Mars 19 Konut Projesi ile Hayatınıza Renk Verin!

Mars 19 konut projesi, İstanbul, Avcılar’da konumlanıyor. Oldukça değerli ve hızla gelişen bir ilçe olan Avcılar, konutun da aynı oranda değerini arttırıyor. Yepyeni bir yaşamın kapılarını sizler için açan Mars 19 ile hayatınıza renk katacak ve bambaşka duyguları deneyimleyeceksiniz.

 

Her Bütçeye Uygun Daire Seçenekleri


 

Mars 19, her bütçeye uygun geniş oturma seçeneklerine bünyesinde yer veriyor. Sizler için en ideal yaşam alanlarını oluşturabileceğiniz konut projesinde, çok seçenekli daire tipleri bulunuyor. Toplamda 11.000 metrekarelik geniş bir arazide tasarlanan proje, 8 kattan oluşurken 148 daireye ev sahipliği yapıyor. Proje 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire seçenekleriyle geniş bir daire yelpazesine sahip. 1+1 daire tipleri 91 metrekarelik kullanışlı bir alanı sizlere sunarken 2+1 daire tipleri ise 94 metrekare ile 149 metrekare arasında değişen bir metrekare ölçüsüne sahip. 3+1 daireler ise 185 metrekare ile 211 metrekare arasında ferah bir alandan oluşurken son olarak 4+1 daire tipleri ise 224 metrekarelik oldukça geniş bir daire seçeneğini sizlere sunuyor. Tamamen kullanacağınız alanları seçeceğiniz konut projesinde, gereksiz gördüğünüz hiçbir alana fazladan para ödemek zorunda kalmayacaksınız. İyi bir yatırım projesi olan Mars 19'da geniş oturma seçenekleri sayesinde sadece ihtiyacınız olan alanları satın alacaksınız.

 

Çağa Ayak Uyduran Akıllı Konut Sistemleri


 

Mars 19 konut projesi, son teknoloji donanımlara sahip, akıllı konut anlayışının temelinde tasarlanan bir proje. Dolayısıyla bu projede bulunan her şey, yaşadığımız çağın bütün avantajlarını içinde barındırıyor. Tamamıyla akıllı konut sistemleriyle donatılan yapıda, görüntülü ve sesli görüşme yapabileceğiniz interkom sistemlerini kullanabilir ve konutunuza gelen herkesten haberdar olabilirsiniz. Aynı zamanda site girişi dahil olmak üzere sosyal alanları da kameralardan izleme şansına da sahip olabiliyorsunuz. Tek bir tuşla uzaktan evinizin kontrolünü elinize alacağınız sistemler sayesinde tüm konutunuzu denetleyebiliyorsunuz. Cep telefonunuzdan enerji kesintisi yapabilir, ütünüze giden elektriği kesebilir, açık unuttuğunuz ocağı kapatabilirsiniz. Yaşadığımız çağın tüm avantajlarını tek bir bünyede toplayan Mars 19, hayatınıza her anlamda kolaylık getiriyor.

 

Herkese Hitap Eden Sosyal Donatılar


 

Mars 19 projesi, her yaştan insana hitap edecek tarzda sosyal alanları bünyesinde barındırıyor. Keyifli ve konforlu bir hayatı sonuna kadar deneyimlemenizi sağlayacak bu alanlarda, bambaşka bir dünyanın kapıları sizin için açılacak. Projede özel tasarlanmış peyzaj alanlarında keyifli yürüyüşler yapabilir, rengarenk çiçeklerin içinde huzur dolu zamanlar geçirebilirsiniz. Projenin içinde bulunan yapay göletin, ortama yansıttığı manzarayla birlikte gününüzü mutluluk içinde tamamlayabilirsiniz. Aynı zamanda sürekli tatil havasını yanı başınızda hissedeceğiniz geniş havuzlar sayesinde sevdikleriniz ile birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Mars 19’da çocuklar için park alanları da yer alıyor. Çocuklarınızın oyunlar oynayıp günlerini eğlenceli bir şekilde geçireceği, tamamen çocuklara özel tasarlanan alanlarda, onların çok özel bir şekilde büyüdüklerini görebileceksiniz. Dilerseniz bu güvenli oyun alanlarında çocuklarınızın arasına katılabilir, onların eğlenceli oyunlarına eşlik edebilirsiniz.

 

Club19 ile Sağlıklı Bir Yaşam


 

Sporu hayatınızın merkezine koyabileceğiniz, sağlıklı bir yaşamın kapıları Club 19 ile ardına kadar açılıyor. Tam donanımlı bir spor alanını sizlere sunan Club19’ta sağlıklı bir yaşama adımınızı atabileceksiniz. Sabahlara enerjik bir şekilde uyanıp akşamları güzelce ter atabileceğiniz bu alanlarla birlikte hep hayalini kurduğunuz vücut formunu da rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Mars 19 projesi, sağlıklı ve kaliteli bir hayat yaşamanız için her alanında büyük bir özen ve özveri göstermiş, konforunuzu sağlamak adına disiplinli bir çalışma uygulamış. Bunun en iyi örneklerinden biri olan Club19, sizlerin sağlıklı bir yaşamın içinde olmanıza olanak tanıyacak.

 

Projede Kafeler de Yer Alıyor!


 

Mars 19 konut projesi, sevdikleriniz ve ailenizle birlikte keyifli vakitler yaşamanız için bütün detayları düşünmüş. Sabahları güzel bir kahve içeceğiniz alan aradığınızda projedeki kafeler sizinle olacak. Aynı şekilde akşamları, dostlarınız ve ailenizle birlikte keyifli sohbetlerinize eşlik edecek sıcacık bir ortam sunan bu alanlar sayesinde hayattan ve yaşamaktan çok fazla keyif alacaksınız. Mükemmel bir sosyal yaşam deneyimi sunan Mars 19 konut projesinde yaşamak için çok fazla güzel sebebe sahip olacaksınız!

 

Tamamen Güvenli Bir Ortamdasınız!


 

7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak güvenlik kontrollerinin sağlandığı projede huzur ve güven içinde yaşayacaksınız. Alanında tamamıyla uzmanlaşmış güvenlik ekiplerince sağlanan konut güvenliği, kapalı devre kamera sistemleriyle destekleniyor. Üst düzey bir güvenlik kontrolünün olduğu konut projesinde güvenle yaşayacaksınız. Projenin en başında en sonuna kadar sıkı bir denetimle, güvenlik devriyeleri atan uzman güvenlik ekipleri, projenin her alanında güven duygusunu hissetmenizi sağlıyor. 7 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde sağlanan güvenlik kontrolleri sayesinde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte Mars 19’da tamamen güvenli bir şekilde yaşayabilirsiniz.

 

Konut Özellikleri Dikkat Çekiyor!


 

İstanbul’un en popüler bölgelerinden biri olan Avcılar’da muhteşem bir yaşam vadeden Mars 19 projesi, içerisinde barındırdığı zengin konut özellikleri sayesinde hayatınızın her alanına bir kolaylık getiriyor. Mars 19’un içinde hidrofor, yük asansörleri, yüksek hızda internet sağlayan fiber altyapı, merkezi ısıtma sistemi, ısı yalıtımı, kapalı otopark, güvenlik ve temizlik hizmetleri ve jeneratör sistemleri gibi son derece önemli konut özellikleri bulunuyor. Projedeki yük asansörleri sayesinde en ağır yüklerinizi konutunuza rahatlıkla çıkarabilecek ve fazladan taşıma ücretleri vermek zorunda kalmayacaksınız. Özellikle kış aylarında sıcacık bir yuvayı sizlere sunacak merkezi ısıtma sistemleri, yüksek tutarda gelen doğal gaz faturalarının da önüne geçecek. En olumsuz kış koşullarında dahi araçlarınızın zarar görmeyeceği kapalı otoparkları bünyesinde barındıran Mars 19, beklenmedik maddi kayıp yaşamanız da önüne geçecek. Tamamıyla kaliteli bir yaşam süreceğiniz konut projesinde, konfor ve lüksü daima yaşayacaksınız.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu