Muhteşem Deniz Manzarasıyla Armada Residence Projesi

Armada Residence projesi, şehrin en merkezi bölgesinde yükseliyor! Deniz manzaralı yapısı ile Trabzon konut projeleri arasında fark yaratan yapı, uygun daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Trabzon’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Yıldızlı’da, kusursuz bir konut yaşamı sizler için şekilleniyor!

 

Armada Residence Projesi ile Denizi Keşfedin!


 

Olağanüstü bir deniz manzarasını yaşam alanlarına taşıyan Armada Residence konut projesi, dört mevsim boyunca denizin her haline şahit olmanızı sağlıyor. Ayrıcalıklarla dolu bir konut yaşamı vadeden proje, Karadeniz’in en güzel denizini sizler için sunuyor! Masmavi bir ortamın içinde huzurlu günler geçireceğiniz konut projesinde, denizin her haline tanıklık edecek, dört mevsim boyunca konutunuzda harika bir manzara ile yaşayacaksınız!

Mavinin en güzel tonlarına ev sahipliği yapan Armada Residence projesi ile prestijli bir yaşamın tam merkezinde yer alacaksınız! Her bütçe için uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceğiniz konut projesinde, şehrin en güzel deniz manzarası sizlerle olacak! Kaliteli ve konforlu bir konut hayatı sürecek, Trabzon’da yaşıyor olmanın tüm ayrıcalıklarını, sonuna kadar hissedeceksiniz!

 

Armada Residence ile Yatırımda Kazanın!


 

Armada Residence konut projesi, Trabzon’un en hızlı gelişim gösteren bölgelerinden biri olan Yıldızlı’da hayata geçirildi. Estetik ve modern mimarisi ile şehirde bir yıldız gibi parlayan proje, uygun daire fiyatları ile de bir hayli dikkat çekiyor! Şehrin en merkezi bölgesinde, kusursuz bir konut yaşamını sizler için kurgulayan Armada Residence, harika bir yatırım fırsatını da beraberinde getiriyor!

Günden güne artan değeri ile kısa zamanda, çok iyi bir geri dönüş sağlayacak konut projesi, yatırımcısının yüzünü bir hayli güldürecek! Şehrin en merkezi yerinde uygun fiyatlar ile daire sahibi olacak, sürekli değer kazanan yapısıyla harika bir yatırım gerçekleştirebileceksiniz! Trabzon’un en iddialı konut projesinde, bir evden çok daha fazlasını kazanacaksınız!

 

Uygun Fiyatlı Konut Daireleri!


 

Harika bir deniz manzarasını, yaşam alanlarınıza kadar taşıyan konut projesi Armada Residence, uygun daire fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor. Şehrin en merkezi bölgesi Yıldızlı’da hayata geçirilen konut projesi, her bütçe için uygun daire fiyatlarına bünyesinde yer veriyor. Geniş ve kullanışlı oturma seçenekleri ile yaşam alanlarınızı zenginleştirecek olan konut projesi, farklı ödeme seçenekleri ile de bütçenizi sarsmıyor!

Banka kredisine uygun bir şekilde satışlarına devam eden Armada Residence projesi, taksitlendirme seçenekleri sayesinde rahatça ödeme yapmanıza imkan tanıyor! Uygun daire fiyatları ile kolay bir şekilde ev sahibi olabileceğiniz konut projesi, Trabzon’un en merkezi yerinde sizleri bekliyor!

 

Ferah Bir Yaşamı Keşfedin!


 

Geniş ve kullanışlı daireleri ile hayatınızın her anına artı bir değer katan Armada Residence konut projesi, ferah yaşam alanları ile rahat bir konut hayatı vadediyor! 30.000 metrekarelik, son derece büyük bir arazi üzerinde konumlanan konut projesi, farklı metrekare ölçülerine sahip 320 adet konut dairesine ev sahipliği yapıyor. İdeal yaşam alanlarınızı son derece kolay bir şekilde oluşturabileceğiniz proje, ihtiyaçlarınızın tümüne cevap bulabileceksiniz.

Beş farklı konseptte tasarlanan daire seçenekleri, değişkenlik gösteren metrekare ölçüleri sayesinde hayalini kurduğunuz konut yaşamını sizlere sunuyor! Her metrekaresinde huzuru ve konforu keşfedeceğiniz projede, uygun daire fiyatları ile kolayca ev sahibi olabileceksiniz!

 

İhtiyaçlarınıza En Uygunu, Rahatça Seçin!


 

Armada Residence projesi, birbirinden konforlu ve kullanışlı oturma seçenekleri ile hayal ettiğiniz konut yaşamını sizlere sunuyor. Beş farklı konseptte tasarlanan konut daireleri ile ihtiyaçlarınızın tümüne cevap sağlayan proje, ideal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturmanızı imkan tanıyor. 320 adet konut dairesinde ev sahipliği yapan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak 5+1 daire tipleri yer alıyor. Her metrekaresinde kaliteyi yakalayacağınız konut projesinde, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceksiniz!

Projedeki ilk oturma seçeneği olan 1+1 daire tipleri 67 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 133 metrekarelik bir alandan meydana geliyor. Bir diğer oturma seçeneği olan 3+1 daire tipleri ise 147 metrekarelik bir kullanım alanı sunarken 4+1 daire tipleri ise 166 metrekarelik bir alandan oluşuyor.

Konut projesindeki son oturma alanı olan 5+1 daire tipleri, 177 metrekareden meydana gelen ferah ve geniş bir kullanım alanını sizler konforuna sunuyor. Her detayında büyük bir konfor yaşayacağınız, şehrin en kaliteli yapısı olan Armada Residence projesi, kusursuz bir konut yaşamı sunmak için Trabzon’da sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu