Keyvan Acrux Residence Ankara’da Hayata Geçirildi!

Keyvan Acrux Residence, şehrin en merkezi bölgesinde yükseliyor! Yüksek yaşam standartları ile Ankara konut projeleri arasında kendini gösteren yapı, hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam ediyor! Ankara’nın en gözde bölgesi Beytepe’de yükselen konut projesi, her bütçeye uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!

 

Keyvan Acrux Residence ile Merkezde Olun!


 

Ankara’nın en gözde bölgesi Beytepe’de hayata geçirilen Keyvan Acrux Residence, hayatı merkezde yaşama fırsatı veriyor! Merkezi konumuyla fark yaratan bir konut projesi, lüks yaşam standartlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor! Şehrin en popüler bölgesi Beytepe’de hayata geçirilen proje sayesinde hayatı merkezde yaşayacaksınız. Beytepe’nin yaşam çeşitliliğinde daima hayatın içinde olacak, yürüyerek ulaşacağınız birçok sosyal alan ile kaliteli yaşamın en benzersiz anlarına tanık olacaksınız.

Bütün ulaşım imkanlarını da size sunacak olan Keyvan Acrux Residence ile şehrin her noktası yanı başınızda olacak. Konforlu ve rahat bir yaşamın öncüsü olan konut projesi, yaşamın her anından keyif almanız için aylarca süren bir tasarım çalışmasının sonucunda hayata geçirildi. Metropol şehrin bütün ayrıcalıklarını sizler için sunan konut projesi sayesinde modern bir yaşamın tam merkezinde yaşayacaksınız!

 

Ulaşımın Merkezinde Yaşayacaksınız!


 

Keyvan Acrux Residence projesi, merkezi lokasyonu sayesinde şehir içi ulaşımınızı tümünü konforlu ve pratik bir hale getiriyor. Ankara’nın her noktasına rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz, benzersiz bir konumda hayata geçirilen konut projesi, ulaşım sorununuza tümüyle ortadan kaldırıyor. Toplu ulaşım araçlarına yürüyerek birkaç dakika içinde erişim sağlayabileceğiniz proje sayesinde Ankara’nın her yerine, son derece rahat bir şekilde erişme olanağınız olacak.

Şehrin en prestijli konut projesi olan Keyvan Acrux Residence, şehir içi seyahatlerinizi tamamıyla konforlu bir hale getiriyor! Ankara’nın en işlek caddeleri ve bağlantı yollarına da dakikalar içinde erişim sağlayabileceğiniz proje, şehir içi seyahatlerinizi son derece konforlu bir duruma getiriyor. Günlük hayattaki bütün ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabileceğiniz alanlara da oldukça yakın bir konumda olan konut projesi, hayatınıza konfor duygusunu getiriyor.

 

Keyvan Acrux Residence Kaçırılmayacak Bir Yatırım Fırsatı!


 

Şehrin en hızlı gelişim gösteren bölgesi olan Beytepe’de hayata geçirilen Keyvan Acrux Residence, kaçırılmayacak bir yatırım potansiyeli taşıyor. Merkezi lokasyonu, herkes için uygun, feraha oturma alanları ve ileri teknoloji donanımlarıyla ön plana çıkan konut projesi, yatırım yapmak isteyen kişiler için harika bir fırsat! Çok kısa bir zaman içinde değerinin çok üzerine çıkacak olan konut projesi, Ankara içinde iyi bir yatırım fırsatını, ayaklarınıza kadar getiriyor!

Bu konut projesinden satın alacağınız bir konut dairesi ile hem harika bir yatırım yapmış olacaksınız hem de benzersiz bir hayatın merkezinde olacaksınız. Bir evden çok daha fazlasını sizlere sunan Keyvan Acrux Residence, Ankara’nın en çok yatırım alan bölgesi Beytepe’de sizler için yükseliyor! Hemen teslim seçeneği ile satışlarına devam eden konut projesi, herkes için uygun fiyatları ve kolay ödeme imkanları ile rahat bir şekilde konut sahibi olmanızı sağlıyor!

 

Ferah Bir Yaşam Sizler İçin Şekilleniyor!


 

Keyvan Acrux Residence projesi, hayalinizdeki konut yaşamını sizler için kurguluyor! Herkes için uygun ve geniş daire seçenekleri sayesinde seçim yapmak çok basit bir hale geliyor. 134 konut dairesine ev sahipliği yapan proje, toplamda 28 kattan meydana geliyor. Geniş ve kullanışlı oturma seçeneklerini sizler için tasarlayan konut projesi, ferah yaşam alanlarıyla da ideal dairenizi rahat bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor.

Sizlere en uygun daire alanını, kolaylıkla bulabileceğiniz projede, rahat ve ferah kullanım alanları bulunuyor. Son derece basit bir şekilde daire seçimi yapabileceğiniz konut projesinde, ihtiyaçlarınızı karşılayacak yaşam alanları sizler için tasarlanıyor.

2+1, 3+1, 4+1 ve son olarak da 5+1 da daire seçeneklerine bünyesinde yer veren Keyvan Acrux Residence, ideal yaşam alanlarınızı kolay bir şekilde oluşturmanıza imkan tanıyor. Farklı metrekare ölçülerine göre değişkenlik gösteren daire tipleri, sizler için en uygun alanları oluşturuyor.

 

Doğal Yaşamın Tam Kalbinde!


 

Ankara’nın en özel konut projesi Keyvan Acrux Residence, konforlu ve sakin bir yaşam sürmeniz için en ince detayına kadar özenle tasarlandı. Sabahları mutlulukla uyanacağınız projede, konutunuzda içeri giren doğanın benzersiz kokusu ve ruhunuza iyi gelecek kuş sesleri ile doğal bir hayatın tam ortasında olacaksınız. Ankara’nın gürültü kirliliğinden uzakta, sakin ve mutlu bir konut hayatı Keyvan Acrux Residence projesi ile sizleri bekliyor.

Doğa ile iç içe geçecek günleriniz, hayatınıza yepyeni heyecanlar getirirken, konfor dolu yaşam alanlarınız size prestijli bir yaşamın bütün duygularını hissettirecek. Ankara’nın en kapsamlı konut projesinde, doğanın merkezinde, kusursuz bir konut hayatı sizler için şekilleniyor!