Kadıköy Konut Projeleri

Kadıköy konut projeleri, Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen, yüksek emlak değerine sahip konut seçeneklerine yer veriyor. İstanbul’un ilgi gören ilçeleri arasında yer alan Kadıköy, kozmopolit yapısı ile ön plana çıkıyor.


Kadıköy’de yapılan her bir yatırım, yatırımcısına prestij ve güç kazandırıyor! Prestijinizi artıracak yaşam alanları sunan Kadıköy konut projelerindeki tüm detaylar ev sahiplerini düşünerek, çağın gereksinimlerini karşılayacak şekilde hayata geçiriliyor!


Kadıköy Konut Projelerinin Seçkin Adresi: Bağdat Caddesi


Kadıköy Belediyesi’nin sınırları içerisinde yer alan Bağdat Caddesi, Kızıltoprak’tan başlayarak Cevizli’ye kadar devam eden ünlü bir caddedir. Kısaca “Cadde” olarak anılan bölge, İstanbul’daki en pahalı konutlara ev sahipliği yapıyor.
Bağdat Caddesi, yüksek emlak değerine sahip dükkan, daire ve projeler yer vermesi ile Kadıköy konut projelerinin değerini artırıyor! İstanbul’un seçkin noktalarından biri olarak karşımıza çıkan Bağdat Caddesi, Kadıköy’ün en karlı konutlarına yer veriyor.


Bağdat Caddesi’nde yer alan satılık ve kiralık konutların değeri konum ve metrekareye göre değişiklik göstermektedir. Birçok büyük markaya ev sahipliği yapan bölge, günümüzde alışveriş için en çok tercih edilen adresler arasında yer almaktadır. Bağdat Caddesi, cadde boyu uzanan kafe ve restoranlar sayesinde Anadolu Yakası’nın sosyalleşmek için de tercih edilen noktaları arasında bulunuyor.


Anadolu Yakası’nın en gözde yerleşim bölgelerinden biri olan Kadıköy’de yer alan projeleri sizin için derledik. Projeler hakkında detaylı bilgi almak istersiniz Projeskop Gayrimenkul Uzmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.


1. Yenitepe KadıköyYenitepe Kadıköy, Anadolu Yakası'nın cazibe merkezilerine yakınlığından dolayı dikkat çeken Kadıköy konut projeleri arasında yer alıyor. “Yeditepeli İstanbul'un Yenitepesi” sloganı ile yola çıkan yapı, 1.100 konuta ev sahipliği yapıyor. 21 katlı olarak tasarlanan projede farklı konut tipleri bulunuyor.


Türkiye’nin ilk planlı kentsel gelişim projesi olarak hayata geçirilen proje, Kadıköy’ün Leed Gold sertifikasına sahip konut projesi olarak dikkat çekiyor. Blokların üzerinde yer alan güneş panelleri sayesinde ortak alan ve dairelerde tasarruflu enerji tüketimi kullanımına sahipsiniz. Yenitepe Kadıköy ile Bağdat Caddesi, Şükrü Saraçoğlu Stadı, Kalamış Marina ve CKM gibi merkezi bir çok adrese kolay ulaşım sağlayabiliyorsunuz.
2. Optimist Residence
Optimist Residence, Kadıköy’ün tüm renklerini yaşam alanınıza taşıyor. Toplam 554 dairenin yer aldığı İstanbul konut projesi rezidans hizmeti ile özel bir yaşama davet ediyor. Proje, uygun konut fiyatları ve uygun ödeme imkanları ile sahip olabileceğiniz konut seçenekleri sunuyor.


Optimist Residence, TEM, E-5 ve Avrasya Tüneli gibi bağlantı yollarına çok yakın bir konumda yükseliyor. Merkezi konumu, AVM konsepti ile ev sahiplerine zengin yaşam alanları sunan konut projesi ile karlı bir yatırıma sahip olacaksınız.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)3. Fortis SinanlıFortis Sinanlı, karma yaşam konsepti ile Kadıköy konut projeleri arasında yerini alıyor. Ev, ofis ve cadde mağazalarıyla tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek, ayrıcalıklı bir yaşama sahip olacaksınız.


Farklı konut seçeneklerinin yer aldığı Fortis Sinanlı konutları; geniş pencereli aydınlık evler, yüksek tavanlar, ferah balkonlar ve birinci sınıf kalitede malzemelerden oluşan yaşam alanları sunuyor. 1.100 konutun yer aldığı projede cadde mağazaları bulunuyor.


Yeni Kadıköy’ün kalbi olarak anılan proje, Anadolu Yakası’nda yer alan pek çok seçkin noktaya kolayca ulaşabileceğiniz bir konumda inşa ediliyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)4. Sur Yapı Excellence KoşuyoluSur Yapı Excellence Koşuyolu, Tarihi Yarımada ve Adalar manzarasının yer aldığı 184 konut seçeneği ile alıcılarını bekliyor. Sur Yapı tarafından geliştirilen proje, mahalle kültürü ile günümüzü bir arada harmanlayan bir konsept ile inşa ediliyor.


Excellence Koşuyolu'nun ana yollara olan yakınlığı aracınızla seyahatinizi kolaylaştırıyor. Proje, toplu taşıma olanakları ile dört bir yana rahatlıkla ulaşabileceğiniz ulaşım alternatiflerine yer veriyor. Yatırımınıza değer katacağınız konut tipleri sunan Kadıköy projesi, bütçenize uygun daire seçenekleri sunuyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)5. Park Residences CaddePark Residences Cadde, İstanbul’un yüksek emlak getirisine sahip olan bölgesi Bağdat Caddesi’nde konumlanıyor. Kadıköy’ün en seçkin lokasyonunda yer alan proje, bünyesinde 341 konuta yer veriyor.


Göztepe Parkı ve Özgürlük Parkı'nın arasında yer alan projede farklı daire seçenekleri yer alıyor. Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş. tarafından geliştiren proje Bağdat Caddesi’nde ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.


Eşsiz yatırım fırsatı olarak karşımıza çıkan Park Residences Cadde, şehrin merkezinde yükseliyor. 20.000 metrekare yeşil alana yer veren proje, mavi ve yeşili buluştuğu yaşam alanlarıyla alıcıların beğenisine sunuluyor. Sevdikleriniz ile ayrıcalıklı bir yaşama kavuşacağınız yapı, Kadıköy konut projeleri arasında yer alıyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)

İstanbul Anadolu Yakası’nın en gelişmiş konumlarından biri olan Kadıköy, yeni konut projelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Kadıköy konut projelerine ait fiyatlara, kampanyalara, ödeme koşullarına, örnek dairelere ve daha fazlasına web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.


Kadıköy’de yer alan projeler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız sitemizi takip edebilir, Projeskop Gayrimenkul Çalışanlarından profesyonel destek alabilirsiniz. Ekibimiz, bütçenize uygun konut seçeneklerini listeleyerek, aradığınız evi bulmanıza yardımcı olacaktır!


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu