Kadıköy’ün Yeni Yaşam Adresi: Alya Life Projesi

Alya Life projesi, İstanbul, Kadıköy’de yer alan, kusursuz bir proje olarak karşımıza geliyor. Bulunduğu merkezi konum sayesinde herkesin dikkatini çeken Alya Life, yakın zamanda çevresi bir hayli değişen, kentsel dönüşüm bölgesinde yer alıyor. Günden güne değer kazanan proje, ideal bir yatırım aracı olarak da görülüyor.

 

Kadıköy’de, Yaşamın İçinde Olun!


 

Alya Life, Kadıköy’ün en fazla yatırım alan bölgesi Fikirtepe’de yer alıyor. Kısa bir zaman dilimi içinde bütün çehresi, değişim ve dönüşüme uğrayan semt, şehrin en değerli bölgesi haline geldi. Kadıköy’ün en nezih, en merkezi yeri haline dönüşen Fikirtepe, ilçenin tam merkezinde yer alıyor. 15 dakika içinde sahile inebiliyor, 10 dakikada Moda’nın tarihi sokaklarında gezebiliyorsunuz. Hayatınızı güzelleştiren her detayı Kadıköy’de bulabiliyorsunuz. Gününüzü güzelleştiren sahili, eğlence mekanları, sosyal yaşam alanlarıyla şehrin en yaşanabilir yeri burası. Kadıköy’ün en harika lokasyonunda yer alan Alya Life projesi de sizlere birçok ayrıcalık sunuyor! Sahili, canlılığı ve eşsiz tarihiyle Kadıköy, artık yaşam alanlarınızda! Dakikalar içinde sahile inebilir, denizin ferahlatıcı havasını içinize çekebilirsiniz. Sevdikleriniz ya da ailenizle Moda Sahili’ne gidebilir, tertemiz çimenlerde, güzel havanın tadını çıkarabilirsiniz. Sahil boyunca uzanan, trafiğe kapalı yolda bisikletinize binebilir ya da çocuklarınızla oyunlar oynayabilirsiniz. Alya Life bir evden çok daha fazlasını size vadederken, bulunduğu konumu, hayatınızı güzelleştirmeye yetiyor!

 

Şehrin Her Yerine Kolayca Ulaşın!


 

Alya Life projesi kusursuz konumu sayesinde şehrin her noktasına rahatlıkla ulaşım imkanı tanıyor. Artık kestirme yollar aramanıza, saatlerinizi yollara harcamanıza, bir yerlere yetişme telaşına düşmenize hiç gerek yok! Alya Life projesiyle ulaşımınız sorunsuz olacak! Metrobüs durağına yürüyerek saniyeler içinde ulaşabilecek, rıhtım bölgesinde bulunan Tavşantepe-Kadıköy Metro Hattı’na 10 dakikada erişim sağlayabileceksiniz. Dilerseniz metrobüs ile Çekmeköy-Üsküdar Metro Hattı’na 2 dakika içinde ulaşım sağlayabileceksiniz. Ulaşımın en hızlı seçeneği olan Marmaray hattına ise dakikalar içinde erişim sağlayabileceksiniz. Trafiksiz ve son derece konforlu bir ulaşım imkanı sunan Alya Life sayesinde şehir içi ulaşımlarınız oldukça kolay bir hale gelecek. Aynı zamanda E-5 kara yolunun hemen yanı başında yer alan proje sayesinde şehrin her noktasına, en pratik şekilde ulaşım sağlayabileceksiniz.


Alışveriş Merkezleri Yanı Başınızda Olacak!


 

İstanbul’un en gözde yeri alışveriş merkezi olan Akasya AVM, projenin tam karşı cephesinde yer alıyor. Saniyeler içinde erişim sağlayabileceğiniz Akasya AVM’de bütün ihtiyaçlarınızı kolay yoldan karşılayabileceksiniz. Giyim mağazaları, teknoloji firmaları, sinemalar gibi birçok seçeneğin yer aldığı Akasya AVM’de, gündelik yaşamda ihyacını duyduğunuz her şeyi bulabileceksiniz. Aynı zamanda farklı süpermarket zincirlerine de oldukça yakın bir konumda yer alan proje sayesinde market ihtiyaçlarınızın tümünü, uzaklara gitmeye gerek kalmadan halledebilecek, ağır poşetlerinizi eve kadar taşımak zorunda kalmayacaksınız. Gündelik yaşamda ulaşmak istediğiniz her şeye en kolay ve pratik yoldan Alya Life ile ulaşabileceksiniz. Projenin her detayında kaliteli, her alanında konfor duygusunu, sonuna kadar hissedeceksiniz.

 

Dilediğiniz Yaşam Alanını Seçin!


 

Kadıköy’ün en iddialı projesi Alya Life, içerisinde yer verdiği oturma seçenekleriyle de ideal yaşam alanlarınız keşfetmenizi sağlıyor! Sizler için en uygun daire seçeneklerini son derece rahat bir şekilde seçebileceğiniz proje, geniş daire planları yer veriyor. Tamamen ihtiyacınıza uygun, oturmak istediğiniz daireleri sizleri için sunan Alya Life, nitelikli bir yaşamın kapılarını ardına kadar açıyor. 3000 metrekarelik geniş bir arazi üzerinde hayata geçirilen proje, 214 konuta ev sahipliği yaparken toplamda 19 kattan meydana geliyor. Son derece geniş ve kullanışlı yaşam alanlarını sizlerin konforlu bir yaşam sürmesi için oluşturan Alya Life projesi, daire seçiminizi oldukça kolay bir hale getiriyor. Kadıköy’ün en iddialı projesi Alya Life’ta 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.

 

Ferah Kullanım Alanları Sizleri Bekliyor!


 

Tamamen kullanışlı bir yapıda olan daire seçenekleri konforlu bir kullanım alanı meydana getiriyor. Projedeki 1+1 daire tipleri 49 metrekarelik bir alanda oluşurken 2+1 daire tipleri ise 100 metrekarelik bir yaşam alanını sizlere sunuyor. Bir diğer daire seçeneği olan 3+1’ler 150 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanmış olarak karşımıza geliyor. Son olarak 4+1 daire tipleri ise 176 metrekarelik geniş ve ferah yaşam alanlarını, sizlerin konforuna sunuyor. İdeal yaşam alanlarınızı rahatlıkla oluşturabileceğiniz konut projesinde, seçim yapmanız çok rahat bir hale geliyor. Geniş oturma seçeneklerine sahip proje sayesinde ihtiyaçlarınıza uygun yaşam alanlarını, rahat bir şekilde bulabiliyorsunuz. Böylelikle kullanmadığınız alanlara para ödemek zorunda kalmıyor, sadece ihtiyacınız olan daireyi satın alıyorsunuz.

 

Kadıköy’ün En Değerli Projesi Alya Life!


 

Yer aldığı harika lokasyonu, içinde yer verdiği geniş oturma seçenekleri ve ulaşım kolaylığı sayesinde merkezde bir yaşam sunan Alya Life, Kadıköy’ün en değerli projesi olarak karşımıza geliyor. Sürekli gelişmekte olan çevresi ve sunduğu avantajlar sayesinde her geçen gün değerine, değer katan proje, Fikirtepe’de yükseliyor! Aynı zamanda kaçırmak istemeyeceğiniz bir yatırım fırsatına da dönüşen Alya Life, iyi bir yatırım seçeneği olarak da görülüyor. Geçen her gün boyunca büyük bir ivmeyle değer kazanan proje; değerini bulunduğu çevreye de fazlasıyla yansıtıyor. Alya Life projesine yapacağınız yatırım, çok kısa bir süre içinde değerinin çok üzerine çıkarken sizlere de harika bir geri dönüş sağlıyor. Buraya yapmış olduğunuz yatırım sayesinde hem kusursuz bir yaşamın merkezinde yer alıyor hem de doğru bir adrese yatırım yapmış olmanın kazancını alıyorsunuz. Bir evden çok daha fazlasını sunan Alya Life, Kadıköy’ün en değerli bölgesinde sizleri bekliyor!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu