İzmir Villa Projeleri | Yatırım Değeri Yüksek Konutlar

İzmir villa projeleri, Ege gayrimenkul piyasasısın en yüksek geri dönüşümüne sahip konut projeleri arasında yer alıyor. Pandemi süreci ile birlikte kıyı şehirlerindeki konut fiyatlarının hızla artışa geçmesi bölgeye olan yoğun ilginin artmasına sebep oldu.


İzmir konut projelerindeki artış; göç ve salgın sürecinde talebin artmasıyla değerlenmeye devam ediyor. Kalabalık şehirlerden sahillere doğru yoğunlaşan nüfusla müstakil, villa ve bahçeli dairelere ilgi daha çok arttı!


Metropolden uzaklaşıp, kentleşmenin yoğun olmadığı yerleri taşınmak isteyenler; İzmir, Muğla, Antalya, Çanakkale, Aydın ve Balıkesir gibi bölgeleri tercih etmeye başladı.


Yazlık Arayışı ile İzmir Gayrimenkul Piyasası Hareketleniyor!


İzmir konut projeleri, yazlık arayışında bulunan alıcıların artması ile hareketlenmeye başladı. Ege Bölgesi’nin incisi olarak anılan İzmir, yeni konut projelerine ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yüksek emlak getirisine sahip bölgeler arasında yer alan İzmir, villa projeleri, bahçeli konut seçenekleri ile İzmir'deki konut satışlarının artmasına sebep oldu.
En fazla konut satışına sahip olan iller arasında yer alan İzmir; Çeşme, Bornova, Foça, Konak, Urla gibi ilçeleri ile değeri yüksek emlak getirisine sahip projelere yer veriyor. Değerlenen İzmir villa projelerinin başında Çeşme bölgesi yer alıyor.


Ege Bölgesi’nde yer alan Çeşme, İzmir’in en çok tercih edilen ilçeleri arasındadır. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun olarak tercih ettiği tatil adresleri arasında yer alan bölge, birbirinden güzel koylara ev sahipliği yapıyor.
İzmir’in 4 mevsim yerli ve yabancı turist alan bölgeleri arasında yer alan Çeşme’nin en çok talep gören bölgelerin başında ise Alaçatı yer alıyor. Villa tipi müstakil konutların yoğun olarak bulunduğu Alaçatı’da ya da İzmir’de sahip olacağınız her konut ile yatırımınız değerleniyor!


Çeşme, turistlik yönü ile ön plana çıksa da yazlık ve müstakil konut seçenekleri ile yeni konut projelerin yükseldiği adresler arasında yer almaktadır. Çeşme konut projeleri, İzmir konut projeleri arasında yükselişe geçmektedir.


Çeşme’nin En Büyük Tatil Projesi: 360 Çeşme
360 Çeşme, 431 konut seçeneğini ile İzmir’in en büyük yazlık projeleri arasında yer alıyor. 360 derece deniz manzarasına sahip olan projede birbirinden farklı konut seçenekleri bulunuyor. İzmir konut projesinde; 1+1, 2+1 süit, 2+1, 3+1, 4+1 dubleks villa ve son olarak 5+1 tripleks villa seçenekleri bulunuyor.


360 Çeşme, 38.000 m² peyzaj ve sosyal alanı sayesinde zamanınızı değerlendirebileceğiniz birçok özellik sunuyor. İzmir Merkez’e 45 dakika, Alaçatı’ya 15 dakika, Chios Adası’na 30 dakika mesafede konumlanan proje şehrin en değerli koyları arasında yer alan Dalyan’da yükseliyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)


Villa Projelerine Talep Artıyor!
Salgın süreci ile müstakil konutlara, villa projelerine, şehrin daha az nüfusa sahip sakin bölgelerine talep arttı! Metropolden kaçmak isteyenler müstakil konutlara daha çok ilgi göstermeye başladı. İstanbul’un Anadolu Yakası’na görülen bu artış Türkiye’nin diğer illerine; İzmir, Muğla, Bursa, Çanakkale ve Balıkesir’e de yansıdı.


İzmir, müstakil konut arayışının en çok tercih edildiği iller arasında yer aldı. Ege Bölgesi’nin en güzel koylarına ev sahipliği yapan İzmir’de konut satışları ile birlikte konut fiyatları da arttı.


İzmir Villa Projeleri | 2021 Teslim Projeler


Yüksek emlak değerine sahip İzmir konut projeleri yeni ev arayışında olanların ve yatırım yapmak isteyenlerin ilk adreslerin arasında yer alıyor. İzmir’de konut sahibi olmak isteyenlerin ilgileneceği 2021 teslim projeleri sizler için derledik.


Invictus Alaçatı
Invictus Alaçatı, Çeşme’nin karma konut projeleri arasında yer alıyor. Toplam 110 konut seçeneği ile deniz manzaralı daire seçeneklerin yer aldığı yapı, İzmir villa projeleri arasında yer alıyor. Yaz turizminin ana merkezlerinden biri olan Alaçatı’da inşa edilen proje, estetik mimarisi ile dikkat çekiyor.


Çeşme konut projelerine, Invictus imzası ile bir yenisi daha ekleniyor. Bölgenin ve sektörün öncü firmalarından biri olan Invictus İnşaat, bu konut projesi ile alıcıların hayalini kurdukları yaşamı sunuyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)


Jardin Eden Çeşme
Jardin Eden Çeşme, 118 villa, 6 konak ve sosyal alanları ile pek çok hizmeti yaşam alanınıza taşıyor. "En İyi Müstakil Konut" ödülüne sahip yapı İzmir villa projeleri arasında yer alıyor.


Proje, 124.000 m² arazinin içinde, geniş bir yaşam alanı sunuyor. Projede yer alan 118 villanın hepsi benzersiz dokular ile alıcılarına özel olarak tasarlanmıştır.


Taşçeken Group tarafından geliştirilen Jardin Eden Çeşme, İzmir’in ödüllü villa projesi olarak alıcıların beğenisine sunuluyor. Her villada deniz manzarası, özel havuz, özel otopark gibi imkanlar bulunuyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)


Forbest Boutique
Forbest Boutique, şehir yaşantısından uzaklaşmak isteyen alıcılar için İzmir Menderes’te hayata geçiriliyor. Az katlı yatay mimarisi ile dikkat çeken İzmir konut projesinde 21 adet konut bulunuyor.


Adnan Menderes Havalimanı, metro hattı ve birçok alışveriş merkezine de oldukça yakın bir konumda yükselen proje ile ihtiyaçlarınızı kolayca giderebileceğiniz bir konumda bulunuyorsunuz.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)


232 Yelki232 Yelki, karma konut projeleri arasında yer alıyor. 28 adet 2+1 ve 3+1 dubleks dairenin yer aldığı projede 17 adet villa seçeneği bulunuyor. Lüks yaşam projesi olarak anılan yapı, İzmir’in Güzelbahçe ilçesinde inşa ediliyor.


232 Yelki, İzmir’in pek çok noktasına kolay ulaşım kuracağınız bağlantı yolları üzerinde yer alıyor. Çeşme’ye 55 km uzaklıkta yer alan proje; Urla’ya 16 km, Seferihisar’a 23 km, Konak Meydan’a 30 km, Adnan Menderes Havalimanı’na 37 km uzaklıkta bulunuyor.


(Proje ile ilgili detaylı bilgiye link üzerinden ulaşabilirsiniz.)
İzmir projeleri, İzmir villa projeleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız Projeskop’un alanında uzman gayrimenkul çalışanları ile iletişime geçebilirsiniz. İzmir villa projeleri, fiyatları ve daha birçok konu hakkında en güvenilir bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.