Lüks Yaşamın Yeni Adresi: Qarma Yakaköy Konut Projesi

Qarma Yakaköy konut projesi, müstakil ve ikiz villa olmak üzere modernize edilmiş geleneksel mimarisiyle, Bodrum’da hayata geçirildi. Muğla konut projeleri arasında bir yıldız gibi parlayan Qarma Yakaköy, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor!

 

Qarma Yakaköy ile Lüksü Tadın!


 

Müstakil ve ikiz villa konseptlerine sahip konut projesi, şehrin en gözde yerleşim yeri olan Bodrum’da hayata geçirildi. Lüks ve konforlu bir yaşamın kapılarını ardına kadar açan proje, olağanüstü bir konut ortamını da sizlere sunuyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış Qarma Yakaköy, modern mimarisi ve eşsiz tasarımıyla herkesi, kendine hayran bırakıyor. Evinizin her metrekaresinde lüks duygusunu hissedeceğiniz yapı, şehrin merkezinde kusursuz bir yaşam vadediyor! Hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam eden konut projesi, şehrin en canlı bölgesinde alıcılarını bekliyor!

 

Doğanın Kollarında Huzuru Bulun!


 

Qarma Yakaköy konut projesi, tamamıyla doğaya ve çevreye uyumlu bir şekilde hayata geçirildi. Çevresinde muhteşem doğa ortamıyla gününüze anlam katan proje, özel tasarlanmış bahçeleriyle de harika zamanlar yaşamınıza imkan tanıyacak. Tertemiz orman havasını ciğerlerinizde hissedecek, özel tasarlanmış peyzaj alanlarında huzuru keşfedeceksiniz. Sabahları, pencerenizden içeri girecek olan Bodrum rüzgarları ile ferahlayacak, gününüzü eşlik eden kuş sesleri ile dingin bir yaşamın tadını çıkaracaksınız. Doğanın içinde yürüyüşler yapacak, tertemiz çimenlere uzanıp hayaller kuracaksınız. Qarma Yakaköy konut projesinde her şey istediğiniz, hayal ettiğiniz gibi olacak!

 

Modernize Edilmiş Geleneksel Mimari


 

Bodrum’un meşhur taş evlerinden esinlenerek hayata geçirilen Qarma Yakaköy konut projesi, modernize edilmiş geleneksel bir mimari anlayışı yansıtıyor. Kışları sıcak, yazlar ise soğuk olan bu taş yapılar, modern hali ile Qarma Yakaköy konut projesinde yer alıyor. İkiz ve müstakil seçenekli villaların her biri aynı güzide anlayış ile tasarlandı ve ferah yaşam alanlarıyla donatıldı. Hayalini kurduğunuz, konut yaşantısını burada keşfedecek, geleneksel mimarinin, modern hayatla kesiştiği yerde, her gününüz de ayrı bir anlam bulacaksınız.

 

Geniş ve Ferah Yaşam Alanları


 

Qarma Yakaköy konut projesi, dünyaca ünlü tatil beldesi olan Bodrum’da hayata geçirildi. Son derece ferah ve geniş bir şekilde inşa edilen yaşam alanlarında, huzurlu ve rahat bir hayat süreceksiniz. Geleneksel taş mimarisinin, günümüz modernliği ile buluştuğu proje, ihtiyacınıza uygun oturma seçeneklerini bünyesinde barındırıyor. Böylelikle daire seçimi yaparken hiçbir zorluk yaşamıyorsunuz ve ihtiyacınıza en uygun yaşam alanını, son derece rahat bir şekilde oluşturabiliyorsunuz. 17 villa seçeneğinden meydana gelen proje, 5 adet müstakil villa, 4 adet ikiz villa ve 8 adet de daire alanını bünyesinde ağırlıyor. Karma bir yaşam alanı anlayışı ile tasarlanmış proje, her alanda size konfor ve rahatlık sağlıyor. Geniş oturma seçenekleri ve lüks daire planları sayesinde konforlu bir yaşamın kapılarını sizler için açan Qarma Yakaköy konut projesi, ihtiyacınıza uygun alanları rahatça seçmenizi sağlıyor.

 

Şehir Merkezinde Harika Bir Yaşam!


 

Bodrum’un en merkezi yerinde hayata geçirilen konut projesi Qarma Yakaköy, şehrin merkezinde kusursuz bir yaşam vadediyor. Merkezi konumu sayesinde her noktaya rahatça ulaşmanızı sağlayan proje, şehir içi ulaşımlarınızın tümünü konforlu bir hale getiriyor. Aynı zamanda gündelik yaşantınızı kolaylaştıracak birçok alana da yakın bir mesafede bulunuyor. Çocuklarınızı güvenle yollayacağınız okullara yürüme mesafesinde bulunan konut projesi, TED Koleji’ne 1,5 kilometrelik bir mesafede yer alırken günlük aktivitelerinizi gerçekleştirebileceğiniz tenis kulüplerine de 2 kilometrelik bir uzaklıkta bulunuyor.

Aynı zamanda Acıbadem Hastanesi’ne 3 kilometrelik bir yakınlığı bulunan konut projesi, birçok alışveriş noktasına da dakikalar içinde ulaşmanızı sağlıyor. Gündelik yaşamınızı tamamen pratik bir hale getiren konut projesi, merkezi konumu sayesinde birçok işinizi kolayca halletmenize, ihtiyaç duyduğunuz şeylere dakikalar içinde ulaşmanıza olanak tanıyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu