Konya’da Ayrıcalıklı Yaşam: Bahçe Meram Konut Projesi

Bahçe Meram konut projesi, şehrin en değerli bölgesinde hayata geçirildi. Lüks yaşam standartlarıyla Konya konut projeleri arasında farkını gösteren yapı, her bütçeye uygun fiyatları ile de kolayca ev sahibi olmanızı sağlıyor.

 

Konya’nın En Prestijli Projesi


 

Konya’nın en prestijli konut projesi Bahçe Meram, donanımlı yapısıyla şehrin en gözde bölgelerinden olan Meram’da yükseliyor! Modern ve estetik mimarisi ile yüksek standartlı bir yaşam vadeden konut projesi, hayal ettiğiniz konut yaşamını sizler için kurguluyor. Her bütçe için uygun daire fiyatları ve farklı ödeme seçenekleri sayesinde kolayca ev sahibi olmanızı sağlayacak konut projesi, hemen teslim edilmek üzere satışlarına devam ediyor. Her bütçe için uygun dair fiyatları, yüksek yaşam standartları ve ileri teknoloji donanımlarıyla Konya’da bir yıldız gibi parlayan Bahçe Meram konut projesi, şehrin en merkezi bölgesinde yükseliyor! Son derece prestijli bir yaşamın içinde olacağınız proje sayesinde kusursuzluğu tamamıyla hissedeceksiniz!

 

Rahat Bir Yaşamı Tadın!


 

Şehrin en iddialı konut projesi Bahçe Meram, aylar süren özenli bir tasarım çalışmasının ardına görücüye çıktı! Tamamıyla Konya’nın doğasına uyumlu bir şekilde tasarlanan konut projesi, geniş ve ferah yaşam alanlarıyla yaşamınızı zenginleştirecek. Kullanışlı daire planlarıyla sizlere konforlu bir yaşam vadeden proje, her ihtiyaca uygun konut dairelerinin satışına başladı! Her metrekaresinde kaliteyi keşfedeceğiniz projedeki tüm daireler, birinci sınıf malzemeler donatıldı. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, toplamda 33 adet daire seçeneği yer alıyor.

 

4+1'den Oluşan Daire Seçenekleri


 

6.000 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 4+1 daire tipleriyle her ihtiyacınıza cevap sağlıyor. 199 metrekareden meydana gelen daire tipleri, son derece geniş ve ferah bir yaşam alanı sunuyor. İki farklı konseptte hayata geçirilen 4+1 daire tipleri, ihtiyacınıza en uygun olanı rahatça seçmenize olanak tanıyor. Konya’nın en merkezi bölgesi Meram’da kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor! Geniş oturma seçenekleri ve ferah yaşam alanlarıyla, hayatınıza değer katan konut tipleri, lüks ve konforun kapısını ardına kadar açıyor.


Konya’nın Tam Merkezindesiniz!


 

Bahçe Meram konut projesi, şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgeleri arasında yer alan Meram’da yükseliyor! Merkezi lokasyonu sayesinde günlük yaşamınızı bir hayli pratik bir hale getiren proje, şehrin her noktasına rahatça ulaşabilmenizi sağlıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz konut projesi sayesinde şehir içi bütün ulaşımlarınız sorunsuz ve son derece konforlu bir hale dönüşüyor. Şehirdeki ulaşım probleminizi tamamıyla ortadan kaldıran Bahçe Meram konut projesi, hayatı en kaliteli şekilde yaşamanızı sağlıyor.

 

Her İhtiyacınızı Kolayca Karşılayın!


 

Konya’nın en merkezi bölgesinde hayata geçirilen Bahçe Meram konut projesi, gündelik yaşamda ihtiyacını duyduğunuz ne varsa en pratik şekilde karşılamanızı sağlıyor. Konya’nın en kapsamlı alışveriş merkezlerine dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye, en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda kamusal alanların tümünü de çevresinde bulunduran konut projesi, bankalar, eğitim kurumları, süpermarket zincirleri, hastaneler gibi önemli noktalara da çok yakın bir mesafede yer alıyor. Gündelik yaşamınızı tümüyle konforlu bir hale getiren konut projesi, şehrin en gözde bölgelerinden biri olan Meram’da sizleri bekliyor!

 

Her Şey Sizin İçin Tasarlandı!


 

Bahçe Meram konut projesi, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanları, ferah daire seçenekleri ve ileri teknoloji konut özellikleriyle lüks bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. Kendinizi her anlamda çok özel hissedeceğiniz konut projesinde, gözünüzün gördüğü her şey, size özel olacak! Konya’nın en prestijli konut projesi, merkezi lokasyonu ve yüksek yaşam standartlarıyla, hayatı daima en keyifli şekilde yaşamanıza imkan tanıyor. Konutunuz her alanında konfor ve lüksü sonuna kadar hissedecek ve burada yaşıyor olmaktan büyük bir keyif alacaksınız. Konya’nın en modern yapısı olan Bahçe Meram konut projesinde, kusursuz bir yaşamı, her haliyle deneyimleyeceksiniz!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu