İstanbul’un Merkezinde Bir Konut Projesi: AS Maslak

İstanbul’un merkezinde yer alan AS Maslak konut projesi, metropol şehrin tüm avantajlarını ayağınıza kadar getiriyor. Metrodan diğer ulaşım seçeneklerine, eğitim kurumlarından, hastanelere birçok kamusal alana oldukça yakın olan AS Maslak, İstanbul’un tüm fırsat ve avantajlarından yararlanmanıza olanak sağlıyor. Stratejik konumu sayesinde vazgeçemeyeceğiniz bir konut projesi ve size konforlu ve lüks yaşamı doyasıya yaşama şansı tanıyor.

 

AS Maslak Konut Fiyatları Çok Cazip!

 


15.000 metrekarelik geniş bir alanda tasarlanan AS Maslak konut projesi, fiyatları ve sunduğu konforlu seçenekleriyle İstanbul için tam bir cazibe merkezi durumunda. Toplamda 118 daire bulunan projede, daireler yalnızca 1+1 tiplerden oluşuyor ve metrekare ölçüleri değişiklik gösteriyor. Böylece çok daha rahat seçim yapma olanağınız oluyor. Aynı zamanda projede, mağaza tipi dairelere de yer verilmiş. İstanbul’un en değerli, en popüler lokasyonunda bulunan proje büyük bir yatırım değerini de beraberinde getiriyor.

 

Değerini Hiç Kaybetmeyen Bir Konut Projesi

 


Bulunduğu muazzam konum nedeniyle daima değerine değer katan AS Maslak, yaptığınız yatırımı da kısa sürede değerinin çok çok üstüne çıkaracak. Son derece özenli ve kaliteli bir şekilde planlanan konut projesi, kusursuz bir yaşamın yanı sıra olağanüstü bir yatırım aracı olarak da sizi mutlu edecek. Projenin, şehrin en merkezi yerinde yer alması ve içinde barındırdığı, tüm ihtiyaçlara cevap veren dört dörtlük donatılarıyla burada tamamıyla keyifli bir yaşam süreceksiniz. Tüm bunların yanında da kazançlı ve kârlı bir yatırım yapmış olmanın hazzını yaşayacaksınız!

 

Güvenle Yaşayacağınız Bir Ev!

 


AS Maslak projesindeki tüm dairelerde ısınma; merkezi ısınma yöntemiyle sağlanıyor. Binaya ait olan jeneratörün de olması, elektrik ve güç kesintileri yaşanması halinde mağduriyet yaşamamanızı sağlıyor. Aynı zamanda yapım aşaması sırasında zemin etüdü ve yapı denetimine ise büyük bir özen gösterilmiş. Huzur ve güven içinde yaşayacağınız AS Maslak projesi, yalıtım ve deprem yönetmeliğine de tamamen uygun durumda.

 

Altyapı Kalitesi Çok Özenli!

 Modern mimarisiyle ön plana çıkan konut projesi, kaliteli malzemenin yanında su deposu ve son teknoloji jeneratör donanımları ile oldukça sağlam ve detaylı bir altyapı olanakları sunuyor. Aynı zamanda proje bünyesine ait balkonlarda ve çeşitli aktivite alanlarında son derece geniş ve ortak bir teras da yer alıyor.

 

Sosyal Donatılar Her İhtiyacı Karşılıyor

 


Oldukça geniş ve özenle tasarlanmış alanlarıyla AS Maslak projesi her ihtiyacınıza cevap verecek türden yaşam ve sosyal alanlar sağlıyor. Harika bir ortamın içinde yer alan konut projesi, mükemmel bir İstanbul manzarası sunarken, içinde bulundurduğu sosyal yaşam olanaklarıyla da keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor. Sürekli hayalini kurduğunuz o forma kavuşacağınız fitness ve spor salonları bulunan projede, ortak kullanıma açık olan, manzarasıyla insanı büyüleyen muazzam bir teras da bulunuyor. Uzman güvenlik ekiplerinin 7 gün 24 saat güvenlik ve denetimi sağladığı AS Maslak projesinde daima huzurlu ve güvende hissedeceksiniz. Kalite ve modern mimariyi bünyesinde harmanlayan yapı, konfor ve lüks yaşamın kapılarını sonuna kadar açıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte huzurlu ve keyifli zaman yaşayacağınız AS Maslak konut projesi, İstanbul’un göbeğinde sizlerin konfor ve rahatlığı için büyük bir özenle tasarlandı.

 

Projenin Konumu Aklınızı Çelecek!

 


İstanbul’un en merkezi, en popüler yerinde yer alan AS Maslak konut projesi, uygun fiyatları, sosyal yaşam donatıları ve harika lokasyonuyla vazgeçilemeyen bir konut projesi oluyor. Bulunduğu lokasyon sayesinde ulaşım derdinizi kökünden çözecek yapı, İstanbul’un her yerine kolaylıkla ulaşmanıza olanak tanıyor. Yeni yapılan İstanbul Havaalanı’na sadece yarım saatlik bir mesafede bulunan proje, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne ise 10 dakikalık bir yakınlıkta yerini alıyor. Hemen yanı başındaki metro ve toplu ulaşım seçeneklerini de büyük bir avantaj olarak beraberinde getiren proje, şehrin tam merkezinde yükselmiş durumda. Aynı zamanda hastane, okul, diğer kamusal ve resmi alanlara da son derece yakın olan AS Maslak, İstanbul konut projeleri arasında uygun fiyatları ve harika konumuyla tam bir cazibe merkezi olmaya yetiyor.


BİZE YAZIN

MESSENGER

HEMEN ARA

WHATSAPP

İLETİŞİME
GEÇİN
PROJESKOP

Bilgi Formu