Rose Garden Evleri Projesi Kartepe’de Yükseliyor

Rose Garden Evleri, uygun daire fiyatları ile Kocaeli, Kartepe’de yükseliyor! Kocaeli konut projeleri arasında fiyatları ile dikkat çeken konut projesi, şehrin çehresine tamamıyla değer katıyor. Yüksek standartları ve konforlu bir yaşam seçeneği sunan proje, şehrin en değerli bölgesinde sizleri bekliyor!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Rose Garden Evleri, ferah ve kullanışlı daire seçenekleri ile konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Son derece ince bir işçilik ile inşa edilen konut daireleri, birinci sınıf malzemeler ve ileri teknolojik ürünler ile donatılmış. Şehrin en kaliteli konut projesinde, kusursuz bir konut hayatı sunan Rose Garden Evleri, dairelerinde büyük bir rahatlık da vadediyor! Farklı metrekare ölçüleriyle ideal yaşam alanlarınızı kolaylıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, geniş ve ferah kullanım alanlarını keşfedebileceksiniz. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu yaşayacağınız konut dairelerinde, yaşamın en keyifli anları sizlerle olacak.

 

Her İhtiyaca Uygun Daire Seçenekleri


 

Geniş ve ferah yaşam alanlarını sizlerin konforuna sunan Rose Garden Evleri, bünyesinde yer verdiği farklı konseptte daireleriyle, her ihtiyacınıza cevap sağlıyor. 10.500 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 3 kattan oluşurken toplamda 60 daireye de ev sahipliği yapıyor. İki farklı ölçü de sizlere sunulan daireler 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren yaşam alanlarında, ihtiyacınıza en uygun konut dairesini rahatlıkla seçebileceksiniz.

Şehrin en kapsamlı konut projesinde, konforlu ve kaliteli hayatı, yaşam alanlarınızda sonuna kadar deneyimleyeceksiniz. Projede yer alan 3+1 daire tipleri 157 metrekarelik, geniş ve kullanışlı bir alanı, sizlerin konforuna sunuyor. Projedeki son oturma seçeneği olan 4+1 daire tipleri ise 300 metrekareden meydana gelen konfor ve ferahlığı tamamıyla hissedeceğiniz bir yaşam alanından oluşuyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu tadacağınız projede, şehrin merkezinde, kusursuz bir konut hayatı sizleri bekliyor olacak!

 

Daima Güvende Olacaksınız!


 

7 gün 24 saat boyunca, kesintisiz güvenlik hizmeti verilen Rose Garden Evleri projesinde, aileniz, sevdikleriniz ve siz daima güvende olacaksınız. Uzman güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri, konut giriş ve çıkışlarında, son derece disiplinli bir şekilde sağlanıyor. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemleriyle donatılan konut projesi, her alanda güvende olmanızı sağlıyor. Alanında uzman güvenlik ekiplerince, gece boyu atılan konut devriyeleri, sizlerin daima huzurlu ve güvende olmasını sağlıyor.

 

Çocuklar İçin Oyun Alanları


 

Kocaeli’nin en iddialı konut projesi Rose Garden Evleri, tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış, oyun ve park alanlarına ev sahipliği yapıyor. Çocuklarınızın güvenle oyunlar oynayabileceği park alanları, onları eğlence dolu bir dünyaya davet ediyor. Sosyal yaşamla iç içe olabileceği park ve oyun alanlarında, kendilerine yeni arkadaşlar edinebilecekler ve özgüvenlerini bu alanlar sayesinde oluşturabilecekler. Eğlence dolu bir dünyanın kapılarını açan park ve oyun alanlarında çocuklarınız, gün boyu neşeli ve mutlu olacak.

 

Kapalı Otoparklar ile Aracınız Güvende!


 

Kartepe’de yükselen Rose Garden Evleri, otopark hizmetleri ile araçlarınızın daima korunaklı bir alanda, güvende olmasını sağlıyor. En sert mevsim koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmesinin önüne geçen kapalı otoparklar, herhangi bir mağduriyet yaşamınızı önlüyor. Aynı zamanda araçlarınız kirlenmiyor ve aşırı soğuk yüzünden arıza çıkarmıyor. Beklenmedik tüm maddi zararların önüne geçen kapalı otoparklar ile içiniz tamamıyla rahat olacak!

 

Saunalarda Günün Stresini Atın!


 

Şehrin en kapsamlı konut projesi Rose Garden Evleri, spa kullanım alanlarıyla, yaşamınızın her anına zenginlik katıyor. Günün bütün stresinden arınacağınız spa kullanım alanlarında, yaşamınıza büyük bir kalite hakim olacak. Yüksek yaşam standartlarını bu alanlarda deneyimleyecek, rahatlamanın tadına yine bu alanlarda varacaksınız. Günün bütün yorgunluğunu geride bırakmanızı sağlayacak sauna alanları ve anınıza keyif katacak buhar odaları ile yaşamın her anını dolu dolu ve kaliteli bir şekilde yaşayacaksınız. Kocaeli’nin en prestijli konut projesi Rose Garden Evleri ile kusursuz bir hayatın kapılarını ardına kadar açacaksınız!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu