Prestijli Yaşamın Adresi Plus Life Isparta

Plus Life Isparta projesi, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesinde yükseliyor! Daire fiyatları ve yüksek yaşam standartlarıyla Isparta konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, satışlarına başladı! Isparta’nın en gözde bölgesinde, beş yıldızlı bir konut hayatı sizleri bekliyor!

 

Şehrin En Prestijli Konut Projesi


 

Isparta, Merkez’de yükselen konut projesi Plus Life, kusursuz bir konut yaşamı vadediyor! Birinci sınıf malzemeler donatılmış olan yapı, estetik mimarisi, özel tasarlanmış peyzaj alanları ve sosyal yaşam donatıları ile benzersiz bir deneyim sunuyor! Aynı zamanda her bütçe için uygun fiyatları ile rahatça ev sahibi olmanızı sağlayan proje, taksitlendirme imkanı ile de ödeme yapmanızı kolaylaştırıyor. Isparta’nın yükselen değeri olan konut projesi, bir evden çok daha fazlasını sizlere sunuyor! Hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam eden Plus Life Isparta, uygun fiyatları ve ferah daireleri ile alıcılarını bekliyor!

 

Plus Life Isparta ile Ferah Bir Yaşam!


 

Şık ve konforlu konut daireleri ile yaşamınızı zenginleştiren Plus Life Isparta, uygun daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Her metrekaresinde ince bir işçiliğin olduğu projede, ideal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceksiniz. 14.450 metrekarelik, geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 266 konut dairesini bünyesinde barındırırken toplamda 14 kattan meydana geliyor. Aynı zamanda 22 ticari ünite ve mağazaya ev sahipliği yapan yapı, gündelik ihtiyaçlarınızı da bu alanlarda, rahatça karşılamanızı sağlıyor.

 

Şık ve Kullanışlı Konut Dairelerini Keşfedin!


 

Toplamda 266 konut dairesine ev sahipliği yapan Plus Life Isparta, değişkenlik gösteren, farklı metrekare ölçüleriyle, ihtiyaçlarınıza en uygun olanı, son derece kolay bir şekilde seçmenize olanak tanıyor. 14 kattan meydana gelen proje, geniş ve kullanışlı daireleri ile konforlu bir konut yaşamı vadediyor. 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer verilen projede, farklı metrekare ölçüleriyle rahatça seçiminizi yapabiliyorsunuz.

Projede yer alan 3+1 daire tipleri, 182 metrekareden oluşan, kullanışlı bir yaşam alanını sizlerin konforuna sunuyor. Böylelikle dilediğiniz yaşam alanlarını kolayca oluşturabiliyorsunuz. Projedeki bir diğer oturma seçeneği olan 4+1 daire tipleri ise 211 metrekareden meydana gelen, ferah ve geniş bir kullanım alanı sağlıyor. Her metrekaresinde kaliteli ve konforu keşfedeceğiniz konut daireleri, lüks bir konut yaşamı vadediyor! Şehrin en göz alıcı konut projesi Plus Life Isparta ile prestijli bir yaşamın merkezinde olacaksınız!

 

Peyzaj Alanlarında Huzuru Keşfedin!


 

Şehrin en kapsamlı konut projesi Plus Life Isparta, uzman mimarlar tarafından özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarına bünyesinde yer veriyor. Şehrin doğasını, yaşam alanlarınıza taşıyan konut projesi, yemyeşil konut bahçeleri ile gününüze anlam katıyor! Doğal yaşamın en keyifli yanlarını keşfedeceğiniz konut projesinde, aileniz ve sevdiklerinizle huzur dolu günler geçireceksiniz. Yeşilin her tonunu bu peyzaj alanlarında yaşayacak, çiçeklerin ferah kokusuyla mutluluk dolu günler geçireceksiniz. Şehrin en prestijli konut projesi Plus Life Isparta ile konfor dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Hayatınızı Zenginleştiren Konut Özellikleri


 

Plus Life Isparta, tam donanımlı yapısı ve zengin konut özellikleri ile yaşamınızın her anına, artı bir değer katıyor. Birçok önemli donanım ve donatıya sahip konut projesinde, her anınız konforlu ve kaliteli geçiyor! Konut projesinde merkezi ısıtma sistemleri, ısı yalıtımı, güvenlik ve temizlik hizmetleri, jeneratör sistemleri, ısı pay ölçer, otoparklar ve ses yalıtımı gibi önemli özellikler yer alıyor. Her detayında birinci sınıf işçilik uygulanan konut projesinde, kaliteyi ve konforu sonuna kadar hissedeceksiniz!

 

Şehrin En Merkezi Bölgesinde!


 

Isparta'nıne en gözde projesinde, merkezi konum ve ulaşım kolaylığı ile şehir içi ulaşımlarınızın tümü konforlu ve keyifli bir hale gelecek. Çevre yoluna komşu durumda olan konut projesi, araçla olan yolculuklarınızın kolay bir şekilde yapmanıza olanak tanıyor. Aynı zamanda toplu ulaşım araçlarına da yürüyerek dakikalar içinde ulaşabildiğiniz konut projesinde, şehir içi yolculuklarınızın tümü konforlu ve pratik bir hale geliyor. Isparta’nın en kaliteli yapısı olan Plus Life, merkezi konumu ile yaşamınıza konfor ve kaliteyi taşıyor.