Mavera Villa ile Doğanın Eşsiz Yanını Keşfedin!

Mavera Villa, İstanbul konut projeleri arasında yerini aldı! Satılık daire fiyatları ile dikkat çeken yapı, geniş ve lüks yaşam alanlarıyla eşsiz bir yaşam kurguluyor! Beylikdüzü’nde yükselen proje, aynı zamanda harika bir orman manzarasına sahip!


Mavera Villa ile Tam Merkezde Yer Alın!Mavera Villa projesi ulaşımın tam merkezinde, son derece işlek bir konumu sizlere sunuyor. Bütün toplu ulaşım seçeneklerine dakikalar içinde ulaşabileceğiniz, benzersiz bir lokasyonda yer alan konut projesi, trafiksiz bir yaşam sunuyor! Beylikdüzü’nün en değerli bölgesinde yer alan proje, metropol şehrin bütün ayrıcalıklarını yaşam alanlarınıza kadar taşıyor.

Şehrin bağlantı yollarına komşu olacağınız konut projesinde, TEM otoyolu ve Mahmutbey gişelerine ise sadece dakikalar içinde erişebileceksiniz. İstanbul’un en değerli bölgesi Beylikdüzü’nde konforlu bir yaşam sürmeniz için hayata geçirilen Mavera Villa projesi, kusursuz bir yaşam kurguluyor!


Mavera Villa Projesi ile Çok Şey Kazanın!Mavera Villa projesi, bünyesinde yer verdiği sosyal donanımlar, modern mimarisi ve eşsiz konumu sayesinde ideal bir yatırım aracı olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesi Beylikdüzü’nde hayata geçirilen konut projesi, geniş daire tasarımları ve ulaşım kolaylığı ile de ön plana çıkıyor.

Konut projesine yapacağınız bütün yatırımlar, kısa bir zaman içinde harika bir ivme ile büyüyecek ve proje, kendi değerinin üzerine çıkacak. Mavera Villa projesinin sizler için sunmuş olduğu avantajlar dünyasını sonuna kadar tadacak, doğru bir yatırım yapmanın mutluluğunu yaşayacaksınız!

Hızlı bir şekilde gelişen, şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, lüks yapısı ve yüksek standartları ile kusursuz bir konut deneyimi vadediyor! İstanbul’da yaşıyor olmanın bütün ayrıcalıklarını bu proje ile tadacak, evinizden hiç çıkmak istemeyeceksiniz!


Lüks Bir Konut Deneyimi Sizleri Bekliyor!Şehrin en değerli konut projesi, ideal yaşam alanlarınızı kolay oluşturabilmeniz adına son derece geniş daire tasarımlarını bünyesinde bulunduruyor. 20 adet villadan meydana gelen konut projesi, toplamda 3 kattan oluşuyor. Cazip konut fiyatları ve geniş villa tasarımları ile konut projesinde seçim yapmanız çok kolay oluyor!

20 adet villaya ev sahipliği yapan konut projesi toplamda iki çeşit oturma seçeneğini sizler için sunuyor! 7+2 villa tiplerinden meydana gelen yapı, 730 metrekare ile 750 metrekare arasında değişkenlik gösteren kullanım alanlarına sahip. Her metrekaresinde lüksün ve ince bir işçiliğin bulunduğu konut projesinde, huzur ve konfor dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor!


Yaşam Kaliteniz Tamamıyla Yükseliyor!Mavera Villa projesi yaşamınızın her alanında konfor ve kaliteyi, tümüyle hissettiriyor! Önemli donanım ve konut özellerine sahip konut projesi, yaşam kalitenizi tamamıyla yükseltiyor!

Projede bulunan merkezi ısıtma sistemleri, hidroforlar, ısı yalıtımı, ısı pay ölçer, fiber altyapı ve jeneratör sistemleri gibi önemli özellikler yer alıyor! Böylece konut yaşantınızın hiçbir anında zorluk yaşamıyor ve yaşam kalitenizi düşürmek zorunda kalmıyorsunuz.

Projede yer alan kapalı otoparklar sayesinde en sert kış zamanlarında dahi araçlarınız güvende olacak ve beklenmedik maddi zararlar ile karşılaşmayacaksınız.

Yüksek hızda internet sunan fiber altyapı, sürekli olarak sosyal ağlarda çevrim içi olmanızı sağlarken sosyalleşmenize de destek olacak! Şehrin en donanımlı konut projesinde harika bir yaşam sizleri bekliyor!


Doğayı, Mavera Villa ile Keşfedin!Mavera Villa projesinin oldukça büyük bir alanı peyzaj bahçelerinden meydana geliyor! Aileniz, sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla beraber keyif dolu zamanlar geçirebileceğiniz konut bahçelerinin tamamı, uzman peyzaj mimarlarınca özel bir şekilde dizayn edildi. Yeşil ile iç içe bir hayatı deneyimleyeceğiniz konut projesinde, oldukça huzurlu ve özel zamanlar yaşayacaksınız.

Akşamları keyif dolu yürüyüşler yapabileceğiniz peyzaj alanlarında, yeşilin her haline şahit olabileceksiniz! Tamamı sizler için özel dizayn edilen kameriye alanlarında dostlarınız ve aileniz ile birlikte oturabilecek, keyifli çay sohbetleri gerçekleştirebileceksiniz.

İstanbul’un en değerli yapılarından biri olan Mavera Villa ile doğanın her halini keşfedecek, konfor ve prestij dolu bir yaşamı deneyimleyeceksiniz!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu