Saklı Koru Bodrum ile Konforlu Bir Hayat

Saklı Koru Bodrum, Muğla’nın en gözde yeri olan Yalıkavak’ta hayata geçirildi. Cazip fiyatlar ile geniş daire seçenekleri sayesinde konforlu bir yaşama adım atacağınız projede, lüks ve kaliteli günler sizleri bekliyor!

 

Tatil Ruhu, Saklı Koru Bodrum Projesinde!


 

Saklı Koru Bodrum, tüm dünyadan insanın akın akın geldiği, tatil yapmak için binlerce lira harcadığı bir bölgede yer alıyor. Muhteşem bir tatil diyarı olan Bodrum’da yaşıyor olmanın ayrıcalığını, Saklı Koru ile keşfedeceksiniz! Tatil ruhunu burada daima hissedecek, dört dörtlük eğlenceyi burada tadacaksınız. Bodrum’un harika plajlarına dakikalar içinde ulaşabilecek, şehrin en güzel marinalara yürüyerek erişim sağlayabileceksiniz. Artık tatil yapmak için uzaklara gitmenize ya da bütçenizi aşacak paralar harcamanıza gerek kalmayacak! Saklı Koru Bodrum projesi sayesinde tatilin merkezinde olacaksınız! Şehrin tertemiz plajlarında güneşlenebilecek, Bodrum’un eşsiz bir maviliğe uzanan denizinde dilediğiniz gibi yüzebileceksiniz. Bir konut hayatından çok daha fazlasını sunan konut projesi, her anlamda lüks bir yaşamı deneyimlemenizi sağlıyor!

 

Yeşilin Her Tonunu Burada Keşfedin!


 

Saklı Koru Bodrum, şehrin en iddialı konut projesi olarak karşımıza çıkıyor. Modern mimarisinin yanı sıra çevreye ve doğaya uyumlu bir şekilde inşa edilen proje, harika bir doğal yaşam fırsatını da beraberinde getiriyor. Dört bir yanınızı kaplayan ağaçların arasında kusursuz bir yaşamın içinde olacaksınız! Bodrum’un ferahlatıcı rüzgarlarını evinizde hissedecek, çeşit çeşit bitkinin, çiçeğin arasında rüya gibi günler geçireceksiniz! Evinizin önünden başlayan muhteşem bir yeşil alan sizi dört mevsim boyunca karşılayacak! Doğa yürüyüşlerine çıkabilecek, yeni bitkiler keşfedecek, çiçekler koklayacaksınız… Kısaca doğanın tam merkezinde, kusursuz bir yaşamın içinde olacaksınız!

 

Özenle Tasarlanmış Yaşam Alanları


 

Saklı Koru Bodrum, aylar süren özenli bir çalışmanın sonucunda tasarlandı ve doğaya uyumlu bir şekilde inşa edildi. Geniş ve kullanışlı daire planlarını sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için tasarlayan proje, her ihtiyaca cevap veren oturma alanlarına bünyesinde yer veriyor. Her metrekaresinde ayrı bir özen barındıran proje, konforu ve kaliteyi sonuna kadar hissettiriyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, 3 farklı konseptte daire seçeneği bulunuyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteren bu daireler, ihtiyaç duyduğunuz bütün alanları sizlerin isteğine sunuyor. İhtiyacınıza en uygun olan yaşam alanını kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesi aynı zamanda farklı ödeme seçenekleri de sunuyor. Her bütçeye uygun ödeme seçeneklerine sahip konut projesi, son derece rahat bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor. Saklı Koru Bodrum konut projesi cazip fiyatları ve bütçenizi sarsmadan ödeme imkanı tanıyan seçenekleriyle, şehrin en güzide bölgesinde sizleri bekliyor!

 

İdeal Kullanım Alanlarını Keşfedin!


 

Saklı Koru Bodrum konut projesi, farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren 3 daire konseptine yer veriyor. 6.000 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Saklı Koru Bodrum projesi, 26 daireye ev sahipliği yapıyor. 2+1, 3+1 dubleks ve son olarak da 4+1 daire tiplerine bünyesinde yer veren proje, seçim yapmanızı tamamıyla kolay bir hale getiriyor. Dairenizin her metrekaresinde konforu keşfedecek, kaliteli bir yaşamın tam merkezinde olacaksınız. Birinci sınıf malzemeler kullanılarak özenle donatılmış dairelerinizde, huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor!

Projedeki 2+1 daire seçenekleri 141 metrekarelik geniş bir kullanım alanını sizler için sunarken 3+1 dubleks tipi daireler ise 213 metrekarelik ferah bir konutta yaşam sürmenizi sağlıyor. Projedeki son daire seçeneği olan 4+1 daire tipleri ise 362 metrekarelik, tamamıyla ferah ve kullanışlı bir yaşam alanını, sizlerin konforu için sunuyor. Titiz bir işçiliğin sonucunda inşa edilen bu daire seçeneklerinde, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı rahatlıkla seçebileceksiniz. Geniş oturma planlarını sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için hayata geçiren Saklı Koru Bodrum projesi, lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor.

 

Yüzme Havuzlarında Suyun Tadını Çıkarın!


 

Proje bünyesinde yer alan geniş yüzme havuzları sayesinde eğlencenin ve yüzmenin tadını, doyasıya çıkarabileceksiniz! Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte son derece eğlenceli zamanlar geçireceğiniz havuzlarda, dilediğiniz gibi güneşleyip keyif çatabileceksiniz! Güneşi en iyi yerden görecek şekilde tasarlanmış yüzme havuzları, yaz aylarında ideal bir bronzluk yakalamanızı sağlayacak. Eğlencenin, yüzmenin, suyun tadını bu havuzlarda sonuna kadar çıkarabileceksiniz. Bodrum’un tatil ruhuna yakışan bir şekilde inşa edilen yüzme havuzunda, dilediğiniz gibi yüzebilecek, şezlonglara uzanıp güneşin keyfini, dilediğiniz gibi çıkarabileceksiniz!

 

Sağlıklı Yaşam Adım Atın!


 

Saklı Koru Bodrum konut projesi, bünyesinde yer verdiği fitness ve spor salonları sayesinde sporu, hayatınızın merkezine koymanızı sağlıyor. Tam donanımlı bir şekilde hayata geçirilen bu alanlarda, sabah koşularını yapabilir, ağırlık çalışmalarını gerçekleştirebilir ya da toplu aktivitelere katılım sağlayabilirsiniz. Sağlıklı bir yaşamı hayatınızın merkezine koymanızı sağlayacak fitness ve spor salonlarında, dilediğiniz sporu dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bütün spor aletlerini bulabileceğiniz bu alanlarda, hayalini kurduğunuz ideal formunuza rahatlıkla kavuşabilir ve fit bir görünüme sahip olabilirsiniz.

 

Hayatın Stresinden Kurtulun!Konforu ve kaliteyi sonuna kadar yansıtan konut projesi, spa kullanım alanlarıyla da gününüzü güzelleştiriyor. Sauna, buhar odası, hamam gibi alanlara sahip proje, hayatın bütün stresinden arınmanızı sağlıyor. Sakinliği, huzuru ve dingin bir ruhu keşfedebileceğiniz spa kullanım alanlarında dilediğiniz gibi rahatlayabileceksiniz. Gündelik yaşamın bütün stresini geride bırakabilecek, hayatın tüm olumsuz duygularından bu alanlar sayesinde kurtulabileceksiniz. Muğla’nın en prestijli konut projesi Saklı Koru Bodrum’da, kaliteyi, konforu ve huzuru keşfedeceksiniz.