İstanbul’un Yükselen Konut Projesi: Self İstanbul

Self İstanbul konut projesi, İstanbul’un en merkezi bölgesinde yükseliyor. Uygun konut fiyatları, zengin konut donanımları, geniş sosyal yaşam alanlarıyla herkesin ilgi odağında olan konut projesi alıcılarını bekliyor. Self İstanbul, Karden İnşaat firması tarafından toplamda 132.000 metrekarelik oldukça geniş bir arazide tasarlandı.

 

İdeal Yaşam Alanınızı Kendiniz Seçin!


 

Self İstanbul konut projesi, geniş oturma seçenekleri sayesinde ideal yaşam alanlarınızı, tam da istediğiniz gibi belirlemenize yardımcı oluyor. Son derece geniş daire planlarını bünyesinde barındıran proje sayesinde seçim yapmak çok kolay bir hale geliyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tip daireleri bünyesinde yer veren Self İstanbul’da ideal yaşam alanlarınızı kendiniz oluşturacaksınız. Projede, 1+1 daireler 64 ile 94 metrekare arasında değişiklik gösterirken 2+1 daireler ise 124 metrekare ile 154 metrekareden meydana geliyor. 3+1 tip daireler 156 metrekare ile 201 metrekare arasında değişkenlik gösterirken son olarak 4+1 daireler de 223 metrekare ile 290 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanmış. Geniş oturma seçenekleri sayesinde sadece kullanacağınız alanları seçecek, gereksiz hiçbir alana para ödemek zorunda kalmayacaksınız. Self İstanbul konut projesi tam da hayal ettiğiniz yaşam alanlarını sizlere sunuyor!

 

İstanbul’un Her Yerine Ulaşın!


 

Self İstanbul konut projesi, İstanbul’un her yerine rahatlıkla ulaşım sağlayabileceğiniz kadar eşsiz bir konumda yer alıyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ilçesi Beylikdüzü’nde tasarlanan proje sayesinde ulaşım derdiniz ortadan kalkacak. Metro ve metrobüs güzergahlarına yürüyerek ulaşabileceğiniz projede, diğer toplu ulaşım seçeneklerine de oldukça yakın bir konumda olacaksınız. TEM otoyoluna 2 kilometrelik bir mesafede bulunan proje, yeni yapılan İstanbul Havalanı’na ise yarım saatlik, oldukça kısa bir konumda bulunuyor. Ana ulaşım yollarına yakınlığı ile dikkat çeken Self İstanbul sayesinde her yere, son derece rahat bir biçimde ulaşım sağlayacaksınız. Aynı zamanda hastane, bankalar ve çevre okullar gibi tüm kamusal alanlara da yakın olan proje, metropol şehir İstanbul’un tüm ayrıcalıkları ve sunduğu avantajlarıyla Self İstanbul konut projesiyle artık sizinle!

 

Yeşilin Her Tonunu Tadacaksınız


 

İstanbul’un en merkezi bölgesinde yer alan konut projesi, sizlere oldukça geniş, yeşil alanlar sunuyor. Projenin %85’lik bir alanı, özel tasarım peyzaj alanlarından meydana geliyor. Bu özel tasarlanmış peyzaj alanlarında yeşilin her tonunu tadacak, doğayla iç içe bir yaşam süreceksiniz. Self İstanbul ile şehrin merkezinde, ayrıcalıklar dolu bir dünya sizleri bekliyor. Tamamıyla konut sahiplerine kalite bir yaşam sürmesi için tasarlanmış yeşil alanlar, hayatınıza konfor getirirken, doğaya olan özleminiz sona erecek. İstanbul’un tüm ayrıcalıklarını yaşarken, yeşil ile iç içe bir yaşam süreceksiniz.

 

Her İhtiyacı Karşılayan Sosyal Yaşam Alanları


 

Self İstanbul konut projesi, gündelik yaşamda sosyalleşmeniz adına tüm geniş sosyal alanları önünüze sunuyor. Yaşamınızı en konforlu, en eğlenceli haliyle yaşamanız için tamamen özenli bir çalışmayla tasarlanan bu sosyal yaşam alanlarında hayatın en farklı duygularını deneyimleyeceksiniz. Günlük hayattaki bütün ihtiyaçlarınıza cevap verecek kadar geniş sosyal alanlar sunan konut projesi, her yaştan insana hitap eden seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Son teknoloji spor ürünlerinin yer aldığı spor ve fitness salonlarında, sağlıklı yaşamı, hayatınızın merkezine koyacak ve ideal vücut formunuzu burada yakalayabileceksiniz. Spordan sonra ter atıp rahatlayabileceğiniz saunalara da yer verilen projede, günün tüm yorgunluğu ve stresini atabileceksiniz. Aynı zamanda projede çocuklu aileler de düşülmüş. Tamamıyla çocuklara özel bir şekilde tasarlanmış, son derece güvenli oyun ve park alanlarında çocuklarınız, gün boyu oyunlar oynayıp eğlenceye doyabilecekler. Keyifle yürüyüşler yapabileceğiniz, özel tasarım peyzaj alanlarında aileniz ve sevdiklerinizle hoş vakitler geçirebilecek ve doğanın tüm güzel duygularını tadabileceksiniz. Tamamen konforlu ve lüks bir yaşamın kapılarını sizin için açan Self İstanbul konut projesi sayesinde şehrin merkezinde, inanılmaz güzel zamanlar geçirebilecek, bambaşka duyguları deneyimleyeceksiniz.

 

Hayat Kalitenizi Arttıran Konut Özellikleri


 

Self İstanbul konut projesi, hayatınızın kalitesini arttıran, her alanda yaşamınıza kolaylık sağlayan, önemli konut özelliklerini bünyesinde barındırıyor. ADSL altyapı, ısı yalıtımı, merkezi ısıtma sistemi, hidrofor, yük asansörü, lobi hizmet, kapalı otopark ve jeneratör sistemi gibi son derece önemli donanımlara bünyesinde yer veren konut projesi sayesinde gündelik yaşamda hiçbir zorluk çekmeyecek, herhangi mağduriyet yaşamayacaksınız. En olumsuz hava şartlarında dahi araçlarınızın zarar görmesini engelleyecek kapalı otoparkları içinde barındıran proje sayesinde beklenmedik maddi kayıplar yaşamayacaksınız. Elektrik ve güç kesintilerinin yaşanması durumunda, anında devreye girecek jeneratör sistemleri sayesinde elektriksiz kalmayacak ve işlerinize kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Su sorununuzu ortadan kaldıracak hidroforları da bünyesinde bulunduran proje, merkezi ısıtma sistemleri sayesinde de ısınma probleminize de tamamıyla ortadan kaldıracak. Yüksek doğal gaz faturaları ödemenizin önüne geçecek merkezi ısıtma sistemler, özellikle kış aylarında sıcacık bir konutta yaşamanın ayrıcalığını size tattıracak. Self İstanbul konut projesi, hayatınızı her anlamda kolaylaştıracak donanımlarıyla, sizlere son derece kaliteli ve konforlu bir yaşam sunuyor.

 

Deprem Tedirginliğine Son!


 

Deprem bölgesinde yer alan İstanbul, özellikle deniz kenarına yakın bir lokasyonda yaşayan insanlar için ayrı bir tedirginlik yaşatabiliyor. Çoğu kişinin yaşadığı deprem endişesi ve korkusuna son veren Self İstanbul konut projesi, tümüyle depreme dayanıklı bir şekilde inşa edildi. Zemin etüt çalışmalarının son derece özenli yapıldığı konut projesinde, yapı denetimi kısmına da ekstra özen gösterilmiş. Aynı zamanda deprem yönetmeliğine tümüyle uyumlu bir şekilde inşa edilmiş konut projesi, geceleri rahatça uyumanızı sağlayacak.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu