Newera Seyirtepe Projesi ile Mutlu Bir Hayat

Newera Seyirtepe projesi, modern mimarisi ile Ankara’nın en merkezi bölgesi Sincan’da hayata geçirildi. Daire fiyatları ile Ankara konut projeleri arasında bir hayli ön plana çıkan yapı, taksitlendirme seçeneği ile de kira öder gibi ev sahibi olmanıza olanak tanıyor!

 

Newera Seyirtepe ile Modern Bir Yaşam!


 

Newera Seyirtepe projesi, çizgi üstü mimarisi ile şehrin en canlı bölgesinde yükseliyor! Alanında uzman mimar ekipleri tarafından, hummalı bir çalışma sonucunda tasarlanan konut projesi, ince bir işlikle inşa ediliyor. Çok kısa bir zaman içinde Ankara’nın en değerli konut projelerinden biri olarak karşımıza çıkacak olan Newera Seyirtepe, her detayında kalite ve şıklığı yansıtıyor. Modern ve estetik bir mimariye sahip olan proje, birinci sınıf malzemelerle donatıldı. Her alanında konfor duygusunu sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesi, uygun daire fiyatları ile de rahatça ev sahibi olmanızı sağlıyor. Şehrin en merkezi bölgelerinden birinde yer almasından ötürü sürekli artan bir değere sahip olan proje, ideal bir yatırım aracı olarak da görülüyor. Merkezi konumu sayesinde metropol bir yaşam sürmenizi olanak tanıyan konut projesi, hayatınızın her anına değer katmak için yükseliyor!

 

İdeal Bir Yaşam Alanı!


 

Newera Seyirtepe konut projesi, şehrin en çok gelişim gösteren bölgesi Sincan’da hayata geçirildi. Estetik tasarımı ve lüks mimarisiyle her detayında kaliteyi barındıran proje, yaşamınızın her anına değer katacak! Kusursuz bir konut yaşamı vadeden proje, Ankara’nın yeni yaşam merkezi olarak karşımıza geliyor. Projenin içerisinde yer alan zengin donatılar, sosyal yaşam alanları ve ferah daireleriyle, hayal ettiğiniz yaşamı sizler için sunan proje, her bütçe için uygun fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Şehrin En Merkezi Lokasyonunda!


 

Ankara’nın en merkezi ilçelerinden biri olan Sincan’da hayata geçirilen konut projesi, merkezi konumuyla şehrin her yerine rahatça ulaşım sağlamanıza imkan tanıyor. Ankara’nın en merkezi bölgesinde yer alan Newera Seyirtepe projesi, toplu ulaşım araçlarına dakikalar içinde erişim sağlamanıza olanak tanıyor. Dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz otobüs ve minibüs durakları sayesinde şehir içi ulaşımlarınızı konforlu bir hale getiren proje, şehir hayatını merkezde yaşamanızı sağlıyor. Aynı zamanda Ankara’nın çoğu bağlantı yoluna komşu olan konut projesi, şehirdeki ulaşım problemlerinizi tümüyle ortadan kaldırıyor. Kaliteli ve konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Newera Seyirtepe projesi, her detayda kusursuz bir konut yaşamı vadediyor!

 

Sosyal Alanlar Yanı Başınızda!


 

Gündelik hayatta ihtiyaç duyduğunuz ne varsa, en pratik yoldan ulaşmanızı sağlayan Newera Seyirtepe projesi, birçok sosyal ve kamusal alanları çevresinde bulunduruyor. Ankara’nın en gelişmiş bölgelerinden biri olan Sincan’da hayata geçirilen proje, sosyal bir yaşamın merkezinde yer almanızı sağlıyor. Şehrin en şık, en donanımlı kafe ve restoranlarına yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla sosyal bir yaşamın merkezinde olmanızı sağlıyor. Bankalar, eğitim kurumları, hastaneler, PTT, süpermarket zincirleri gibi alanlara dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan konut projesi, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz ne varsa, kolayca erişmenize imkan tanıyor. Kaliteli ve konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Newera Seyirtepe projesi, şehrin en değerli bölgesinde, kusursuz bir konut hayatı sunmak için sizleri bekliyor!

 

Rahatlığın Tadına Varın!


 

Ankara’nın en prestijli konut projesi Newera Seyirtepe, geniş ve ferah yaşam alanlarınıyla hayatınıza değer katıyor! 2.700 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 333 daireye ev sahipliği yapıyor. Her metrekaresinde şıklığı ve konforu hissedeceğiniz projede, her bütçeye uygun oturma seçenekleri yer alıyor. Ferah bir yaşamın öncülüğünü yapan konut projesi, ideal yaşam alanlarını kolayca oluşturabilmeniz için değişen metrekare ölçüleriyle sizler için yükseliyor! İhtiyaçlarınız için en uygun olan daireyi rahatça seçebileceğiniz projede, iki farklı daire konsepti yer alıyor.

 

İhtiyacınıza Uygun Olanı Kolayca Seçin!


 

Projede yer alan 3+1 ve 4+1 oturma seçenekleri farklı metrekare ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Böylece daire seçimi yapmanız kolay bir hale gelirken ihtiyacınıza uygun alanları da rahatlıkla oluşturabiliyorsunuz. Projedeki ilk oturma seçeneği olan 3+1 daire tipleri 125 metrekareden oluşan bir alanı sizlerin konforuna sunuyor. Bir diğer oturma seçeneği olan 4+1 konut tipleri ise 146 metrekarelik, son derece geniş ve ferah bir yaşam alanından meydana geliyor. Her metrekaresinde kaliteyi ve konforu keşfedeceğiniz projede, ihtiyacınıza en uygun oturma alanını rahatlıkla seçebiliyorsunuz. Şehrin en prestijli yapısı Newera Seyirtepe projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturabilmenizi sağlarken uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olmanıza olanak tanıyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu