksiniz. Bu restoranlarla birlikte yaşamınızın bir bölümünü yemek sanatına ayırabileceksiniz. Bugüne kadar tatmadığınız birçok yemeği bu alanlarda keşfedecek, yediğiniz yemeklerin tadı, sizleri, deyim yerindeyse dünya turuna çıkaracak. Aynı zamanda evinizin hemen altındaki çarşıda yer alan kafelerde, günün en keyifli zamanlarını yaşayacaksınız. Sevdikleriniz, dostlarınız ve ailenizle birlikte keyifli sohbetler edecek, yorgunluk kahvenizi burada içeceksiniz. Gündelik yaşamın bütün olumsuz duygularında bu alanlarda arınacaksınız. Yeni insanlar ile bu kafe alanlarında tanışacak, sosyal yaşam ağınızı yine bu alanlarda genişletebileceksiniz.

 

Her Geçen Gün Artan Proje Değeri


 

Sinpaş Metrolife ülke çapında değerli bir marka olmasının yanı sıra Sinpaş adı altında yapılan her konutun, her projenin de artı bir değeri oluyor. Fakat Metrolife konut projesi, sadece Sinpaş adıyla değil, bulunduğu eşsiz lokasyon ve içinde barındırdığı lüks imkanlarla da kendi değerini, kendi yaratıyor. İstanbul’un en çok yatırım alan bölgesi olan Sancaktepe’de konumlanan Sinpaş Metrolife konut projesi, sizlere sunduğu ayrıcalıklarının yanı sıra yükselen konut değeriyle de ön plana çıkan bir proje. İdeal bir yatırım aracı olarak görülen konut projesi, yaptığınız yatırımı çok kısa bir süre içinde, en az beşe katlayacak ve sizi maddi anlamda da çok fazla mutlu edecek. Hem kusursuz bir projede yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını yaşayacaksınız hem de doğru bir projeye yatırım yapmanın maddi tatminine ulaşacaksınız.

 

Uygun Fiyatlarıyla Daire Seçenekleri


 

Sinpaş Metrolife konut projesi, oldukça uygun fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Aynı zamanda bünyesinde yer verdiği, geniş oturma planları sayesinde de sizler için ideal olan yaşam alanını, kolayca belirlemenize olanak tanıyor. 19.000 metrekarelik büyük bir arazide konumlanan konut projesi, 554 konut ve 58 ticari üniteye, kendi içinde yer veriyor. Toplamda 12 kattan oluşan konut projesi, uygun fiyatlarının yanı sıra banka kredisi seçeneği ile de rahatça ev sahibi olmanıza olanak tanıyor. Geniş daire planlarıyla rahat bir seçim yapabileceğiniz Sinpaş Metrolife, cazip konut fiyatları ve kolayca ödeme yapabileceğiniz ödeme planlarıyla, sizleri kira ödemekten kurtarıyor. Artık İstanbul’da, tam donanımlı bir projede konut sahibi olmanızın zamanı geldi. Sinpaş ile lüks ve kullanışlı dairelerden, dilediğiniz gibi rahatça seçim yapabilecek, uygun konut fiyatlarıyla, zorlanmadan ödeme yapabileceksiniz. Anadolu Yakası’nın en değerli bölgesinde ev sahibi olmanın bütün ayrıcalığını Sinpaş Metrolife ile yaşayacaksınız!