Lüks Bir Yaşam Merkezi: Olive Sarıyer Konut Projesi

Olive Sarıyer konut projesi, şehrin kalbinde, benzersiz bir doğa ortamını sizlere sunuyor. İstanbul’un kuzeyinden gelen rüzgarların, büyülü esintisini hissedeceğiniz, her sabaha huzurlu uyanacağınız, lüks bir yaşam sizler için şekilleniyor. Her yaştan insanın kendinden bir şeyler bulabileceği Olive Sarıyer konut projesi, İstanbul’un en merkezi bölgesinde yükseliyor!

 

Doğal Hayatın İçindesiniz!


 

Olive Sarıyer konut projesi, oldukça geniş bir doğa ortamını sizlere sunuyor. İstanbul’un yeşil alan sorununa tamamıyla çözüm getiren proje, doğanın içinde, keyifli bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Çeşit çeşit ağaçların, yüzlerce bitkinin içinde benzersiz bir hayat deneyimi sizleri bekliyor. Projenin dış bölgesinde, uzman mimarlar tarafından, haftalar süren bir çalışma sonucu ortaya çıkarılmış, özel tasarımlı peyzaj alanları da yer alıyor. Pencerenizden içeri giren kuş sesleriyle, doğa ortamının etkileyici kokusuyla, her sabaha olağanüstü bir huzurla uyanacaksınız. Akşamları keyifli yürüyüşlerinizi gerçekleştireceğiniz yeşil alanlarda, kendinizi çok iyi hissedecek, doğanın iyileştirici gücüyle, bütün olumsuz duygularınızdan kurtulacaksınız. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte, yeşilin her tonunu burada keşfedecek, Olive Sarıyer’de yaşamaktan büyük bir keyif alacaksınız! Özellikle çocuklarınız; ağaçları, çiçekleri ve türlü bitkileri öğrenerek büyüyecek, doğanın tam merkezinde çok özel bir şekilde yetişecekler.

 

Ferah Yaşam Alanlarını Keşfedin!


 

Olive Sarıyer konut projesi, içerisinde yer verdiği geniş ve kullanışlı daire planlarıyla, konforlu bir hayat vadediyor. Birinci sınıf malzemelerle donatılmış daireler, tam donanımlı bir şekilde karşınıza geliyor. Ankastre ürünlerden, mutfak dolaplarına kadar geniş bir ürün yelpazesini bünyesinde barındıran proje, gündelik yaşamınıza kolaylık getiriyor. Üstelik dairenizin içindeki eşya ve demirbaşlar için fazladan para ödemenize de gerek kalmıyor! Geniş oturma seçenekleriyle rahat ve konforu sonuna kadar hissedeceğiniz konut projesi, 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Olive Sarıyer konut projesi 240 metrekarelik son derece geniş ve kullanışlı yaşam alanlarını, sizlerin konforlu bir hayat yaşaması için sunuyor. İdeal bir kullanım alanı sunan konut projesinde, kaliteyi ve konforu, dairenizi adım attığınız anda hissedeceksiniz. Son derece geniş ve kullanışlı daire planlarıyla, kaliteli bir yaşam vadeden konut projesi, ödeme seçenekleriyle de alıcılarına bir hayli yardımcı oluyor. Olive Sarıyer konut projesi sayesinde İstanbul’da ev sahibi olmak son derece kolay bir hale geliyor.

 

Olive Sarıyer ile Yaşamın Merkezinde!


 

Olive Sarıyer konut projesi, İstanbul’un merkezine öyle yakın ki daima hayatın içinde kalmanızı sağlıyor. Hem metropol şehrin tüm avantajlarından yararlanıyor hem de kusursuz bir doğa ortamının içinde yaşıyorsunuz. Kısaca Olive Sarıyer, imkansızı başarıyor! İstanbul’un her noktasına rahatça ulaşım imkanı tanıyan konut projesi, şehir içi ulaşımınızı tamamıyla konforlu bir hale getiriyor. Şehrin en büyük iş merkezlerinin yer aldığı Maslak ve Kağıthane bölgesine yalnızca 15 dakikalık bir mesafede yer alan proje, hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne bağlanan yolun hemen üzerinde konumlanan proje, Hacıosman Metro İstasyonu’na 5 dakikalık bir mesafede yer alıyor. Böylelikle trafiksiz, rahat bir ulaşım imkanınız oluyor. Şehrin her noktasına pratik bir şekilde ulaşabileceğiniz kadar merkezi bir konumda yer alan konut projesi, hayatınıza her alanda konforu taşıyor.

Aynı zamanda birçok kamusal alana yakınlığı bulunan Olive Sarıyer, günlük yaşamınızı da olumlu yönde etkiliyor. Burç Beach ve Suma Beach’e dakikalar içinde ulaşabilirsiniz ve Sarıyer’in temiz denizinden doyasıya yararlanıp, harika bir tatil geçirebilirsiniz. Belgrad Ormanı ve Emirgan Korusu gibi harika doğa atmosferini sizlere sunan bölgelere bir hayli yakın olan konut projesi, yeşile olan hasretinizi tamamıyla gideriyor. Bankalar, hastaneler, okullar gibi kamusal alanlara da dakikalar içinde ulaşmanıza imkan tanıyan Olive Sarıyer konut projesi, yaşamınızın her anında konfor ve rahatlığı yaşamınızı sağlıyor.

 

Olive Sarıyer, İdeal Bir Yatırım Aracı!


 

İstanbul içinde iyi ve doğru bir yatırım yapmak isteyenler için Olive Sarıyer konut projesi, son derece ideal bir yatırım aracı! Bulunduğu eşsiz lokasyon, sunduğu imkan ve ayrıcalıklar ile harika bir yatırım fırsatına dönüşen proje, günden güne değer kazanıyor. Hali hazırda son derece büyük yatırımların yapıldığı bir bölgede, hayata geçirilen konut projesi, tüm bu yatırımlardan, payına düşeni fazlasıyla alıyor. Hızla gelişen bölge Sarıyer’in en iddialı projelerinden biri olan Olive Sarıyer, çok kısa bir vadede, kendi değerinin çok üzerine çıkacak. Böylelikle yatırımcısının da yüzünü fazlasıyla güldürecek. Buradan satın alacağınız alanlar, sizlere bir evden çok daha fazlasını sunacak. Kusursuz bir hayatın içinde, doğru bir yatırım yapmış olacaksınız. Böylelikle hem manevi yönden çok iyi hissedeceksiniz hem de maddi açıdan fazlasıyla tatmin olacaksınız. Olive Sarıyer konut projesi her halükarda sizlere çok şey kazandıracak!