Kocaeli’nin Yükselen Değeri: Yonca Sitesi

Yonca Sitesi, Kocaeli, Gebze ilçesinde hayata geçirildi. Kocaeli konut projeleri arasında mimarisiyle kendi farkını gösteren yapı, her bütçeye uygun fiyatları ile satışlarına devam ediyor. Şehrin en gözde bölgesi Gebze’de yükselen proje aynı zamanda ideal bir yatırım fırsatı da sunuyor!

 

Gebze’nin Yeni Değeri: Yonca Sitesi


 

Yonca Sitesi, modern mimarisi, tam donanımlı yapısı ve ferah daireleriyle, şehrin yükselen değeri olan karşımıza çıkıyor. Kocaeli’nin en iddialı konut projeleri arasında yer alan Yonca Sitesi, uygun fiyatları ve ödeme kolaylıklarıyla da bir hayli dikkat çekiyor. Şehrin en merkezi lokasyonda konumlanan proje, ulaşım kolaylığı sağlarken daima sosyal bir yaşamın içinde var olmanızı sağlıyor. Çizgi üstü tasarımı ve modern mimarisiyle herkesi kendine hayran bırakan yapı, her bütçeye uygun olan konut fiyatları ile satışlarına devam ediyor!

 

İdeal Bir Yatırım Fırsatını Yakalayın!


 

Yonca Sitesi, lüks yaşam standartları ve merkezi konumuyla şehrin en değerli konut projesi olmaya aday! Özellikle tam donanımlı yapısı sayesinde hayatınızın her anına artı bir değer katan proje, birçok özelliği sayesinde gününüzü güzelleştiriyor. Merkezi konumuyla her noktaya rahatça ulaşmanızı sağlayan yapı, Kocaeli’nin çehresine büyük bir değer katıyor. Şehrin en iddialı konut projelerinden biri olan Yonca Sitesi, iyi bir yatırım fırsatı olarak karşımıza geliyor. Günden güne artan değeri ve merkezi lokasyonuyla farkını ortaya koyan proje, yatırımcısını harika bir geri dönüş sağlıyor! Kocaeli’nin en merkezi bölgesinde hayata geçirilen konut projesi, kısa bir zaman içinde değerinin çok üstüne çıkacak! Böylece hem iyi bir yatırım yapmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız hem de kusursuz bir konutta yaşamanın, ayrıcalığını tadacaksınız!

 

Doğanın Merkezinde Yaşayın!


 

Kusursuz güzelliklere ev sahipliği yapan Yonca Sitesi, özel olarak tasarlanmış peyzaj alanlarına, bünyesinde yer veriyor. Çeşit çeşit çiçeklerin ve tertemiz bir doğa ortamının olduğu konut projesinde, huzurlu ve sakin bir yaşam süreceksiniz. Yeşile olan hasretinizi bu alanlarda giderecek, aileniz ve sevdiklerinizle birlikte doğanın içinde, keyifli zamanlar geçireceksiniz. Birçok bitkiye ev sahipliği yapan peyzaj alanları, yaşamınızın her anına güzellik ve keyif katacak. Yeşilin merkezinde olacak, tertemiz çimenlere uzanıp hayaller kurabileceksiniz. Haftalar süren bir tasarım çalışmasının ardında hayata geçirilen peyzaj alanları, alanında uzman mimarlar tarafından özenle tasarlandı. Kaliteli ve konforlu bir yaşamın yeni adresi olan Yonca Sitesi, sizlere bir konut hayatından çok daha fazlasını sunacak!

 

Geniş Oturma Alanlarını Keşfe Çıkın!


 

8.200 metrekareye yakın geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen Yonca Sitesi, geniş ve ferah yaşam alanlarını sizlerin konforlu bir hayat sürmesi için tasarladı. İdeal yaşam alanlarınızı kolayca oluşturabileceğiniz konut projesinde, daire seçimi yaparken asla zorluk yaşamayacaksınız. İhtiyaçlarınıza uygun bir şekilde tasarlanan dairelerin her birinde, birinci sınıf inşaat malzemeleri kullanıldı. 4 bloktan oluşan Yonca Sitesi, toplamda 56 daireye ev sahipliği yapıyor. Farklı metrekare ölçülerine sahip yaşam alanlarında, ihtiyacınıza en uygun daireyi son derece kolay bir şekilde seçebileceksiniz. Projede 2+1, 3+1 ve son olarak 4+1 daire tiplerine yer verildi. 88 metrekare ile 224 metrekare arasında değişkenlik gösteren dairelerin her biri kullanışlı ve ferah alanlardan meydana geliyor. Lüksü ve kaliteyi keşfedebileceğiniz konut projesinde, her anınız güzel, her anınız keyifli geçecek.

 

Sporu Yaşamın Merkezinde Yaşayın!


 

Yonca Sitesi, daima sosyal bir yaşam içinde olmanız için birbirinden özel sosyal donatılara bünyesinde yer veriyor. Tam donanımlı bir fitness merkezine sahip konut projesi, sağlıklı bir yaşamı kolayca elde etmenizi sağlıyor. Her türlü sporu dilediğiniz gibi yapabileceğiniz bu alanlarda bütün spor aletlerini bulabileceksiniz. Oldukça geniş bir potansiyele sahip fitness merkezi sayesinde enerjik bir vücuda sahip olabilir, hayalini kurduğunuz fitliğe, son derece rahat bir şekilde kavuşabilirsiniz! Kaliteli bir yaşamın öncülüğünü yapan Yonca Sitesi ile hayatın her anını dolu dolu yaşayacaksınız! Kocaeli'nin en iddialı konut projesinde, huzur dolu bir yaşam sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu