Modern Mimarisiyle İnci Yaşam Nazilli Projesi

İnci Yaşam Nazilli, Aydın’ın en merkezi bölgesinde, yüksek standartlı bir yaşam vadediyor! Aydın konut projeleri arasında farkını net bir şekilde ortaya koyan yapı, uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleriyle satışlarına devam ediyor. İnci Yaşam Nazilli projesi lüks ve kaliteli bir yaşam çizgisi ile şehrin en değerli konut projesi olarak yükseliyor!

 

Aydın’ın En Değerli Bölgesinde!


 

Aydın’ın Nazilli ilçesi son yıllarda inanılmaz bir ivmeyle gelişim gösteriyor. Stratejik konumu sayesinde son dönemlerde ciddi yatırımlar alan ilçe, özellikle tarım ve sanayi alanlarda devleşmeye devam ediyor. İnşaat sektöründe de ciddi bir canlılığın olduğu Nazilli’de, ticaret hacmi günden güne büyüyor. İnci Yaşam Nazilli projesi ile değerinin üzerine değer katan ilçe, ciddi bir yatırım bölgesi olarak ön plana çıkıyor. Günden güne gelişen çehresi ve yüksek yaşam standartlarıyla ülkemizin en değerli bölgesinde, kolayca ev sahibi olabileceğiniz bir konut projesi yükseliyor! İnci Yaşam Nazilli projesi, uygun fiyatları ve kolay ödeme seçenekleri sayesinde şehrin en değerli bölgesinde, son derece rahat bir şekilde ev sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Özgün ve Estetik Bir Mimari


 

İnci Yaşam Nazilli projesi, şehrin kalbinde, kusursuz bir yaşam vadediyor. Aylar süren tasarım çalışmalarının ardından hayata geçirilen konut projesi, şehrin tüm çehresini değiştiriyor. Şık ve estetik bir tasarıma sahip olan yapı, hayatın her anını değerli kılacak, işlevsel özelliklere sahip. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren lüks daireler, sosyal yaşam alanları ve konut özellikleriyle, hayat kalitenizi yükselten proje, şehrin en merkezi bölgesinde, harika bir yaşamın içinde yer almanızı sağlıyor.

 

İnci Çarşı ile Yaşamın İçinde!


 

Aydın, Nazilli’nin yeni yaşam merkezi olan konut projesi, şehrin merkezinde kusursuz bir konut hayatı vadediyor. Projenin içinde yer alan İnci Çarşı ile gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz her şeyi kolayca karşılayabiliyorsunuz. Şehrin yeni cazibe merkezi olan İnci Çarşı, toplamda 60 adet ticari ünite ve mağazaya ev sahipliği yapıyor. Giyimden, teknolojiye, gıdadan, şarküteriye kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip bu ticari üniteler, yaşamınızın her anına artı bir değer katıyor. Artık evinizin hemen altında yer alan bu mağazalarda alışverişleriniz yapabilecek ve hayatın konforlu yanlarını deneyimleyebileceksiniz. Günlük yaşamda ihtiyacını duyduğunuz ne varsa, en pratik şekilde İnci Çarşı’dan ulaşabileceksiniz. Alışveriş keyfinizi arttıran detaylar ve donanımlı mağazaları ile hayatınıza farklı bir getirecek bir alışveriş alanını yaratan İnci Yaşam Nazilli, şehrin merkezinde, dört dörtlük bir konut yaşamını, sizlerin konforuna sunuyor!

 

Sosyal Yaşamı İnci Cafe’de Deneyimleyin!


 

Dünyanın en ünlü markalarına ev sahipliği yapan İnci Çarşı, bünyesinde kafe ve restoran alanlarına da yer veriyor. Dünya mutfağından birçok lezzete ev sahipliği yapan şık restoranlarda, keyifli bir şekilde yemeklerinizi yiyebilecek ve farklı tatları keşfedebileceksiniz. Kısıtlı olan zamanınızı yemek pişirmek için harcamayacak, değerli vaktinizin tümünü kendinize ayırabileceksiniz. Aynı zamanda modern tasarımıyla, en mutlu zamanlarınıza eşlik edecek İnci Cafe, sevdikleriniz, aileniz ve dostlarınızla birlikte yeni buluşma mekanınız olacak. Prestijli bir yaşamın içinde, daima mutlu daima huzurlu hissedeceksiniz. Şehrin en donanımlı konut projesinde yaşamak için çok fazla güzel nedeniniz olacak!

 

Ferah ve Konforlu Daire Seçenekleri


 

İnci Yaşam Nazilli projesi bünyesinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturmanızı sağlıyor. Her metrekaresinin özenle tasarlandığı daire seçenekleri, ferah ve kullanışlı bir konut yaşamı sunuyor. 46.000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen konut projesi, 108 daireye bünyesinde yer veriyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren dairelerin tümü, ferah ve rahat bir kullanım alanından oluşuyor. Böylece ihtiyacınıza en uygun daireye rahatlıkla seçebilir, yalnızca kullanmak istediğiniz alanları satın alabilirsiniz.

 

Rahatça Seçiminizi Yapın!


 

İnci Yaşam Nazilli projesi, farklı daire seçenekleri ve geniş kullanım alanları sayesinde ferah bir konut yaşamı vadediyor. Aydın’ın en geniş kapsamlı konut projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri yer alıyor. Her biri kullanış ve ferah bir yaşam alanı sunan dairelerinizde rahat bir nefes alacak ve konforlu yaşamın tadını çıkaracaksınız.

Projedeki 2+1 daire tipleri 185 metrekareden oluşan geniş bir kullanım alanını sizlere sunarken 3+1 daire tipleri ise 200 metrekarelik bir yaşam alanını sizler için oluşturuyor. Projedeki son daire seçeneği ise 278 metrekarelik bir alandan oluşan 4+1 daire tipleri. Her daire tipinde ferahlığı ve konforu keşfedecek, şehrin kaliteli konut projesinde yaşamaktan büyük bir mutluluk duyacaksınız. Aydın’ın en kapsamlı projesi İnci Yaşam Nazilli, bir ev hayatından çok daha fazlasını sizlere verecek!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu