Sakarya’nın En İddialı Konut Projesi Verdes Touch

Verdes Touch, Sakarya, Serdivan’da hayata geçirilen bir konut projesi. Cazip konut fiyatlarının yanı sıra uygun ödeme seçeneklerine de sahip olan proje, hemen teslim seçeneğiyle satışa sunuldu. Geniş oturma planları ve sosyal yaşam alanlarıyla, yaşamınıza konforu getirmeyi hedefleyen Verdes Touch, modern mimarisiyle de bir hayli dikkat çekiyor!

 

Verdes Touch, Serdivan’da Sizi Bekliyor!


 

Verdes Touch konut projesi, Sakarya, Serdivan’da hayata geçirildi. Oldukça uygun konut fiyatlarıyla herkesin rahatça ev sahibi olabileceği proje, hayal ettiğiniz yaşamı sizlere fazlasıyla sunuyor. Benzersiz konumu ve muhteşem manzarasıyla, kusursuz bir hayat yaratan proje, geniş oturma seçenekleriyle de ideal alanlarınızı oluşturmanızı sağlıyor. Sakarya’nın en iddialı konut projesi olan Verdes Touch, bölgenin en değerli konumunda yer alıyor. Aynı zamanda harika bir yatırım fırsatı olan konut projesi, sadece kendine değil bölgesine de fazlasıyla değer katıyor. Oldukça hızlı gelişen bir bölge olan Sakarya, Serdivan; Verdes Touch konut projesiyle birlikte daha da değerleniyor. Projenin bulunduğu çevreyi de aynı etkide değiştirmesi ve güzelleştirmesi, konutunuzu daha da değerli kılıyor.

İyi bir yatırım fırsatı olarak karşımıza çıkan yapı, kısa vadede değerinin çok üzerine çıkacak. Buradan satın alacağınız bir konut, size çok kısa bir zaman içinde en az kendi değeri kadar bir geri dönüş sağlayacak. Hem doğru bir yere yatırım yapmanın mutluluğunu tadacaksınız hem de kendinizi, seçkin bir hayatın içinde bulacaksınız. Her koşulda alıcısına fazlasıyla kazandıran proje, iyi bir yaşam ve maddi tatminden çok daha fazlasını sizler için sunacak. Bölgenin en büyük yatırım projelerinden biri olan Verdes Touch, uygun fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlayacak. Sakarya’nın en iddialı, en dikkat çeken konut projesi Verdes Touch’ta kusursuz yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Herkese Uygun Yaşam Alanları!


 

Verdes Touch konut projesi, hayalinizdeki yaşamı sizler için sunuyor. Herkese uygun, geniş oturma seçenekleri sayesinde seçim yapmak çok kolay bir hale geliyor. 90 konuta ev sahipliği yapan proje, toplamda 3 kattan meydana geliyor. Ferah ve kullanışlı daireleri sizler için tasarlayan konut projesi, geniş yaşam alanlarıyla da ideal dairenizi bulmanıza bir hayli yardımcı oluyor. Sizlere en uygun konutu, rahatlıkla bulabileceğiniz projede, geniş ve ferah kullanım alanları bulunuyor. Son derece kolay bir şekilde seçim yapabileceğiniz konut projesinde, ihtiyaçlarınızı karşılayacak yaşam alanları bulunuyor. 3+1 ve 4+1 daire planlamalarına bünyesinde yer veren Verdes Touch, ideal yaşam alanlarınızı rahatça seçmenize imkan tanıyor. Farklı metrekare ölçülerine sahip daire tipleri, sizler için en uygun alanları oluşturuyor.

Ferah bir kullanım alanını sizlerin konforu için sunan 3+1 daire tipleri 227 metrekarelik bir alandan oluşurken 4+1 daire tipleri ise 261 metrekarelik oldukça geniş bir alanda tasarlanmış. İdeal yaşam alanlarınızı son derece rahat bir şekilde seçebileceğiniz proje, ihtiyaçlarınıza uygun daire planlamalarını bünyesinde bulunduruyor. Tamamen kullanacağınız alanları satın alacağınız Verdes Touch’ta, kullanmak istemediğiniz, gereksiz gördüğünüz alanları satın almak zorunda kalmayacaksınız. Sadece sizin için en uygun olan, yaşamak istediğiniz alanlara para ödeyeceksiniz. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan proje, Sakarya’nın en hızlı gelişen bölgesi Serdivan’da sizleri bekliyor!

 

Sporu, Yaşamınız Merkezine Koyun!


 

Günlük yaşamın koşuşturmasında çoğu zaman spor yapmaya vakit bulamıyoruz. Kimi zaman spor merkezleri çok uzakta oluyor, yola zaman ayırmaktan spor yapmaya vaktimiz kalmıyor. Kimi zaman da spor salonlarının ücreti fazlasıyla cep yakıyor. Verdes Touch bu soruna, sizler için harika çözümler üretti. Birbirinden donanımlı spor alanlarına yer veren konut proje sayesinde sporu, yaşamınızın merkezine koyabileceksiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle eğlence zamanlar geçirirken aynı zamanda keyifli spor yapabileceğiniz alanları sizler için tasarlayan Verdes Touch, yaşamınıza kalite getiriyor. Basketbol sahası, tenis kortu, futbol sahası gibi eğlenceli sporları yapabileceğiniz spor alanlarının bulunduğu projede, hem çok sevdiklerinizle çok eğlenebilecek hem de eğlenirken spora doyabileceksiniz.

Aynı zamanda gün içinde ya da akşam vakitlerinde yürüyüş yapmak isterseniz, alanında uzman peyzaj mimarları tarafından özel olarak tasarlanmış, yürüyüş parkurlarına da proje yer verilmiş. Dilerseniz bu alanlarda sabah koşularınıza çıkabilir, güne enerjik bir şekilde başlayabilirsiniz. Dilerseniz de akşamları keyifli yürüyüşleri, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte gerçekleştirebilirsiniz. Artık spor yapmak için fazladan zaman ayırmanıza gerek kalmadan, spor salonları ücretini düşünmeden, gönül rahatlığıyla spor yapabileceksiniz.

 

Deprem Yönetmeliğine Tamamen Uygun!


 

Ülkemizde meydana gelen depremler nedeniyle, gündelik yaşamda ya da gece yatağımıza girdiğimizde, deprem tedirginliğini sıkça yaşayabiliyoruz. Verdes Touch konut projesiyle birlikte, bu tedirginlik çok uzaklarda kalıyor. Depreme tümüyle dayanıklı bir şekilde inşa edilen konut projesi, deprem tedirginliği yaşamınıza son veriyor! Zemin etüt çalışmalarının oldukça özenli bir şekilde yapıldığı projede, yapı denetimi konusunda da fazladan önem verilmiş. Huzur ve güven içinde oturacağınız Verdes Touch konut projesi depreme tümüyle dayanıklı bir şekilde hayata geçirildi. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine de tamamen uygun bir şekilde inşa edilen konut projesi, konutunuz her alanında güven duygusunu sizlere sunarken geceleri yataklarınıza, içiniz rahat bir şekilde girmenizi sağlıyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu