İstanbul'un Seçkin Konut Projesi Flores Topkapı

İstanbul’un tam merkezinde seçkin bir konut projesi olan Flores Topkapı, alıcılarına son derece elit ve özel ayrıcalıklar sunuyor! 5000 metrekarelik bir alan üzerine tasarlanan bu güzide proje, 2 bloktan oluşuyor. 2 blok içinde toplamda 156 adet daire yer alıyor. İstanbul’un kalbinde yer alan bu proje, seçkin bir semtte yer alırken, oldukça değerli bir lokasyonda bulunuyor.

 

Doğanın Kalbinde Yer Alıyor!Doğanın içinde yemyeşil bir yaşam alanını sizlere sunan bu seçkin proje, bünyesinde barındırdığı ekolojik bahçesi ile doğal ortamın tüm güzelliklerinden faydalanmanızı sağlıyor! Onlarca türde ağaç, renk renk çiçek ve bitkiler ile geniş bir alanda kendini gösteren ekolojik bahçe, tamamıyla doğal bir oluşum şeklinde. Modern hayatın, doğal ortamla buluştuğu bu konut projesi, şehrin gri ve kirli havasından uzaklaşmanızı sağlayacak. Günün yorgunluğunu, stresini, telaşını; tamamen doğanın iyileştirici gücüyle üzerinizden atacaksınız ve doğadan aldığı güçle, ayrıcalıklı bir hayatı sizlerin önüne sunuyor!

 

Türk Kültürünü Sonuna Kadar Hissedeceksiniz!İstanbul’un en seçkin konut projesi olan Flores Topkapı, kendi bünyesinde tamamen profesyonel bir Türk hamamı bulunduruyor. İşinin ehli tellakların bulunduğu Türk hamamında; masaj hizmeti, sıcak ve soğuk su havuzları bulunuyor. Bu konut projesi sizlere Türk kültürünü bu nadide hamam sayesinde sonuna kadar yaşatıyor! Türk hamamı sayesinde kendiniz tüm yorgunluk ve stres duygularından arınmış ve yenilenmiş hissedecek, kalabalık şehrin bunaltıcı telaşından uzaklaşacaksınız! Şehrin en değerli yapısı ile konfor dolu bir yaşamın merkezinde olacaksınız!

 

Sosyal Yaşamınız Zenginleşiyor!Tüm sosyal olanaklar açısından son derece zengin ve donanımlı bir konut projesi olan Flores Topkapı, bünyesinde birbirinden farklı ve güzel sosyal tesisler barındırıyor. Keyifli bir çay sohbeti yapacağınız tamamı peyzajlı yeşil alanlar, küçük çocuklarınız için oyun parkı ve eğlence alanları, bu projenin dikkat çeken sosyal özelliklerinden! Oyun tutkunlarına keyifli zamanlar yaşatacak konsol oyunları odası da yine bu projede yer alırken, kapalı yüzme havuzu ile kışın dahi yüzmekten mahrum kalmıyorsunuz. Flores Topkapı projesindeki sosyal olanaklar bununla da sınırlı değil! İstanbul’un merkezinde yer alan bu projenin içinde aynı zaman basketbol sahaları, müzik odası ve alışveriş dükkanları da yer alıyor. Aileniz ve sevdiklerinizle keyifli ve mutlu bir yaşam süreceğiniz Flores Topkapı, sizler için tüm sosyal alan ve seçenekleri bir arada bulunduruyor!

 

Güvenlik ve Huzur Bir Arada!Açık ve kapalı otopark seçenekleriyle Flores Topkapı, uzman güvenlik sistemleriyle, 7 gün, 24 saat sizi huzur ve güven içinde tutmaya yetiyor! Dairelerde ısıtma sistemi olarak da merkezi sistemin uygulandığı bu harikulade emlak konut projesinde, deprem ve yalıtım konusuna da ekstra önem veriliyor! Deprem ve yalıtım yönetmeliğine tamamen bağlı kalınarak inşa edilen Flores Topkapı konut projesinde, zemin etüdüyle, yapı denetimi de özenle yapılıyor.

 

Eğlencenin Yolu Flores Topkapı’dan Geçiyor!Flores Topkapı, seçkin bir proje olmanın hakkını fazlasıyla veriyor! İçinde bulundurduğu müzik odasında dilediğiniz zaman, dilediğiniz gibi müzik yapmanıza imkan tanıyor. Tamamen izole bir şekilde, ses dolaşımının dışarı çıkmamasına özen gösterilen bu müzik odasında dilediğiniz gibi şarkı söyleyebilirsiniz! Müzik odasında stresinizi attıktan sonra fitness salonuna gidebilir, burada da dilediğiniz gibi egzersiz ve sporunuzu yapabilirsiniz! Temiz soyunma odaları, deneyimli ve alanında uzman eğitimciler tarafından programlanan egzersizlerle, her zaman hayalini kurduğunuz o forma kavuşabilirsiniz!

 

Gamerların Zevkine Göre Odalar!Flores Topkapı projesinde bulunan oyun odasında, dilediğiniz konsol oyununu oynayabilir ve gamer olmanın tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz! Siz oyun oynarken rahat etmeniz için dizayn edilmiş oyuncu koltukları ve ışık sistemleri ile de oyununuza ara vermek zorunda kalmazsınız! Her türlü konfor ve rahatlığı size yaşatmayı amaçlayan Flores Topkapı projesi, konut sahiplerinin vazgeçilmez yaşam alanı olacak!

 

Oturma Seçenekleriyle Flores Topkapı156 adet daire, 11 ticari alandan oluşan Flores Topkapı projesi, geniş oturma seçenekleriyle, kolayca tercih edeceğiniz imkanları sizlere sunuyor. Bu seçkin projede konutlar, 1+1, 2+1, ve 3+1 olarak sizlerin zevk ve yaşam biçimine göre sunulmuş durumda. 1+1 seçenekleri daireler 59 metrekare alanda tasarlanmışken 2+1 daireler 70 ila 102 metrekare alana yayılmış durumda. 148 metrekare alanla tasarlanmış 3+1 daireler ise ferah ve konforu bir arada sizler için sunuyor.


2021 Yılının İkinci Yarısında Teslim!Flores Topkapı projesinin teslim tarihi 2021 yılının ikinci yarısına planlanmış durumda, bu seçkin proje için gayet iyi bir fiyatlandırma politikası da uygulanıyor. Flores Topkapı proje fiyatları, peşin alımlarda %15 indirim ile satışa sunuluyor. Aynı zamanda proje, firma tarafından %30 peşin, 48 ay vadeli ödeme planıyla satılabiliyor. Üstelik vade farkı da alınmıyor!