Modern Yaşamın Adresi Palm Marin Konut Projesi

Palm Marin konut projesi, uygun fiyatları ve geniş daire seçenekleriyle, İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Yakuplu’da yükseliyor. Eşsiz mimarisiyle, modern yaşamın yeni adresi olan konut projesi, Beylikdüzü’nün en merkezi yerinde kaliteli bir hayat yaşamınız için tasarlandı.

 

Geniş Oturma Seçenekleri


 

Palm Marin konut projesi toplamda 330 daireden meydana geliyor. Geniş oturma seçenekleri sunan proje, her daire tipinde farklı metrekare ölçülerine bünyesinde yer veriyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatça seçmenize olanak tanıyan konut projesinde 2+1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+1 ve son olarak da 4+1 dubleks dairelere yer verilmiş. 2+1 tip daireler 103 metrekare ile 132 metrekare arasında değişiklik gösterirken 3+1 daireler 165 metrekareden oluşuyor. 3+1 dubleks daireler ise 172 metrekarelik kullanışlı bir alan sunuyor. 4+1 daireler 196 metrekarelik bir alandan meydana gelirken son olarak 4+1 dubleks daireler ise 224 metrekarelik, oldukça geniş bir alanda tasarlanmış durumda. Palm Marin konut projesinin geniş daire seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatça seçebileceksiniz. Tamamen kullanmak istediğiniz alanları satın alacak, geniş oturma seçenekleri sayesinde kullanmayacağınız, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız.

 

Herkese Uygun Sosyal Yaşam Alanları


 

Palm Marin konut projesi, her yaştan insana hitap eden geniş sosyal yaşam alanlarını sizlere sunuyor. Herkesin kendine ait bir şeyler bulacağı bu alanda, hayatın en kaliteli, en konforlu yanlarını deneyimleyebileceksiniz. Hayat telaşı, iş stresi ve gündelik yaşamda hissettiğiniz bütün gerginliğinizden kurtulacağınız saunalar; Palm Marin projesinde sizlerin konfor duygusunu sonuna kadar yaşamınız için özenle tasarlandı. Bütün bir yıl boyunca tatil ruhunu asla kaybetmeyeceğiniz geniş havuzları sayesinde doyasıya eğlenebileceksiniz. Son teknoloji spor aletlerini bünyesinde barındıran fitness salonlarında, sağlıklı yaşamı hayatınızın merkezine koyabilir, ideal vücut formunuza bu alanlarda rahatlıkla kavuşabilirsiniz. Palm Marin konut projesi çocuklar için de sosyal yaşam alanlarına yer vermiş durumda. Tamamıyla çocuklara özel tasarlanan bu alanlarda oyun ve park alanları bulunuyor. Çocuklarınız, tümüyle güvenli alanlardan oluşan bu parklarda doyasıya oyunlar oynayabilecekken, kendilerini eğlence dolu bir dünyada bulabilecekler.

 

Her Gün Yükselen Proje Değeri


 

Palm Marin konut projesi, İstanbul’un en hızlı gelişim gösteren bölgesi Beylikdüzü’nde bulunuyor. İçinde barındırdığı geniş sosyal imkanlar, bulunduğu eşsiz lokasyon ve geniş daire seçenekleriyle her geçen gün değerine değer katan Palm Marin, tam bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. Palm Marin projesine yapacağınız yatırım sayesinde hem maddi olarak büyük bir kâr sağlarken hem de harika bir konutta yaşamanın tüm avantajını sizlere sunuyor. Palm Marin’e yapacağınız yatırım, kısa bir zaman içinde değerinin çok üstüne çıkarken sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklı yaşam dünyasıyla da kalitenin her yanını deneyimlemenizi sağlayacak.

 

Projenin Her Alanı Güvenli


 

Her alanı, her detayı özenle korunan konut projesinde, 7 gün 24 saat kesintisiz güvenlik hizmeti veriliyor. Alanında uzmanlaşmış güvenlik ekiplerince sağlanan güvenlik kontrolleri ve atılan nokta devriyeler ile projenin her alanında güven duygusunu hissedeceksiniz. Aynı zamanda kapalı devre kamera sistemlerinin de kullanıldığı Palm Marin’de, oldukça sıkı güvenlik denetimi sağlanıyor. Huzur ve güven duygusunu tamamıyla hissedeceğiniz proje, üst düzey güvenlik sağlarken geceleri yatağınıza, içiniz rahat bir şekilde girmenizi sağlıyor.

 

Depreme Dayanıklı Bir Proje


 

Palm Marin konut projesi, İstanbul’un deprem kuşağında yer almasından ötürü, depreme tamamıyla dayanıklı bir şekilde tasarlandı. Zemin etüt çalışmalarının yanı sıra yapı denetiminin de son derece özenli yapıldığı projede, deprem tedirginliğinden uzak, huzurlu bir yaşam süreceksiniz. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine de tamamen uyumlu tasarlanan konut projesi, huzur ve konfor duygusunu sonuna kadar hissetmeniz için özenle inşa edildi.

 

Eşsiz Konumuyla İstanbul’un Her Yerine Ulaşın!


 

Eşsiz konumuyla dikkatleri üzerine çeken konut projesi, İstanbul’un her yerine rahatlıkla ulaşmanıza olanak tanıyor. Toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan, pratik ve merkezi konumu sayesinde Palm Marin’le ulaşım probleminiz tamamen ortadan kalkacak. Aynı zamanda hastane, okul, bankalar ve diğer tüm kamusal alanlara yakın bir mesafede yer alan projede gündelik tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılayabileceksiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu