My Life Home ile İzmir’de Özel Bir Yaşam

My Life Home konut projesi, İzmir, Ulukent’te yükseliyor! Uygun fiyatları ve ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlayan proje, hayal ettiğiniz hayatı, yaşam alanlarınıza getiriyor. Ferah ve kullanışlı daireleriyle My Life Home, kusursuz bir yaşamın kapılarını açıyor!

 

Yaşamınıza Değer Katan Yeşil Alanlar


 

Alanında uzman peyzaj mimarlara tarafından özenle tasarlanmış yeşil alanlar sayesinde hayatınıza prestij gelecek. Doğanın her halini tanıyacağınız, ağaçları, çeşitli bitkileri keşfedebileceğiniz peyzaj alanlarında, huzuru ve konforu bulacaksınız! Yaz akşamları keyifli, akşam yürüyüşleri gerçekleştirecek, kameriyelerde, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte hoş zamanlar geçirebileceksiniz. İstersen kahvenizi ve kitabını alıp çimenlere uzanacak, günleriniz en keyifli şekilde geçirebileceksiniz. Konforlu ve kaliteli bir yaşamın yeni adresi olan My Life Home konut projesi, İzmir’in en güzel yerinde yükseliyor!

 

Balkonlarınızda Manzaranın Tadını Çıkarın!


 

Son derece geniş ve kullanışlı bir şekilde tasarlanan konut balkonları, İzmir’in büyüleyici manzarasını, evlerinize taşıyor! İzmir’in çiçekli dağlarından gelen rüzgarları, denizin efsunlu kokusunu ve alabildiğine temiz bir havayı hissedeceğiniz konut balkonlarında, çok özel anlar sizleri bekliyor! Ailenizle, sevdiklerinizle ve dostlarınızla birlikte benzersiz zamanlar geçirecek, en güzel sohbetlerini bu balkonlarda gerçekleştireceksiniz. Kusursuz bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan My Life Home konut projesi, hayal ettiğiniz yaşamı, sizlerle buluşturuyor!

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

İzmir’in en prestijli konut projesi olan My Life Home, sizlere son derece kullanışlı ve geniş oturma seçenekleri sunuyor. Toplamda 4 çeşit daire konseptine yer verilen projede, seçim yaparken asla zorlanmayacaksınız. İdeal yaşam alanlarınızı rahat bir şekilde seçebilmenize olanak tanıyan proje, geniş ve ferah yaşam alanlarını sizler için sunuyor. 9.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen My Life Home konut projesi, 182 adet daireye ev sahipliği yapıyor. Ferah yaşam alanları ve özel tasarımlı peyzaj bahçeleri ile benzersiz bir konut deneyimi sunan proje, ideal bir yaşam için en ince ayrıntıları dahi bünyesinde barındırıyor. İhtiyacınıza en uygun daire seçeneklerini kolaylıkla bulabileceğiniz projede, geniş daire planları sayesinde kolayca seçim yapabileceksiniz.

 

Her İhtiyaca Uygun Daire Seçenekleri


 

Toplamda 182 daireye ev sahipliği yapan My Life Home konut projesi, farklı metrekare ölçülerine sahip, geniş ve kullanışlı daireleri sayesinde her ihtiyaca cevap veriyor! 4 çeşit daire konseptine yer verilen konut projesinde 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak 5+1 daire tipleri yer alıyor. Son derece geniş kullanım alanları sunan projede, ihtiyacınıza en uygun daireyi rahatça seçebileceksiniz. Projedeki 2+1 daire tipleri 121 metrekarelik bir kullanım alanı sunarken 3+1 daire tipleri ise 160 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizlere sunuyor. Bir diğer daire seçeneği olan 4+1’lerise 235 metrekarelik bir yaşam alanından meydana geliyor. Son olarak da 5+1 daire seçeneğine yer verilen konut projesinde, 286 metrekarelik ferah ve geniş bir yaşam alanı sizleri karşılıyor.

Birinci sınıf malzemelerle donatılmış olan konut daireleri, ihtiyaçlarınızın tümüne, yapısı sayesinde cevap veriyor. Her metrekaresinde konfor ve kaliteyi bulabileceğiniz daire seçenekleri, kolay bir şekilde seçim yapmanızın da önünü açacak. Her bütçeye uygun olan konut fiyatları ve uygun ödeme seçenekleri sayesinde İzmir’de rahat bir şekilde ev sahibi olabilecek ve prestijli bir yaşama My Life Home sayesinde adım atabileceksiniz. Konforlu yaşamın yeni adresi olan proje, şehrin en merkezi yerlerinden biri olan Ulukent’te yükseliyor!

 

Trafiksiz Bir Yaşamı Deneyimleyin!


 

İzmir’in artan nüfusuna ek olarak her geçen gün artan trafiği, ulaşımı bir problem haline getiriyor. Şehrin her yerine rahatça ulaşma imkanı sunan My Life Home, merkezi lokasyonu sayesinde ulaşım derdinizi tamamıyla ortadan kaldırıyor! Trafiksiz bir seyahat olanağı sunan proje, İZBAN’a olan yakınlığı ile şehrin her noktasına, konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. 1 kilometrelik yürüme mesafesinde bulanan İZBAN sayesinde İzmir’in her yerine, trafiksiz ve konforlu bir ulaşım sağlayabileceksiniz! Aynı zamanda şehir içi ulaşımınızı da tamamıyla rahat bir hale getiren konut projesi, çevre yolu girişine 1.5 kilometrelik bir mesafede yer alıyor. Bostanlı Vapur İskelesi’ne 17 kilometre, Konak Meydan’a 25 kilometre ve Adnan Menderes Havalimanı’na ise 40 kilometrelik bir mesafede yer alan proje sayesinde erişim sağlamak istediğiniz her yere, son derece rahat ve konforlu bir şekilde ulaşabileceksiniz!

 

My Life Home, Gürdemir İnşaat Güvencesiyle!


 

1980 yılında, Mehmet Faruk Gürsel tarafında faaliyete geçirilen Gürdemir İnşaat, 40 yıllık tecrübe ve birikimiyle başta My Life Home konut projesi olmak üzere, İzmir’de birçok yapı ve konutun yapımına imza attı! Neredeyse yarım asırlık bir tecrübeye sahip firma, geniş vizyonu ve derin tecrübesi ile İzmir’de harikalar yaratıyor. “Evde; huzurlu, mutlu ve güvende yaşam” şiarıyla çıktıkları bu yola, aynı vizyon ve anlayış ile devam eden Gürdemir İnşaat, şehirde imza attıkları bütün projelere de bu felsefeyi işlemiş. Modern mimari ve kusursuz yapılar ile adından sıkça söz ettiren inşaat firması, şehrin en prestijli konut projelerini yapmaya devam ediyor. Son projeleri olan My Life Home konut projesi, inşaat firmasının “ustalık eseri” olarak nitelendiriliyor. Kusursuzluğu, modern yaşamı ve estetik mimariyi sonuna kadar yansıtan proje, arkasında yarım asırlık, derin bir tecrübeyi barındırıyor. Gürdemir İnşaat güvencesiyle hayata geçirilen My Life Home konut projesi, şehrin en merkezi yerinde, uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu