Konforlu Yaşamın Adresi: Blue Lake İstanbul

Blue Lake konut projesi, dünyaca ünlü tasarımlara imza atan mimarlar tarafından tasarlandı. Her alanında deniz ve göl manzarasına sahip Blue Lake, içinde yer verdiği lüks ve kalite yaşam alanları ve uygun konut fiyatlarıyla, konforlu yaşamın yeni adresi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Dünyaca Ünlü Mimar Firması Tarafından Tasarlandı!


 

Blue Lake İstanbul konut projesinin mimarisi, tamamıyla Chapman Taylor firması tarafından yapıldı. Dünyaca ünlü mimarlık firması Chapman Taylor, iç mimarlar ve emlak geliştirme uzmanlarından oluşan, uluslararası arenada birçok ödülü sahip, prestijli bir firma. Başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere dünyanın dört bir yanında, başarılı ve eşsiz projelere imza atan mimarlık firması, kendine hayran bırakan estetik anlayışıyla, son olarak Blue Lake İstanbul’u tasarladı.

 

Her Yerden Denizi Göreceksiniz!


 

Blue Lake İstanbul projesi, Küçükçekmece sahil hattı boyunca uzanan bir manzaraya sahip. Projenin her alanında deniz ve göl manzarasına sahip proje, önü hiç kapanmayacak bir tasarım planıyla inşa edildi. Ferah daireleriniz, geniş pencerelerinden daima, harika bir manzara ile buluşacak, İstanbul’un bütün güzelliklerini evinizin içinde izleyeceksiniz. Blue Lake projesiyle birlikte, muhteşem bir manzarayla bütünleşmiş, ayrıcalıklı ve seçkin bir dünyaya adım atacaksınız.

 

Hayatı Keşfedeceğiniz Sosyal Yaşam Alanları


 

Blue Lake İstanbul, sizlere hayatı yeni baştan keşfetmenize olanak tanıyan bir konut projesi. Projenin her alanında başka bir güzelliği deneyimleyecek ve burada yaşıyor olmaktan büyük bir mutluluk duyacaksınız. Her yaştan insana hitap eden, oldukça zengin ve geniş sosyal yaşam alanlarıyla Blue Lake projesinde, ihtiyaç duyduğunuz her şeye cevap bulacaksınız. Günün tüm stresi ve yorgunluğunu atabileceğiniz yoga sınıflarıyla; stresin ve mutsuzluğun olmadığı günler sizleri bekliyor. Tamamıyla çocuklara özel tasarlanmış “kids club” alanlarını bünyesinde barındıran proje sayesinde çocuklarınız, çok özel bir şekilde büyüyecek ve günlerini çok eğlenceli geçirecek! Sağlık dolu bir yaşamı, hayatınızın merkezine koyabileceğiniz fitness ve spor salonlarıyla sporun her türlüsünü yapabileceksiniz. Oldukça geniş, sosyal yaşam alanlarına bünyesinde yer veren Blue Lake ile birlikte hayatı dolu dolu yaşayacaksınız. Dilediğiniz gibi ter atıp rahatlayabileceğiniz sauna ve Türk hamamlarını da içinde barındıran proje, sizlerin rahatlığı ve konforu için tüm olanakları önünüze kadar getiriyor. Dört mevsim boyunca tatil havasını kaybetmeyeceğiniz havuzlar sayesinde yüzmeye doyacaksınız. Kaliteli bir yaşamın kapılarını ardına kaçan Blue Lake İstanbul projesinde, hayatın farklı yanlarını tadacak ve dolu dolu yaşayacaksınız.

 

Değeri Her Geçen Gün Yükseliyor


 

Blue Lake, İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesinde yer alıyor. Bulunduğu eşsiz lokasyon, içinde barındırdığı lüks ve konforlu yaşam alanları sayesinde daima değeri yükselen bir proje olan Blue Lake, tam bir yatırım aracı olarak karşımıza geliyor. Modern şehir hayatının tüm imkan ve olanaklarını ayaklarınıza kadar getiren konut projesi, sizler için hem ideal yaşam alanlarını sunacak hem de çok kârlı bir yatırım seçeneği olacak. Blue Lake İstanbul’a yapacağınız yatırım çok kısa bir süre içinde değerinin çok üzerine çıkacak. Böylelikle hem doğru bir yere yatırım yapmanın maddi tatmini yaşayacak hem de hayalinizdeki konutta oturuyor olmanın mutluluğuna ulaşacaksınız.

 

Her Yanıyla Güvenli Bir Proje


 

Alanında uzman güvenlik ekiplerince, 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz güvenlik hizmeti verilen konut projesinde, her alan, her detay oldukça özenli bir şekilde kontrol ediliyor. Güvenlik ekiplerince kontrolleri sağlanan projenin her detayında huzur ve güven duygusunu sonuna kadar hissedeceksiniz. Kapalı devre kamera sistemlerinin de yer aldığı projede, atılan güvenlik devriyeleriyle beraber güvenlik tedbirleri çok üst düzeye çıkarılıyor. Blue Lake İstanbul konut projesinde, tamamıyla huzurlu bir hayat yaşamanız için özenle çalışıyor.

 

Ulaşım Sorunu Ortadan Kalkıyor!


 

İstanbul, Küçükçekmece’de inşa edilen konut projesi, bulunduğu eşsiz lokasyon sayesinde ulaşım sorununuzu tamamen ortadan kaldırıyor. Tüm toplu ulaşım seçeneklerine yürüme mesafesinde yer alan projeyle birlikte, İstanbul’un her yerine rahatlıkla ulaşım sağlayabileceksiniz. Artık evden erken çıkmak zorunda kalmayacak, projenin eşsiz lokasyonuyla her yere son derece rahat bir şekilde gidebileceksiniz. Ayrıca hastane, çevre okullar, banka, cami gibi kamusal bütün alanlara yakınlığı bulunan proje sayesinde, günlük hayatta ihtiyaç duyduğunuz bütün her şeye kolay yoldan ulaşabileceksiniz! Eşsiz lokasyonu ve hızla gelişen çevresiyle birlikte Blue Lake size rahat bir yaşam vadediyor.

 

Geniş Oturma Seçenekleri Burada!


 

Blue Lake İstanbul, toplamda 38.000 metrekarelik oldukça geniş bir arazi üzerine inşa edildi. 15 kattan meydana gelen konut projesinde 788 daire yer alıyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire tipleri bulunan projede, ideal yaşam alanlarınızı rahatlıkla seçebileceksiniz. 1+0 stüdyo tipindeki daireler 60 metrekarelik bir alanda tasarlanmışken 1+1 daireler ise 89 metrekarelik, kullanışlı bir alanda planlanmış. 3+1 daireler 173 metrekarelik geniş bir yaşam alanı sunarken son olarak 4+1 daireler ise 335 metrekarelik büyük bir alandan oluşuyor. Böylelikle ideal yaşam alanlarınızı kendiniz oluşturabilecek ve gereksiz gördüğünüz, kullanmayacağınız hiçbir alana fazladan para ödemeyeceksiniz.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu