Kocaeli’nin En Prestijli Projesi: Terrace Yahyakaptan

Terrace Yahyakaptan konut projesi, modern mimarisi ve doğaya uyumlu yapısıyla İzmit’te yükseliyor! Uygun daire fiyatları ile Kocaeli konut projeleri arasında farkını ortaya koyan yapı, hemen teslim seçeneği ile alıcılarını bekliyor!

 

Terrace Yahyakaptan Projesi ile Kaliteli Yaşam!


 

Terrace Yahyakaptan konut projesi, çizgi üstü mimarisi ve merkezi konumuyla bir evden çok daha fazlasını sunuyor. Kocaeli’nin en merkezi konumunda hayata geçirilen konut projesi, gündelik yaşamda ihtiyacını duyacağınız her şeye kendi bünyesinde cevap sağlayabiliyor. Son derece özenli bir şekilde planlanan konut projesi, aylar süren bir tasarım çalışmasının ardın hayata geçirildi. Ulaşım kolaylığı, modern mimarisi ve lüks yaşam standartlarıyla, üst düzey bir konut yaşamı vadeden proje, her bütçeye uygun daire fiyatları ile alıcılarını bekliyor! Ferah ve kullanışlı yaşam alanlarında, huzurlu ve mutlu günler Terrace Yahyakaptan projesi ile yanı başınızda olacak!

 

Dünya Standartlarında Bir Konut Projesi!


 

Kocaeli’nin en iddialı konut projesi olan Terrace Yahyakaptan, dünyaca kabul gören Leed Sertifikası’na sahip. Amerikan Yeşil Bina Derneği tarafından onaylanan Leed Sertifkası, binaların çevre ve doğaya olan uyumuna göre verilmektedir. Aynı zamanda çevresel planlama, inşa, yönetim gibi unsurların da değerlendirildiği sertifika süreci, dünya standartlarına sahip konut projelerine verilmektedir. Çevreye ve doğaya tamamıyla uyumlu olan Terrace Yahyakaptan, ülkemizde bu sertifakaya sahip sayılı konut projelerinden biridir. Çevresine ve ülkemizin nadide doğasına tamamıyla uyumlu olan proje, yeşil alanlarla dost, doğasına tamamen saygılı.

 

Alışveriş Merkezleri Yanı Başınızda!


 

Şehrin en gelişmiş bölgesi İzmit’te hayata geçirilen konut projesi Terrace Yahyakaptan, birçok alışveriş alanına çevresinde yer veriyor. Kocaeli’nin en prestijli alışveriş merkezleri olan Arasta Park ve Symbol AVM’ye dakikalar içinde erişim imkanı tanıyan proje, günlük yaşamda ihtiyaç duyduğunuz her şeye, bu alışveriş merkezlerinde kolayca ulaşmanızı sağlıyor. Aynı zamanda süpermarket zincirleri, manav, fırın, kasap gibi gündelik alışverişinizi de yapabileceğiniz birçok alana da dakikalar içinde ulaşmanızı sağlayan proje, hayatınızın her noktasında size konfor ve pratiklik sağlıyor. Şehrin en özel projesinde, kusursuz bir yaşam sizler için şekilleniyor!

 

Etkinlik Odaları Sizinle!


 

Sosyal hayatın tüm imkanlarını sizler için derleyen Terrace Yahyakaptan konut projesi, her türlü organizasyon ve toplantılarınızı gerçekleştirmeniz için son derece kullanışlı ve geniş etkinlik odalarını tasarladı. Ailenizin, sevdikleriniz, dostlarınız doğum günlerini bu alanlarda gönlünüzce kutlayabilir, benzersiz mutlulukları bu alanlarda yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda toplantı ve çeşitli organizasyonlarınızı da düzenleyebileceğiniz etkinlik odaları, sizlerin kaliteli ve konforlu bir yaşam sürmesi için özenle tasarlandı.

 

İhtiyaçlarınıza Uygun Daire Seçenekleri!


 

Son derece ferah ve kullanışlı yaşam alanlarını, konforlu bir yaşam sürmeniz için tasarlayan Terrace Yahyakaptan konut projesi, farklı metrekare ölçülerine sahip 87 daireyi bünyesinde ağırlıyor. Toplamda 5.670 metrekarelik bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, farklı metrekare ölçülerine sahip daire seçeneklerini, ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde sizlere sunuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 6+1 villa seçeneklerine yer verilen konut projesinde, ihtiyaçlarınıza en uygun daire tipini, son derece rahat bir şekilde seçebileceksiniz.

 

Rahatça Seçiminizi Yapabilirsiniz!


 

Projedeki 1+1 daire seçenekleri 72 metrekarelik kullanışlı bir alandan oluşurken 2+1 daire tipleri ise 116 metrekarelik bir alandan meydana geliyor. Projedeki bir diğer daire seçeneği olan 3+1 daire tipleri 147 metrekarelik bir alanı kullanımınıza sunarken 4+1 daire tipleri ise 195 metrekareden oluşan, tamamıyla ferah bir yaşam alanını meydana getiriyor. Projedeki son oturma seçeneği olan 6+1 daire tipi ise villa tarzından oluşuyor ve 109 metrekarelik bir alanı, konforunuz için sizlere sunuyor. Her metrekaresinde huzuru ve kaliteyi keşfedebileceğiniz projede, yaşamak için çok fazla iyi nedene sahip olacaksınız.

 

Doğanın Her Anını Yaşayın!


 

Dünyaca kabul görmüş olan Leed Sertifikası’na sahip Terrace Yahyakaptan konut projesi, kendi bünyesinde özel tasarladığı peyzaj alanlarına yer veriyor. Çeşit çeşit bitkilerin yer aldığı, onlarca ağacın bulunduğu yeşil alana sahip proje, doğanın her anını keşfetmenizi sağlıyor. Hayatın en keyifli anlarını deneyimleyeceğiniz konut projesinde, pencerenizde içeriye giren tertemiz doğa kokusu, sabahlarınıza eşlik eden kuş sesleriyle mükemmel bir yaşamın merkezinde yer alacaksınız. Evinize misafir olacak çiçeklerin kokusu, akşamınıza eşlik eden yeşil alanlar ve ağaçların güzel görüntüsüyle, kusursuz bir konut yaşamının içinde olacaksınız. Kocaeli’nin en prestijli konut projesinde, doğanın merkezinde olacak, yeşilin her tonunu burada keşfedeceksiniz. Terrace Yahyakaptan projesiyle birlikte şehrin gürültülü ortamından uzakta, doğayla iç içe bir yaşam sizler için şekillenecek.

 

Kafe ve Restoranlarda Yeni Lezzetleri Keşfedin!


 

Terrace Yahyakaptan konut projesinin bünyesinde yer alan kafe ve restoranlarda yeni lezzetlere yelken açmaya hazır olun. Dünya mutfağının en iyi örneklerine sahip olan restoranlarda, keyifli akşam yemeklerinizi yiyebilecek ve farklı tatları keşfedeceksiniz. Tamamıyla özenle tasarlanmış bu restoranlarda dilerseniz kutlamalar yapabilecek dilerseniz özel günlerinizi sevdikleriniz ile paylaşabileceksiniz. Evinizin hemen altında yer alanda kafelerde, yorgunluk kahvenizi içebilecek, dostlarınız ve ailenizle birlikte keyifli sohbetler edebileceksiniz. Hayatınızın her anını dolu dolu yaşamanızı sağlayan konut projesinde, uyandığınız her günde farklı anlamlar keşfedeceksiniz. Şehrin en kaliteli konut projesi, lüks yaşam standartları ve her bütçeye uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu