Mika Naturalist ile Kemerburgaz’da Benzersiz Bir Yaşam

Mika Naturalist, her detayı özenle düşülmüş, orman manzaralı bir konut projesi olarak karşımıza geliyor. Harika bir doğa ortamı sunan Kemerburgaz’da konumlanan proje, doğanın içinde benzersiz bir yaşam sunuyor. Cazip konut fiyatları ve uygun ödeme seçenekleriyle, Mika Naturalist’te kolayca ev sahibi olabileceksiniz!

 

Doğal Bir Yaşama Adım Atın!


 

Mika Naturalist, İstanbul’un en değerli bölgesinde konumlanıyor. Alıcılarına sunduğu eşsiz fırsatlar ve ayrıcalıklarının yanı sıra etkileyici doğa ortamıyla, yaşamınıza kalite getiriyor. Sizlere yüksek standartlı bir konut yaşamı vadeden proje, doğal hayatı burada keşfetmenize olanak tanıyor. Her bütçeye uygun konut fiyatları, ferah ve kullanışlı daireleri ile Mika Naturalist, şehrin merkezinde, ulaşılması güç bir ortamı, yaşam alanlarınıza getiriyor. Hayalini kurduğunuz ideal yaşam alanları burada şekilleniyor. Modern mimarinin öncü projelerinden biri olan Mika Naturalist, sizlere sunduğu etkileyici orman manzarası ve doğal  yaşam ortamıyla, eşsiz bir hayatın kapılarını ardına kadar açıyor. Şehrin kalabalığından, keşmekeşinden uzak sakin bir hayat yaşayabileceğiniz proje aynı zamanda İstanbul’un bütün avantajlarını da kendi bünyesinde, sizlere sunuyor.

 

Yaşam Alanlarını Kendiniz Belirleyin


 

Mika Naturalist konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı rahatça oluşturabilmeniz adına, geniş daire seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. 53 konuttan meydana gelen proje toplamda 6 kattan oluşuyor. 8088 metrekarelik geniş bir arazide konumlanan konut projesi, oturma seçeneklerinin yanı sıra uygun konut fiyatlarını da sizlere sunuyor. Böylelikle dilediğiniz alanı kolaylıkla seçebilecek ve ideal yaşam alanlarınızı özgürce oluşturabileceksiniz. Proje 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerini bünyesinde barındırıyor. 1+1 daire tipleri 57 metrekarelik kullanışlı bir oturma alanını sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 94 metrekarelik ferah bir daire seçeneğini, konfor alanınıza taşıyor. Son olarak 3+1 daire tipleri ise 138 metrekarelik oldukça ferah bir yaşam alanını sizler için oluşturuyor. Geniş ve kullanışlı oturma seçenekleriyle Mika Naturalist konut projesi, hayalini kurduğunuz yaşamı sizler için sunarken sadece gerekli gördüğünüz alanları satın almanıza da olanak tanıyor.

 

Metro ile Trafiksiz Ulaşım


 

Mika Naturalist, doğal bir yaşam ortamını sizlere sunarken metropol yaşamın bütün gereksinimlerini de sizlerin konforu için oluşturuyor. Kemerburgaz metro hattına yürüme mesafesinde yer alan konut projesi, şehir içi ulaşımı oldukça rahat bir hale getiriyor. Hali hazırda trafikten ve egzoz dumanında uzak bir hayat tasarlayan Mika Naturalist, yakın bir konumda olduğu metro sayesinde İstanbul’un ulaşım noktasında da sizleri trafikten uzak tutuyor. Yapımı kısa süre içinde tamamlanacak olan Kemerburgaz metro hattı, şehrin her noktasına kolayca ulaşım sağlamanızın önünü açıyor. Aynı zamanda devlet hastanesi, sinema salonları, alışveriş merkezi, bankalar gibi kamuya hizmet veren bütün alanlara da dakikalar içinde erişebileceğiniz proje, hayatın merkezinde bir yaşam sunuyor. İstanbul’un kalbinde, doğal bir yaşamı sonuna kadar tadarken metropol yaşam tarzı ayrıcalığını da sonuna kadar hissedebiliyorsunuz.

 

Kapalı Havuzun Tadını Çıkarın!


 

Hava koşulları ne olursa olsun, dört mevsim boyunca, kesintisiz havuz hizmetinden yararlanacağınız konut projesinde, yaşamı en keyifli şekilde yaşayacaksınız. Dostlarınız, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte eğlenceli zamanlar geçirebileceksiniz ve yüzmenin tadına varacaksınız. Kış ayları dilediği gibi soğuk geçebilir, Mika Naturalist’te yer alan kapalı havuzlar sayesinde istediğiniz zaman, evinizin hemen altında bulunan bu alanlarda yüzebilecek, projenin size sunduğu ayrıcalığı dilediğiniz gibi yaşayabileceksiniz. Günün bütün yorgunluğunu bu havuzlarda çıkarabilecek, hayatın olumsuz duygularından yine bu havuzlar sayesinde kurtulabileceksiniz.

 

Çok Kazandıracak Bir Konut Projesi


 

Mika Naturalist konut projesi, İstanbul’un en değerli bölgesi olan Kemerburgaz’da yükseliyor. İçinde yer verdiği lüks sosyal donatılar, zengin konut özellikleri ve benzersiz doğa ortamıyla geçen her gün, değerinin üzerine çıkıyor. İdeal bir yatırım aracı olan konut projesi, cazip konut fiyatlarına sahip. Ayrıca banka kredisine uygun bir şekilde satışa sunulan Mika Naturalist, İstanbul’da rahatça konut sahibi olmanıza olanak tanıyor. Geçen her gün değerinin üzerine çıkan proje sadece kendine değil bulunduğu çevreye de aynı oranda, yükselen değerini yansıtıyor. Mika Naturalist konut projesine yapacağınız yatırım, kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkıp size harika bir geri dönüş sağlayacak. Böylelikle hem doğru bir yatırım yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız hem de İstanbul’un en eşsiz doğasında yaşamanın ayrıcalığını tadacaksınız.