Kaliteli Yaşamın Yeni Adresi: Marmarams Konut Projesi

Marmarams konut projesi, Ataşehir, Esatpaşa’da hayata geçirildi. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren konut projesi, modern mimarinin de en iyi örneklerinden biri olarak karşımıza geliyor. Birinci sınıf daireler, lüks sosyal yaşam alanları ve uygun fiyatlarıyla Marmarams konut projesi, Ataşehir, Esatpaşa’da sizleri bekliyor!

 

İstanbul’un Merkezinde Kusursuz Bir Proje


 

Marmarams konut projesi, İstanbul’un en değerli bölgesi olan Ataşehir’de hayata geçirildi. Lüks ve konforlu bir yaşam sunmayı vadeden projede, her şey ihtiyacınıza uygun olarak şekilleniyor. Ferah salonlar, kullanışlı mutfaklar, sosyal yaşam alanları, özel tasarımlı peyzaj alanları, ulaşım kolaylığı… İstanbul’un en iddialı konut projesi Marmarams’ta ihtiyacınız olan her şeye rahatlıklar ulaşabiliyorsunuz. Modern mimarisi ve estetik yapısıyla, kusursuz bir konut projesi olan Marmarams, şehrin merkezinde, hayallerinize giden yolun hemen üstünde yer alıyor. Çünkü hayallerinizi gerçekleştirmek için her yol buraya çıkıyor… İstanbul’un en değerli bölgesi Ataşehir’de, sosyal yaşamın içinde, heyecan dolu bir yaşam sizler için şekilleniyor. Cazip fiyatları ve ödeme kolaylıkları sunan konut projesi, İstanbul’da daire sahibi olmanızı da bir hayli kolay hale getiriyor.

 

Yaz Ruhunu Havuzlarda Yaşayın!


 

Marmarams konut projesi, mevsim ne olursa olsun yüzme keyfinizi sürdürmeniz için sizlere özel iki havuzu bünyesinde barındırıyor. Yaz aylarında dilediğiniz gibi güneşlenebileceğiniz, keyifli zamanlar geçireceğiniz açık havuz, size mutluluk dolu zamanlar yaşatacak. Bir diğer havuz seçeneği olan kapalı havuzlar ise dört mevsim boyunca tatil ruhunuzu yaşatmanızı sağlayacak. En soğuk kış aylarında dahi dilediğiniz gibi yüzebilecek, sizler için özel olarak tasarlanmış kapalı havuzlarda, suyun tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

 

Sauna ve Hamamlarda Stresten Arının!


 

İstanbul’un en kaliteli, en konforlu konut projesi Marmarams, size her detayda, her alanda bir güzellik sunuyor. Projede yer alan özel tasarım sauna ve hamamlarda, gündelik hayatın bütün stresinden arınabileceksiniz. Marmarams sayesinde iş hayatının getirdiği kaygılardan, günlük yaşamın yorgunluğundan saunalarda kurtulabileceksiniz ve sakinliğe kavuşabileceksiniz. Yaşamın bütün yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz Türk hamamlarında ise kendinize istediğiniz kadar zaman ayırabileceksiniz. Geleneksel Türk mimarisinin en iyi örnekleri incelenerek tasarlanan Türk hamamı, sizlere nostalji dolu anlar yaşatırken geleneksel hamam mimarisi ile de içinizde heyecan uyanmasına sebep olacak. Huzurlu ve konforlu bir yaşamı sonuna kadar tadacağınız konut projesinde, her anınız çok özel ve anlamlı olacak.

 

Sporun Tadını Burada Çıkarın!


 

Bütün lüks imkanları sizlerin konforuna sunan Marmarams konut projesi, spor yapacağınız birçok alan tasarladı. Artık spor salonlarına ücret ödemek zorunda kalmayacak, maddi açıdan da çok rahat edeceksiniz. Hali hazırda kısıtlı olan vaktinizi yollara harcamayacaksınız ve değerli zamanlarınızı kendinize ayırabileceksiniz. Evinizin hemen altında yer alan tam donanımlı fitness salonu ile sağlıklı bir yaşama adım atacaksınız! Bütün spor aletlerinin yer aldığı fitness salonunda dilediğiniz gibi spor yapabileceksiniz ve ideal formunuza burada rahatlıkla kavuşabileceksiniz. Marmarams konut projesinde, çocuklar ve ebeveynler içinde spor yapabilecekleri alanlar yine bu projede yer alıyor. Etrafı peyzaj alanlarıyla çevrili basketbol sahasında, çocuklarınızla birlikte oyunlar oynayabilir, hep birlikte neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Sporun ve sağlıklı bir yaşamın ayrıcalığını burada daha iyi hissedeceksiniz!

 

Her Yere Rahatlıkla Ulaşım Sağlayın!


 

Marmarams konut projesi, Ümraniye ile Ataşehir’in kesiştiği alanda yer alıyor. Ulaşım araçları konusunda en büyük yatırım alan bu iki ilçenin, tüm avantajlarını kendi bünyesinde barındıran proje, şehir içi ulaşımınızı oldukça konforlu bir hale getiriyor. Üsküdar-Çekmeköy arasında hizmet vermekte olan metroya yalnızca 5 dakikalık bir mesafede yer alan proje, trafiğin olmadığı, sakin bir ulaşım seçeneğini sizler için sunuyor. Ayrıca diğer ulaşım araçlarına da yürüyerek dakikalar içinde ulaşabileceğiniz projede, şehir içindeki bütün ulaşımlarınız son derece kolay bir hale geliyor. Şehrin her noktasına rahatça ulaşım sağlayabileceğiniz projede, Ataşehir’in en işlek bölgesinde konumlanıyor.

Aynı zamanda Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 15 dakikada ulaşabilir, Üsküdar Devlet Hastanesi’ne ise metro ile 5 dakikada gidebilirsiniz. Diğer özel hastanelere ise ortalama 5 dakikada gidebileceğiniz projede, diğer sosyal ve kamusal alanlara da bir hayli yakın bir noktada bulunuyor. Devlet ve özel üniversitelere ortalama 15 dakikada ulaşabilir, Canpark AVM’ye 10 dakikada gidebilirsiniz. Gündelik bütün işleriniz, çok uzaklara gitmeden, en pratik yoldan halletmenize olanak tanıyan Marmarams, bütün hayatınıza konforu ve kaliteyi getiriyor.

 

Çocuklar İçin Güvenli Oyun Alanları


 

Marmarams konut projesi, çocukların özel bir şekilde büyümesi ve neşelerini hiç kaybetmemesi için özel tasarımlı oyun alanlarını planladı. Yüksek güvenlikli bu alanlarda çocuklarınız, gün boyunca neşeli oyunlar oynayabilecek ve yeni arkadaşlıklar edinebilecekler. Sosyal ilişkilerinin de gelişebileceği bu alanlarda çocuklarınız, erken yaşta büyük bir özgüven sahibi olabilecekler. Tamamıyla çocuklar için özel olarak tasarlanmış park ve oyun bölümlerinde oyunlar oynayan çocuklarınıza, dilerseniz sizler de eşlik edebileceksiniz. Onların özel bir şekilde büyüdüğünü, eğlenceli günler geçirdiğini gördükçe, siz ebeveynler olarak büyük bir mutluluk hissedecek ve çok gururlanacaksınız.

 

Modern Mimarinin En Yeni Örneği!


 

Marmarams konut projesi, her yanıyla kusursuz, her alanıyla benzersiz bir çizgiyi yansıtıyor. Tamamıyla birinci sınıf inşaat malzemeleriyle yapımı gerçekleştiren konut projesi, her detayında kaliteyi son derece net bir şekilde yansıtıyor. Alanında uzman mimarların, aylar süren çalışmaları sonucunda tasarlanan proje, kesintisiz konforu sağlamak için hayata geçirildi. İstanbul’un sosyal ruhunu çok iyi bir şekilde yansıtan Marmarams, Ataşehir, Ümraniye ve Üsküdar’ın tam kesiştiği noktada, benzersiz bir konumda yer alıyor. Konforu, modernliğini, ulaşım kolaylığı ve kusursuz mimarisiyle ön plana çıkan Marmarams konut projesi, İstanbul’un en güzel yerinde, en uygun fiyatlarla alıcılarını bekliyor!


BİZE YAZIN

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu