İstanbul’un Gözde Konut Projesi Bizim Evler Güzelce

Bizim Evler Güzelce konut projesi, içinde sunduğu imkan ve olanaklarla yaşamlarınızı çok daha kaliteli bir hala getiriyor. 608.000 liradan başlayan konut fiyatları ile İstanbul için oldukça uygun bir fiyat politikası izleyen Bizim Evler Güzelce konut projesi, bulunduğu harika konum ve sizlere sunduğu olağanüstü yaşam alanlarıyla vazgeçilmeziniz olacak!

 

Her Yaşa Uygun Sosyal Alanlar


Bizim Evler Güzelce konut projesi içerisinde bulundurduğu zengin sosyal donatılar ile yaşam alanlarınızı güzelleştiriyor. Dolu dolu bir hayata “merhaba” diyeceğiniz konut projesinde son derece geniş sosyal yaşam alanları bulunuyor. Doyası spor yapıp, formunuzu koruyabileceğiniz fitness ve spor salonları ile ter atabilecek, proje içinde yer alan hamam ile de günün tüm yorgunluğu ve stresini üzerinizden atabileceksiniz. Çocuklara özel bir tasarım anlayışı ile dizayn edilmiş çocuk ve oyun parklarında, çocuklarınız gönüllerince oyunlar oynayıp eğlenebilecek. Bambaşka bir hayata yelken açacağınız projede sevdikleriniz ve aileniz için her ayrıntı, her detay düşünülmüş. Mutluluğun, keyfin ve eğlencenin en farklı yanlarını deneyimleyip tadacağınız Bizim Evler Güzelce konut projesi hayatınıza kalite ve konforu bir arada sunuyor!

 

Geniş Oturma Seçenekleri Mevcut!İstanbul’un en hızlı gelişen bölgesinde yükselen Bizim Evler Güzelce konut projesi geniş oturma seçenekleri ile ideal yaşam alanlarınızı keşfetmeye son derece yardımcı oluyor. Toplamda 17 blok ve 709 daireden oluşan proje, 8 ila 10 kat arasında yükseklik değişkenliği gösteriyor. Konutta bulunan daireler, tip ve metrekare ölçülerinde de değişiklik gösteriyor. Böylece ideal yaşam alanlarınızı daha rahat seçebiliyorsunuz. Projede daire tipleri 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinden oluşuyor. 2+1 tip daireler 96 ila 132 metrekare genişliğe sahipken 3+1 daireler ise 163 ila 179 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Son olarak 4+1 tip daireler ise 203 ile 214 metrekare gibi geniş bir alanda tasarlanmış durumda.

 

Güven Duygusunu Hissedeceksiniz!Bizim Evler Güzelce konut projesi, İstanbul’un en nezih bölgelerinden birinde yer alıyor. Huzuru tamamıyla hissedeceğiniz konut projesinde, konut içi güvenliğe de ekstra özen gösteriliyor. 7 gün 24 saat oldukça sıkı olan güvenlik kontrolleri, alanında tamamen uzman olan güvenlik ekiplerince sağlanıyor. Kapalı devre kamera sistemi de kullanılan projede, güvenlik üst düzeye çıkarılıyor. Bizim Evler Güzelce projesinde huzuru ve güven duygusunu tamamıyla hissedeceksiniz!

 

Deprem Yönetmeliğine Tamamen UygunBizim Evler Güzelce konut projesinde zemin etüdü ve yapı denetimi oldukça özenli bir şekilde yapılmış. Deprem yönetmeliği konusuna da fazlaca hassasiyet gösterilen proje, yönetmeliğe tamamıyla uygun ve uyumlu şekilde tasarlanmış. Projede ısınma yöntemi olarak merkezi ısıtma sistemi kullanırken, hidrofor ve jeneratör gibi önemli donanımlar da unutulmamış. Elektrik ve güç kesintilerinin önüne geçen jeneratör, herhangi bir güç kesintisi durumunda devreye giriyor. Böylelikle hiçbir mağduriyet yaşamıyor ve hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Güveni, lüksü ve konforu her yönüyle deneyimleyeceğiniz konut projesinde yaşamaktan çok keyif alacaksınız!

 

Ulaşım Sorunsuz Hale Geliyorİstanbul’un en hızlı gelişen, en çok ilgi gören bölgesi Büyükçekmece ilçesinde dikkatleri üzerine çeken konut projesi Bizim Evler Güzelce, ulaşım konusunda da oldukça iyi bir noktada. Sizlere ulaşımı oldukça rahat hale getiren konut projesi, toplu ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Böylelikle bir yerlere geç kalma ya da bir yerlere gitmek için evden erken çıkmanızı hiç gerek kalmıyor. Hastane, cami, okul ve benzeri kamusal ve resmi alan ile binalara da çok yakın bir mesafede bulunan konut projesi, modern hayatın tüm ayrıcalıklarını sizlere fazlasıyla yaşatıyor.

 

Konut Fiyatları Dikkat Çekiyor!İstanbul içinde yer almasına rağmen oldukça uygun konut fiyatları ile Bizim Evler Güzelce tüm dikkatleri üzerine çekiyor. 608.000 liralık başlangıç fiyatları ile son derece uygun fiyatlar aralığında satışı yapılan proje, herkesin ev sahibi olmasını da sağlıyor. Alıcılarına çok geniş oturma seçenekleri sunan konut projesi, dairelerde kullanılmayacak yaşam alanlarına da gereksiz para ödemenizin önüne geçmiş oluyor.

 

Proje Değeri Daima YükselecekBizim Evler Güzelce konut projesi bulunduğu konum başta olmak üzere içinde barındırdığı sosyal imkan ve olanaklarla beraber daima değerinin üzerine koyacak bir proje olarak karşımıza geliyor. Buraya yapacağınız bir yatırım, çok kısa bir sürede değerinin çok çok üstüne çıkacak ve sizi maddi anlamda da oldukça tatmin ve mutlu edecek. Son derece özenli ve kaliteden ödün vermeden tasarlanan konut projesi, sunduğu tüm imkanlar ve donatılarla ideal bir yatırım aracı haline dönüşüyor.